Як помалювати супорта?

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Solaris, 17 січ 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Вирішив переробити собі тормозну систему..
    так як тепер будуть по кругу диски а спереду шей здорові супорта не стидно покрасити їх на червоно :-D

    як хто собі красив??

    як їх підготувати до покраски так шоб потім не красити кожних пів року? :)
    так як всі супорта зняті можна по-людськи їх покрасити, але як їх почистити добре.. пробував дротяною щіткою (ну нах) болгаркою з дротяною щіткою непробував але думаю не далеко втікне...

    є варіант попіскоструїти!!! кажуть зніме до білого металу але там резинки на самому супорті.. вони знімаються?? бо їх похєрить наніц тою піскоструйкою :?

    наступний етап покраска..

    хтось давав грунтовку чи зразу красив?? і скільки разів....
     
  2. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Як помалювати супорта?

    Обдирав щіткою і насадкою на дрель і на кутовій шліфмашині. Кращий варіант - пескоструй, але для того потрібно весь супорт розкидувати. Красив термостійкою фарбою, після обезжирування. Грунт не юзав. Кіко слоїв фарби - не знаю. Багато. На передні супорта зі скобами пішло 400 мл фарби. І на задні стількиж. Все вийшло гут. Поки що нічого не відвалилось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Як помалювати супорта?

    Красив кілька разів. І на колишньому гольфі і на корадо. Прямо на машині, закривши все зайве газетою.
    Гарненько відмив антибітумом і бензою, троха наждачкою ту всю накип також.

    На мою думку фанатізма з піскоструйкою не треба до білого металу - і так потім супорт засреться. Так шо якості аж такої не треба. ІМХО.

    Красив і нікчемним балоном лакодек і балоном для супортів. Ніякої різниці. Краска не вигоряє.

    Наждачку мілку, бензу з тряпкою - пару годин приємної роботи - і лялька. Красив в два підходи - в два слої. Без всякї грунтовки. Лиш після покраски троха проїдь приторможуючи - бо слабшають гальма через попадання фарби випадкове на диски тормозні. За 10 хв все в норму вернеться. Успіху.

    І ще одне. Якщо в тебе задні барабанні і працює ручнік - ні в якому разі не давай їздити на машині панові Мартіні.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Як помалювати супорта?

    та в мене вони зняті.. і в тому своя перевага..
    зара попробую болгаркою з дротяною щіткою..
    Scirocco GTi, а та резинка велика не знімається???

    Додано через 2 хвилини
    то як?
     
  5. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Як помалювати супорта?

    Знімається, але я не знімав. І з болгаркою обережно. Я єю тількі відкриті поверхні драв(їх дуже мало). Там, де викривлення - дріль. Особлива увага тому, де резинки. При фарбуванні всі резинки закривав малярним скотчем.

    розкидати = розібрати.

    Додано через 1 хвилину
    Ще при малюванні всі направляючи були зняти, відчищені від старої змазки і при сборці все було змащене по новій.
     
  6. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)