Яка робоча температура масла?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Grom, 21 вер 2008.

  1. Grom

    Grom Початківець

    Авто:
    VW Golf II GTI 1.8 8v1986
    Яка має бути робоча температура масла на моторі VW GOLF2 1.8 8V по MFA?
    І що це може бути?- Після капіталки, на гарячому моторі якщо я його заглушу і потім знову запускаю, стартер його ледь провертає, це при умові що на холодну запускає набагато легше. Але через декілька хвилин його запускає, но вже не так легко як на холодну.
    Чи обовязково підключати до системи охолодження маслорадіатор до якого прикручуеться мслофільтр?:roll:sad:коли купив свого возика, він був відключин від системи. Зарас в мене робча температура масла 80-100градусів по MFA,температура води:стрілка знаходиться в середньому положенні по шкалі).
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Підскажіть будьласка

    Нормально, так і має бути. Наприклад 16ве мотори гарячіші, в мене буває 120-130, а середня 110 (масло).

    Обов*язково, це придумали інженери ВАГу, і не просто так. Крім того, це не так складно відновити. Зимою, наприклад, завдяки тому девайсу машина швидше прогрівається.

    3 варіанти: або стартер підклинює (підстав інший або завези свій, хай перевірять), або запалювання надто раннє (перевір стробоскопом, і стеж чи немає під нагрузкою детонації), або підтікають форсунки (хай хтось в момент заведення машини подивиться чи немає чорного диму з вихлопної, і чи бензином не смердить).
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)