Горщик - вари! Або збільшення рівня масла на дизелі.

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем JaguaR, 28 чер 2020.

  1. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Привіт. Почну спочатку. Пасат б7, 2л дизель cffb. Два роки тому міняв масло мотора на 'алексі'. Налили вище рівня. Спочатку не був у цьому впевнений, бо щуп на пасаті має не надто зрозумілі мітки. Потім (через півроку) вияснив, що його все-таки перелили, але було вже пізно, бо за цей час розхід зріс на літр. Рівень масла знизив у норму. А минулого року міняв масло на сервісі шкоди. Тут залили як по книжці на 2/3х мітки. Так було досить довго, але десь через півроку мій горщик почав варити кашу, тобто генерувати масло. Його ставало все більше. Поки не переіалив за максимум.
    Тепер історія з антифризом. Міняв на шкоді одночасно з маслом. (Зараз думаю нахіба я то робив, але тоді я не знав, що антифриз - то впринципі довговічна річ). Він був між мітками макс-мін посередині. Коли приїхав з сервісу в гараж - побачив що з машини тече, а рівень антифризу знизився.
    На сьогодні він нижче мінімуму, але я не впевнений, чи він впав тоді зразу, чи поступово.
    Так от дилема: яка причина росту рівня масла?
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Н
    Нюхай масло чи не пахне солярою і чи не має вигляд пульпи
     
  3. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Робив масляний тест. Прикріпив фото. Походу вода? (Антифриз)
    Де дивитися за жижою? В заливну?
     

    Вкладення:

  4. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Пробіг забув. 220 за три роки + 30 ще за три.
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    по ходу напевне вона... але то треба в живу дивитись...Думаю справжній пробіг поза 300 тис і це є кінець ресурсу цього двигуна. В них дуже погана конструкція ГБЦ купа каналів коло циліндрів....В мене під металоломом уже три двигуна стоїть з цієї серії у всіх була проблема з ГБЦ. Проблему тре ліквідовувати бо може получитись гідроудар
     
  6. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    220 за 3 роки. Тяжко собі уявляю, як можна наїздити більше. Думаю пробіг справжній.
    Знаєте якийсь сервіс куди можна звернутись? Бо стільки печального досвіду що майже тим сервісам не вірю. Подейкують, в Городку є сервіс когось з учасників форуму, вроді Роман звати. Якщо не помиляюсь, може ще якісь варіанти?
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    я тим займаюсь... а що машина з салону в тебе
     
  8. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Та яке з салону. Купив ззабугра трьохрічну (продали після закінчення гарантії).
    Пробігу було біля 220
    Я за 3 чи чотири роки наїздив десь 35 чи якось так. Треба подивитися. Получається що забугром вона катала по 200 км щодня якщо рахувати день у день.
    Скільки по грошах виходить якщо до Вас звернутись? (можна в приватні повідомлення якщо тут неможна)
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ще зарано про гроші говорити... тре спочатку добре продіагностувати...в цьому двигуні багато місць де антифриз може попасти в масло і гази в антифриз
     
  10. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    :D може й так, але діагноз же теж не безплатний )
    Сьогодні нюхнув масла ) за Вашою порадою. Як на мене, пахне солярою і не пахне антифризом. В мене є знайомий, який любить поколупатися в моторах (хобі) то каже що точно не антифриз а соляра. Але той тест ,що я кидав фото ,щось мене збиває з пантелику.
    Коли ,куди і за скільки до Вас можна приїхати на подивитися?
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ремонтую в солонці....тел 097 544 6849 Юрій
     
  12. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Солярка в масло може попасти лише через форсунки, тому в першу чергу перевіряйте форсунки на герметичність.
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Це коммон райл... з них не попаде... там скоріше всього кінець кільцям в якомусь циліндрі кінець компресії соляра не згорає і через кільця в піддон
     
  14. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    Або кидає солярка в масло для регенерації сажового.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Дякую, зв’яжуся з Вами з наступного тижня.

    А поки я долив Антифризу до максимального рівня, подивлюся чи впаде антифриз і чи зросте рівень масла (рівень засік).
    Бо щось мені не дає спокою той масляний тест.
    Якщо копати зі сторони палива і сажовика. Може ще Васі спитати щось по форсунках, якщо то паливо?
    Вася каже що з моменту останньої регенерації сажовика пройшло 120км. Ось скрін:
     

    Вкладення:

  16. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    І ще там купа різних даних по сажі, не знаю яку групу дивитись. Там і порахована маса і поміряна маса і просто маса. хз.
     
  17. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    Пора мити його. На B7 з пробігом на той момент десь 195 тис.мене показувало 78гр. То казали що щерез сажевий кидає солярка в масло, і росте рівень масла, сказали різати... Але я його вимив, і всьо пройшло. А до того рівень збільшувався вище максимуму. Миють їх тепер у Львові десь на Шевченка. Зараз порядок з тим. Регенерації проходять нормально,головне не глушити мотор,щоб вона завершилась. Тепер показує 12гр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    Доречі антифриз може пропадати через ЕГР клапан, а саме через його прокладку холодильника...
     
  19. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Якщо то так, то він попадає в циліндри поки шо малими дозами і далі на вихлоп і в масло. Їм від того має бути хижо. А якщо доза збільшиться - то типу гідроудар?
    Ще бачу що у бачку є перелив, то певно туди втекла частина антифризу після сто (перший пост). Зараз перший день поки щось тяжко сказати. На наступному тижні подивлюся і ще кілька тестів масла зроблю.
    Знайомі гонять, кажуть щоб я шукав беху на пару і їй масло відливав.diablo:
     
  20. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Оновлені результати:
    Рівень антифризу після доливання не зменшився. Також рівень масла не змінився.
    Зробив новий тест масла. На гаряче і на холодне масло. Цього разу зовнішній круг виглядає прозорим. При чому на холодному маслі він зовсім прозорий, а на гарячому - з легким рожевим відтінком. Виглядає що солярка в маслі а не антифриз.
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)