Як я каталізатор вирізав!

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Qwerty, 20 лют 2010.

  1. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Сьогодні вирішив вирізати каталізатор, дуже сильно він жужжав і мене то нервувало. Поїхав я на автоколо, що на зеленій і знайшов там майстра який займається вихлопними системами. Він подивився, ми разом з ним пішли і купили все що необхідно (резонатор замість каталізатора 150грн) Він вирізав старий і приварив новий, за роботу взяв 120грн. От ніби і все, але як тільки я виїхав на вулицю, мені здалося що в моєї машини прибавилось десь 20 коней, таке враження що вона стала легша на 100кг. Покращився розгін і динаміка автомобіля. Шуму в машині стало набагато менше.
    П.С. А старий каталізатор я забрав з собою, відкрив газету "ваш магазин" і знайшов оголошення типу "каплю каталізатор б/у", подзвонив і продав свій старий розбитий і забитий каталізатор аж за 300грн!!!
    От так мені вдалося вийти на 0 і покращити динаміку автомобіля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я от теж чекаю весни, щоб викинути свій каталізатор.
    І теж хотів би почути всі ЗА та ПРОТИ ?
    Хто шо скаже?
    Ціікаво,а навіщо їм б/у каталізатори ?
     
  3. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    а розхід палива залишився таким самим як був ?

    часом номер телефона не записав ?

    в каталізаторі є дорогоцінний метал - платина , яка дуже є дуже дорогий !
     
    Останнє редагування: 20 лют 2010
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Одні дійсно платину витягують, але ті платять мало. Другі реанімують їх і ставлять на нові версії машин де після каталізатора стїть лямбда і просто так викидувати їх не можна. Реанімований коштує 300 американських паперів.
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Забитий каталізатор давить двигун вихлопними газами з усіма наслідками. опреділити точно чи забитий каталізатор на машинах, де нема після нього лямбди неможливо. Можна тілько на око припустити що він забитий. Якщо викинути каталізатор то покращується прохід газів, але вставлений пламягасник довго не витримує і горить потім прогорають самі труби і баняки глушника.
     
  6. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    я в себе по-іншому склєпав -
    просверлив вдоль каталізатора три отври діаметром 16 мм.
    стала менше пити. на літру - півтора + динаміка покращилась. повністю викидати нема бажання - тре ставити резонатора, а він більш-менш нормальний від 500 грн коштує
     
  7. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    На рахунок пиття бензини я не знаю,але думаю що зменшився,бо машині стало легше їхати,мене на газ треба тиснути. А телефон того хто купив у мене каталізатор є,якщо комусь треба,пишіть.
     
  8. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    давай сюда номер !
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    +1......................
     
  10. DentisT

    DentisT Початківець

    Авто:
    T 5 '05, РАКЕТА)
    Це ти правильно.

    Я викинув каталізатор, поставив резонатор і поміняв задню банку (вона проржавіла). Банка за 9 місяців стала дирява (можливо фігова, але інший майстер сказав що через то, що нема каталізатора вона горить(((.) Так що краще витрясти кталізатор і замутити пару дирок. Так планую собі зробити.
     
  11. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Кум, до тебе питання. . . У мене стоїть лямбда, як визначити що каталізатор забитий? По зміні її показників? В яких границях? Можна докладніше сюди, або в ПП. Дякс.
     
  12. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    0979190202
    вул. Хуторівка 42
    скуповує каталізатори!
     
  13. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    меньще мозгів,меньше проблем.Двигун RF вирізав каталізатор і заварив кусок труби,ні яких проблем,все залежить від типу двигуна...
     
  14. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я все таки хочу почути пораду чи "совєт" ?(буду прямий як двері!!!)
    Чи викидати чи ні?
    Проблем з машиною немає(тобто, їде - питань немає, але кажуть - може їхати краще).
    Машина 1996 року, 1,9 ТДІ, місяців 6 тому прогоріла гофра(замінив), майстер сказав, що потрібно в майбутнє викинути каталізатор(ну людина замінила гофру, і плюс думала буде додаткова робота, як завжди паравозом), і тепер мене думка постійно чи вартує то робити чи ні?
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Читайте тохи уважніше. Я писав що визначити стан каталізатора можна тільки тоді коли після каталізатора стїть лямбда. Це є стандарт ЕВРО 3 і вище. В основному у машин після 2001 р.випуску. Там стоїть дві лямбди одна до каталізатора друга після.На V -образних чотири лямбди на кожному випускному по дві. При таких системах стан пригодності каталізатора визначає компютер по різниці показів до і після каталізатора. В таких ситемах просто так вирізати каталізатор не можна бо перестає працювати друга лямбда і вприск починає барахлити. за звичай коли вирізають каталізатор то замість другої лямбди ставлять обманку, але вона все одно добре не працює. В системах з однією лямбдою визначити що каталізатор забитий можна тільки розрізавши трубу і подивившись на нього, або якщо пробіг більше 200 тис то є підозра що кат вже мусить бути забитий, а може бути і не забитий. Каталізатор має здатнісь само очищатись, але теж до пори до часу. каталізатор забивається коли довго їздять на переливі, поганїй бензині, поганих свічках, розрегульованому вприску, промивають інжектор не розбираючи, кидають всякі присадки в бензин і не дай бог заляти 93 бензин - етильований, свинцевий. Одного баку вистарчає щоб забити новий каталізатор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не мішай машині їздити. Як їде то нехай їде. Дизельні кати інакші як бензинові і їх майже ніколи не викидують....хіба не знають що роблять , або хтось когось розводить.
     
  17. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Знайомий на ауді(2,5 ТДІ) місяць тому викинув каталізатор, тому що постійно йшов чорний вихлоп. Заправлявся нормальною солярою(на Шелл) і їздив на діагностику, все показувало нормально.
     
  18. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    баняки не прогоряють ?
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Чорний вихлоп на дізелі аж ніяк не звязаний з каталізатором... то в першу чергу паливна апаратура.
     
  20. orra

    orra Active Member

    Авто:
    audi 100
    Про те , чи є забитий каталізатор, можна зробити висновок по тиску вихлонних газів , який перед ним створюється. Заміряти можна через отвір, в який закручується перша лямбда. При справній вихлопній системі при перегазовці стрілка має коливатися біля нуля. Якшо тиск росте до 0.5 атм і більше, то , можливо, каталізатор є забитий (ше може бути забитий задній баняк) .
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)