Гольф 4 1.6 бензин чи 1.9 дизель

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Васьок або ZiK, 29 сер 2018.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Здоров всім , склалося як склалося , коротче той гольф який їздив в мене 8 років перейшов до іншої людини , обіцяли шанувати і любити, тому розглядаю покупку чогось новішого і свіжішого , оскільки як сказав один дядько Гольф це кохання на все життя , один раз попробуєш і ншого не схочеш , так воно власне і є , проте машині цього року вже 30 років , я хлопець не молодий , ну і зрозуміло , що хочеться шось молодше , проте трохи досвідчене " господи говорю про машину як про дівчину" коротче 5-6-7 гольф то трохи по бюджету не варіант 3-й кажуть там метал не дуже і він мало чим відрізняється від 2-го , коротче я зупинився на 4-му , вигляд його бомба , ну і років від 15-19 років машині то не так вже і багато , 2-й гольф я взяв в 2011 році їй було 23-24 роки і машина відїздила 8 років , без серйозних нюансів . 1-2 раза шось трамбльор вимахувався і то була єдина причина чому він не поїхав а його потягнули .
    Так от вирішив брати 4-й гольф 2000-2003 рік порадився з дядьком на Алексі він порадив 1.6 двигун і тут почалися пріколи їх шось 10 видів , плюс питання яка коробка краща автомат чи ручна , які пріколи по ті коробці , ну і чи взагалі варто брати цю машину , коротче кажучи прохання до тих хто має 4-й гольф , скажіть що то за машина , як вона по обслуговувані , з чим проблема , що може зламатися , що машина зупинеться і не поїде , наскільки часто такі випадки у вас були , мені потрібна машина надійна як танк само собою німецького виробника , якщо я вже зупинився на 4-му гольфу , то скажіть наскільки то хороше рішення , ну і відповідно який з 10-ти видів двигуна найкращий , може хто з учасників форуму має такйи гольф і продає його , мої вимоги дуже прості 4 дверки мотор 1.6 колір синій або срібний ще можна чорний але то на крайній випадок , краще синій або срібний , прост оякби мене хтось запитав за 2-й гольф по 1.3 мотору , то я б його охарактеризував в 10-ти реченях , тобто мотор коробка комплектація , проблеми нюанси і деталі які з собою треба возити, так от мені потрібна точно така ж характеистика ,від власника 4-го гольфа бажано по 1.6 мотору , вибачте , що стільки тексту , але хочеться максимально багато інформації взнати про цю машину і той двигун і відповідно яка коробка краща ручна чи автомат
     
  2. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Маю Гольф 4 1,4 v16 - тішуся як дурний цьвочком)))
    Тепер по-серйозному...
    За 3,5 роки експлуатації- машина один раз їхала не своїм ходом (на лаветі) і то через пробитий піддон.
    Комплектація - максимальна: підігнрів сідушок, салон велюр, кліматконтроль, ел.дзеркала, фари з вмонтованими противотуманками, КПП - механіка...кароч - майже макс.комплектація (до макс. комплект. не вистачає хіба шкіри в салоні і дзеркала не складаються). По ходовій скажу коротко - надійно, сердито і просто ( теоретично там нема чому ламатись)...
    По мотору 1,4 - слабоватий (зажигалочка)...
    Запасних частин ніколи з собою не возив і не вожу))))
    Питання вибору КПП - я б однозначно вибирав механіку....
    Будуть питання - задавай...!!!
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    а що там по 1.6 V8 я так розумію він має в 2 раза менше клапанів , а тим самим і заміна 8 клапанів обійдеться дешевше , ніж 16 , ще я читав , про якісь проблеми з витіаканням антифризу , шос ьтам дуже є ніжне і воно тріскає і звітам тече
     
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    в кума був 1,6 (точно не знаю, який саме). в певний час система охолодження почала виносити мозок: то там прорве, то там, то пічка. антифриз десь капав постійно. один раз корпус термостата розірвало на трасі. Одним словом, там система охолодження працює під трошки більшим тиском, ніж у 2-х гольфів, відповідно з часом шукає слабкі місця. причину так толком і не встановили, міняли все по черзі, то шо ламалось. може то просто час такий прийшов у нього. машина була продана, куплений бус.
     
