Гольф 3

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем peGas, 19 бер 2007.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    От такий собі гольфик.... комплектація нульова, мотор від мопеда або для пенсіонера (я про то шо він слабенький, зато економічний :))
     
  2. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Гольф 3

    Хм... Намана...:cool:
    Але що за дивні накладки на фари? Як на мене не пасують - бо роблять щось схоже на морду B3-ого.:roll:
     
  3. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    то ше фотки 10 місячної давності
    накладки внатурі погані
    така доля шо недавно 1 загубив а проблема в тому шо 2 не знаю як зняти
    як сфоткаю напишу на форумі
     
  4. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    ті накладки я не ставив купив така як вона є, зара машина трохи інша, нема наклейки мобіл 1 і нема 1 ковпака :sad: Доречі мже хтось такі продає я би купив.... бо замість титанів надумав прямоток і нульовик поставити
     
  5. Andie

    Andie Active Member

    Авто:
    MB W211 E240
    Відповідь: Гольф 3

    Pegas, в тебе акуратна, оригінальна, не зіпсована ніяким кустарним тюнінгом машина. Моя тобі порада - не став ніяких прямотоків(ставити це на саму "гражданскую" версію якось несерйозно і без потреби). Та й взагалі прямоток підходить або для спорт-версій з "рєзвими" моторами (для підвищення потужност) або хоть би для "не дуже спортивних":-D , але трохи затюнених (для створення візуального образу).І то останній варіант мені зовсім не подобається. Якщо хочеш, постав краще гарні диски. Як не як атракційні колеса - 50% вигляду машини. Це моя суб"єктивна думка. Удачі:!:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    я просто хочушоб вона швидше їхала.... в прямотоці то шо він буде дуже гудітито - це єдине шо мене стримує....
     
  7. Andie

    Andie Active Member

    Авто:
    MB W211 E240
    Відповідь: Гольф 3

    Повір, навіть з прямотоком, фільтром на моторі 1.4 ти не почуєш відчутної різниці(ще й гуде до того всього).
    пс Я все-таки вважаю, що потужності твого 1.4 для розміреної, спокійної їзди хватає з головою, тим більше що він супер-економний.Це по-перше, по-друге в нас у Львові настільки погані дороги, що їздити неможливо, не то що ганяти.Ну а якщо хочеш "с ветерком" то купляй шось від 2.0л. Але воно настільки дасть по кишені після гольфовських 5л\100км, що ти його захочеш продати за місяць
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    а чому не дасть?
    хто тобі сказав шо ві супер економічний?
    а чого 2 літровий дасть по кишені, ти про бенщин?
    було б 5 літрів........... в мене їсть 9-10 (спокійно не їзджу)
     
  9. Andie

    Andie Active Member

    Авто:
    MB W211 E240
    Відповідь: Гольф 3

    Не дасть відчутної різниці, тому що +5 к.с. завдяки прямотоку - це несуттєво. На рахунок економічності 1.4 - в мого друга на 3 Гольфі(3-х дверному) цей мотор дійсно брав 5-6л ще й при активній їзді. Після цього Гольфа він взяв БМВ 520і, яке спокійно пожирає 11л в середньому. (тобто при звичайній їзді треба таку машину заправляти на 50 грн/день як мінімум. Я рахую що це є багатувато).Маєш яскравий приклад.
    На рахунок твоєї машини: твій Гольф шось дуже багато п"є, навіть при тому, що як ти кажеш, що спокійно не їздиш(видно не відрегульований вприск палива або підійшов той час, коли треба робити капіталку).
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    так вона по паспорту бере 8,2
    5-6 вона бере по трасі
    для мене це не дуже сутєво бо їзджу не більше 1000 км на імсяць
    +5 коник помоєму це сцтево бо всього 60, плюс 5 нульовик дасть то вже буде 10 а то є 1/6 від всієї потужності
    тиждень тому двигун робив... кольца міняв
     
  11. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    памятаю коли я її купив то вона брала 8 літрів але тоді я їздив спокійно....
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    а ти б не міг розпитати як це так в нього 5-6 літрів брало? чи він любить прибрехати? чи мені потрібно до інжекторщіка?
     
  13. Andie

    Andie Active Member

    Авто:
    MB W211 E240
    Відповідь: Гольф 3

    Пробіг в того Гольфа був біля 150000 км (думаю, що не "скручений"). Мотор взагалі "шептав". "Чи любить прибрехати?" - нєа. Я деякий час їздив на тій машині - все сходиться. Враховуючи що в тебе 5-дверний(важчий), твій повинен палити 6-7-8.
    Та навіть взяти для прикладу мою машину. В мене 1.8(правда самий "ідеальний" мотор, який я бачив на 3 ГОльфі). Розхід в середньому 7- 7.5 л (місто-траса). А по трасі взагалі 6.
    Так шо приводь до кондиції свій engine.
     
  14. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3



    а як його пирвести до кондиції?
    А як тоді виходить шо по паспорту машина бере менше?
     
  15. Andie

    Andie Active Member

    Авто:
    MB W211 E240
    Відповідь: Гольф 3

    Не знаю чому в паспорті вказано 8.2 літри. Як може 1.4 мотор брати в середньому 8.2 л? Ну хіба при дуже агресивній їзді.
     
  16. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    я взагалі вперше чую шоб бенщинові двигуни так мало брали, то так нові машини зараз робяль і то менше 7 їм не вдається по місту
    ну звісно є і так які і 1 літру беруть...
    то дизеляки беруть 6-7
     
  17. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    ось подивіться
    пише по місту 8,2 врахувати шо машині 10 років і люблю швидку їзду (на скіки це можливо) то бере 9-10
    а 5-6 то тіки траса
     

    Вкладення:

    • golf144.jpg
      golf144.jpg
      Розмір файлу:
      73,1 КБ
      Переглядів:
      290
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Гольф 3

    недавно по трасі їхав так вона мені менше 5 літрів взяла був пирємно вражений. але їхав в середньому 70-80 км деколи 100
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Гольф 3

    А ти хочеш Scirocco 1,8? він по трасі менше 6 не бере :)
     
  20. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Гольф 3

    В мене 1.4 так само бере, по трасі 6,8-7.3 літрів на 100 км... Думаю біда в тому, що ці двигуни дуже слабкі, і їх тре троха "крутити" щоб машина їхала... Тому більші обєми при тих самих 4-х циліндрах дозволяють менше крутити мотор і відповідно витрати пального виходять приблизно ті самі... Хоча мабуть є також пряма залежність від навантаження....
    Малий обєм на мою думку зроблений для того, щоб податки (страховки) менші платити... (ну і розмитнення) ))) це вся його вигода... Жере по моєму ну ніяк не менше...
    На скіроці КР моя мати добивалася розходу 4.7 літра на 100 км...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)