Генератор

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Мирік, 24 лип 2014.

  1. Мирік

    Мирік Active Member

    Авто:
    Volkswagen Golf 2 1.6 RF,87р
    доброго всім вечора.тиждень тому їхавши по трвсі година 3 ночі перопала зарядка,зупинившись замінив шчотки на старі зношені зарядка чуть появилась тобто з включеними ксенонами заряд був 13.0, на другий день розібрав генератор замітив що якор кривий,обдзвонивши ваш магазин купив б/у генератор бош ,поставив завів на холостих 14.5 включив фари зарядка 12.6 ,поїздив 2 дня незавів машини поїхав я до степана на перфицького по генератор поставивши його зарядки також нема сьодні доїхав ледви до хати так як заряд був 8 вольт.що це можу бути? до того стояв генератор бош його і такий же бош поставив назад,генератор з вашого магазину віддав назад,можливо щось з проводкою ,чи акумулятором.ше замічав шо останній місяць деколи при включенні зажигання незасвічувалясь лампочка акумулятора,але все було нормально при
    включених ксенонах,магнітофон,щітках та пічці заряд був 14.2 при оборотах 1500-2000 на холостих 900- 940об/хв зі всім виключеним заряд був 14.5
     
    Останнє редагування: 24 лип 2014
  2. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Глянь на провід збудження генератора(акумулятора), той, що йде від акумулятора до генератора, синього кольору, тоненький, десь 1,5 квадрат товщиною. Можливо там контакт поганий.

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  3. Мирік

    Мирік Active Member

    Авто:
    Volkswagen Golf 2 1.6 RF,87р
    в мене йде 2 дроти,один грубий від стартера потім до акумулятора,другий тоненький йде в джуг дротів, той грубий я все перевірив сьодні кинувмновий на пряму до акумулятора,а от той 2 маленький я незнаю як провірити куда він йде?за шо відповідає
     
  4. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Синій тоненький, іде від + і до генератора, має йти в одному кембрику разом з товстим, червоним силовим проводом. Принцип дії такий, коли на акумуляторі з'являється 14+ вольт, то живлення всіх електро приладів йде з генератора, а акумулятор просто підзаряджається. Якосьтак.

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)