як нас дурять

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем kym, 19 вер 2017.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Курва.... інакше не скажеш... Останнім часом прийшлось міняти на багатьох машинах антифриз по різних причинах. Уже пару років використовую тільки концентрат Хепу - G12. В принципі ним задоволений - ні разу не попав на підробку. Завжди розбавляв 50/50 ... мало получитись на - 30-35 град морозу. але останнім часом якось зауважив що постійно бракує обєму готового аетифризу . Брав паспортні дані авто і готував таку кількість антифризу і постійно чогось бракувало концентрату. Курва тільки сьогодні зауважив що стандартна упаковка на 1.5 літра змінена на 1.25л..... Ціна звичайно не змінена..... Коштує так як колись півторачка.. продавці нічого не говорили про зміну обєму.. Тепер ясно чого мені не сходились плановані і фактичні обєми... Дурять так само як з молоком.... ціна та сама а обєм меньший. Хоч чисто юридично придертись нема до чого.... Як воно уже дістало.
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    хепу звичайно гарний варіант, але я завжди заливав оригінальний концентрат... І з врахуванням, що чомусь не всьому вагу подобається цей концентрат. А щодо зміни об'єму - так це стара тема, вони таке роблять під наш ринок. Чомусь оригінал залишається такий, як і був.
     
  3. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    То шось нове, або Fake!
    Ось такий у мене, як і завжди був!
    20170919_091631.jpg 20170919_091622.jpg
     
  4. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Я навпаки останній раз купив маловідому марку антифризу в Олега на сервісі, бо начитався про Хепу, що в нас дуже важко знайти НЕ підробку. По ціні 1 до 1 як і Хепа.
     
  5. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Молодець !
     
  6. Evgeny\

    Evgeny\ Новачок

    Авто:
    Т4
    Блин, а не знал((
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)