Як навчити жінку їздити?

Тема у розділі 'Спорт та майстерність', створена користувачем scirocco, 12 лют 2007.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Сталося те, що чекалося - моя жінка має машину і права. Це все. Чи може хтось підказати, якими повинні бути мої подальші дії - як правильно вчити їздити, чи варто наймати інструктора, де краще вчитися?
     
  2. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?


    Вивези її на безлюдну дорогу(наприклад до мрео) де стовпів нема і хай колеса перше пообїжджає і привикне до тачки.

    Потім по трасі а потім у місто....


    Інакшого ходу нема. Але з тиждень часу мусиш витрати на жінку... :-D
     
  3. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Я обучався на Таврії робочій. Потім БМВ друга. А коли купив рокко прав ще не мав. Так уривками виїджав на дорогу до заводу "Мотор-Січ" і накатував по ній опит керування. :)
     
  4. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    1. Яку бібіку вона має? (вітаю нового автомобіліста, надіюся вона їздить на Фольцваген ґруп?).
    2. Якщо погано їздить рекомендую все ж таки зовнішнього втручання (тобто інструктора або друга), тобто з психологічної сторони кожне твоє зауваження може трактуватися негативно (маю на собі практику навчання своєї коханої), а чужого слухатиметься як мишка!
    Моя вчилася в Брюховичах, дав їй ключі і вийшов на коцик курити.
    Але чуть не всцявся пару разів коли другі люди що вчилися "майже" влітали в мою машину, добре що моя кохана запам*ятала одне правило!!! валити по тормозах до бляхи!!!
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    нівякому разі не випускаю на дорпогу поки ненавчиться добре на якигось площадках, бо я зробив таке думав шо вже добюре їздить і випустив на дорогу і далі талася страшна історія .... цегляний стовп на капоті пасата, хоча зарас згадуємо то з сміхом але тоді було зовсім не смішно ! ! !
     
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    краще не вчити спокійніше на дорогах буде :) (не в обіду сказано)
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    деколи добре коли жінка чи дівчина вміє їздити
    можна іноді розслабитися і нетреба на таксі тратитися
     
  8. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Сірка вона має. Яку ж ще бібіку вона може мати? ;)
    ЗІ Поясню. Орест їй купив Сірка, щоб у родині було 2 сірокко! :)
     
  9. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    то вона водить того зеленого Сірка?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Згоден з Кіндером. Найкращий варіант - це з інструктором, причому бажано з інструкторськими педалями. Цілком згоден, що "самолікування" може легко перейти у сімейну сварку, оскільки жінка неадекватно сприйматиме твої зауваження на підвищених тонах (бо як інакше), як наїзди. Натомість чужа людина-професіонал буде більш доречна. Кілька таких нормальних занять і можеш вчити на своїй машині на площадках. І тільки як переконаєшся, що перестала тупити, тоді випускати на дороги.
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?


    дякую за пояснення!
    звідки я можу знати такі інтимні подробиці молодого подружжя?
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Ще ні, але вже не за баром :???:
     
  13. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    а шо ш тоді вона водить зарас ?
     
  14. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Вона допомагає керувати порадами Оресту сірком! :)
     
  15. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?



    не сприйміть за образу але за таке треба................
    навіть незнаю шо за таке треба зробити, коли сама незнає як правильно а ше намагається керувати тобою !
     
  16. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Мій пост то був жарт. :) Думаю жінка у Ореста дуже лояльна і гарна людина, як и сам Орест. Таких порад вона 100 пудофф не даватиме! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Всім велике дякуку за поради, мабуть так і зроблю - приїду на зеленій жабі до столиці а тут всі переживання візьме на себе інструктор.
     
  18. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Не хочу бути вороною, але поворотники запасні у тебе є? Особливо правий? Я коли сірка узяв, їх 2 шт змінив. Тому, що давив їх. Аккуратно так, тільки поворотники. :)
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Не лякай мене! Я ітак весь у сумнівах!
     
  20. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Як навчити жінку їздити?

    Зразу так питання "жінку як навчити...?". А немає різниці, чи малого придурка, яким я був вчити, чи дівчину, яка не пам'ятає де яка педаль. Мені то далося тяжко, бо задовбували інструктори, яким паралельно, а батько - гонщик, і перед ним , взагалі не хотів позоритись :sad: Навіть коли права отримав, то лише їздив і молився, шоб нівкого не в'їхати і не вглохнути на світлофорі :) І так воно затягнулось аж до 17-18-и років, коли , після чергового домашньго конфлікту сів, вночі на джетту і , так, до ранку і провештався, і повернувся, яким є зараз . То все від характеру учня, і відношення інструктора залежить . Ось так .
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)