Як відкрити двері

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Васьок або ZiK, 27 лют 2019.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Здоров всім стикнувся з ситуацією яка не дуже приємна , з не зрозумілих мені на то причин заблокувалася задня ліва дверка , перед тим як поставив сигналку машина відкривалася поворотом ключа , тобто повернув ключик в водійські дверці і всі 4 замки піднялися , одна дверка не відкривалася , шось там не спрацьовувало , але в один день таки той замок піднявся і більше того піднімався і опускався , але після чергового закриття дверей , задня дверка закрилася і той патичок більше не піднімається , я вже зрозумів шо треба було відключити ту фішку , шоб можна було її відкрити хоча б в ручну , але як то кажиться мудра мислая приходит потім , в результаті маю проблему заклинена дверка точніше заклинив центральний замок який ніяк не реагує ні з пульта ні з кнопки , до повного щастя там ще склопідйомники і то все в одному блоці тобто окремо подати струм на центральний замок не получиться бо є ризик спалити склопідйомник , коротче одна дверка заклинила і як її розблокувати поняття немаю , бо центральний замок на ті дверці не спрацьовує , знявши дверну карту нічого не дає , бо доступу до замка як такого немає , а може я просто його не найшов але роботи капец багато , може в кого була така проблема і ви не могли відкрити ту дверку , то розкажіть як ви вийшли з ситуації ?
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Зніми сигналку.
     
  3. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Скоріш за все замок встав в режим SAFE.
    Підключай вагком і читай пимилки. Деколи, скинувши помилки замок вдавалось розблокувати.
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якщо карту вдалось зняти то вже плюс...Зніми карту з протилежної дверки що відкривається розбери все і найди тяги які відкривають... потім пороби хитрі гачки потренуйся на дверках що відкриваються і тягни тягу на дверках що не відкриваються
     
  5. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    в даномцу випадку , теорія скоріше всього вірна , замок став в режим SAFE , прікол тільки в тому , шо якби не тягнув той гачок , нічого з того не вийде , дуже не хочу знімати скопідйомник і все решта , знав би шо така фігня станеться , центральний замок би відключив , разом з вікном , ідея скинути помилку і надіятись шо замок попустить цікава мабуть так і зроблю
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Маю на роботі контакти вєдмєжатніків. Влітку захлопнулась Фабія. Вскрили за 1-2 сєки, 500грн. Якщо цікавить, то відмаяч. За годинку буду на роботі і можу скинути, попитати можна бо як мінімум то найменш вандальний метод.
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    0677247167. Микола
     
  8. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ну за 500 гривеьн , я зніму карту , замок і все що там мішає , відкрию вручну , відключу центральний замок разом з вікном і не буду паритися
     
  9. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    як то кажеться скупий платить більше , приїхав ввечері додому з думкою , що витягувати малого через вікно може і весело , але дверка має відкриватися , та і малий вже виріс , його через вікно діставативсе стало важче коротче вирішив сьогодні я ті двері відкрию , почав то все робити , відкрутив зірочками карту , почав знімати оту пластину [​IMG] відкрутив всі болтики а вона не піддається герметик теж відірвав , ще в додачу зняв моторчик склопідйомника довго шукав як то зняти а воно не піддається і все , вся проблема була в тих закльопхах , що обведені синім виявляється їх треба було просто вибити чи висвердлити . коротче плюнув я на то , прикрутив склопідйомник , і піднімаю вікно , коротче погано прикрутив , точніше тільки на 2 шурупа , і в результаті , тросіки позлітали і в 23.00 в мене в машині не закривається вікно , старим добрим методом підклав пляшку з водою під вікно в ручну якось його підняв підпер те вікно і пішов додому , зайшов в нет пишу "ремонт склопідйомників Львів" [​IMG] перша ссилка на ОЛХ на того пана , я добавив , дивлюся він активний в вайбері , думаю наберу , він нормально сприйня вдзвінок майже в 23.30 я пояснив ситуацію , він каже приїжай [​IMG] живе в Холодновідці на вулиці тичини , коротче мастер свого діла 1 година , склопідйомник поремонтований , дверка відкрита , відкрив простим перевіреним як він сказав методом , пара ударув по моточику склопідйомника в той час натискання кнопки відкрити , коротче двері відкриті я довольний , за все про все 400 грн , ще одне центральний замок тупо вклинив тому вручну не відкривався , вийшли з положення просто тупо його відключили , один недолік одна дверка не закривається ЦЗ а так все ок
     

    Вкладення:

    • 173143_01.jpg
      173143_01.jpg
      Розмір файлу:
      52,1 КБ
      Переглядів:
      464
    • олх.JPG
      олх.JPG
      Розмір файлу:
      118,5 КБ
      Переглядів:
      194
    • холод.JPG
      холод.JPG
      Розмір файлу:
      86,5 КБ
      Переглядів:
      178
    • Подобається Подобається x 1
  10. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Що за прикол про фляшку з водою?
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну підпер пляшкою скло, щоб закрити його і воно не падало. Все ж просто)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)