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Мав колис Гольф4, правда 2.0 АКПП. П'ять років був в мене, крім ходової і заміни розхідників ніц не робив. Брешу, міняв пічку, видко їй був час.
    Добра і надійна автівка.
    Я би брав 1.6бензин, дизель в тих роках вже може бути заїзджений і нітрохи він не дешевший в експлуатації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    То напевно тройнік чи то чотерник. Там є відгалуження з маленьким діаметром на обратку в розширювальний бачок. Раз було таке, біля оперного встав. Потім вкурив шо до чого заглушив два отвори шурупом з ізолентою долив антифризу і добрався додому. Потім ще так до Каматоза заїхав і замінив власноруч, ціна питання 50гр. Там на тій трубці стоїть трубко тримач такий що тримає ті патрубки щоб не болтались, от він постійно під напрягом тримає той тоненький патрубок і він ламає сосок на чотирнику. Я відчипив той патрубок з того тримача щоб він не робив напругу на чотерник.
    Це єдиний випадок що в мене було по системі охолодження за моїх 5 років експлуатації.
     
  7. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Загалом машиною з технічної сторони задоволений. Дешева в обслуговуванні. Тільки як привикниш то вже не дуже комфортна, хочеться чогось кращого. Но таяк була куплена двушка в новобудові і робиться ремонт то гроші течуть рікою і замінити найближчим часом на щось краще нема можливості. Но як тільки то зразу.
     
  8. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Там явно щось не альо було.
     
  9. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    дякую всім за поради , фокус в чому , пройшло вже майже 4 місяці , перші 2 тижні їздив на роботу на ровері , замахався як пес , до речі про псів , якби не шокер , певно зїли ;) , через 2 тижня зайшов на ОЛХ і купив 5-й жигуль за 200 доларів , бере як гольф їде як фіра , але на голову не капає і якесь радейко грає , плюс ще ті зміни до закону про розмитнення заставили мене зачекати з покупкою нового гольфа , коротче домовився з одним дядьком , щоб він мені такий гольф найшов , так от за ті 4 місяці , я оприділився , та машина скоріше всього буде срібного кольору 1.6 мотор v8 SR по мотору походу нюансів немає , натомість я начитався про механічну коробку яка ставилася з 2000-2001 року , в ній є слабке місце і воно називається (закльопки деференціала ) і найцікавіше , що Німці , бляха самі Німці тупанули так шо далі нема куди . та був би Гітлер живий він би той завод розбомбив би і навіть не засумував, незважаючи на хорошу історію фольксвагена , так що до тих закльопок , як можна було в коробку передач , запхати закльопки з якогось такого сплаву , який є дуже крихким і який в один момент виводить з ладу КПП , рішення придумали банально замінити закльопки на болти , і тут мене порвало , хто знає , як ті закльопки міняти на болти , і чому фольксваген не прикліпали той деференціал болтами ще на заводі , нашо вони використали закльопки з хрен знає якого матеріалу, і чи є варіант знайти 4- гольф з коробкою , де ті болти стоять з заводу , і основне питання до власників 4-х гольфів з механікою , що ви скажите , про ту проблему , на якому пробігу ті закльопки зриває, і основне запитання скільки коштує робота , щоб зняти ту коробку , розібрати її і подивитися закльопки там чи болти чи є сенс то робити , що буде якщо ті закльопки позриває і вони попадуть в коробку , коробці буде каюк чи її буде реально поремонтувати і вже поставити болти , і чи можна туди якимось чином поставити іншу коробку , яка має більший ресурс і немає таких проблем , чи всетаки краще для надійності зняти коробку і замінити ті закльопки на болти , а може є варіант якоїсь корбки , де той деференціал нормально тримається на болтах і я просто не знайшов ше такої коробки , коротче кажучи , якщо хто має інофрмацію , (розкажіть по максимуму інформації про закльопки які тримають деференціал з заміною на болти )
     
  10. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Тоже читав за ті закльопки але пока ше не стикався з тим, може до мене то зробили. Який бютжет на гольфіка розраховуєш?
     
  11. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    бюджет був 3800 а потім прийшлося ще 700 доларів десь найти ;) , але я вже взяв , до речі , що то може стукати в районі передньої пасажирської дверки
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Krolan995

    Krolan995 Новачок

    Авто:
    Мерседес
    спасибо всем за инфу)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)