Яке масло лити в Passat B5 1.8

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Mike, 15 лют 2010.

  1. Mike

    Mike Початківець

    Авто:
    Passat B5
    Всім привіт.
    Підкажіть, яке раще масло лити в Passat B5 1.8 (без турбіни)?
     
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Лию Сastrol Magnatec SAE 10W-40, на 10тис.км пробігу вистачає
     
  3. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    А яке масло було залите до того? чи в тебе машинка нульова тільки що з салону взяв?
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    а дарма!

    Я лив Adinol 5W40, справжній німець, не дешеве
    Можна ще пошукати Motul, або Aral потрібної вязкості, чи Hundert теж справжній німець.
    П.С. Я вже десь писав. не лийте бурду Кастрол 10ве40!
     
    Останнє редагування: 15 лют 2010
  5. Mike

    Mike Початківець

    Авто:
    Passat B5
    Машина не нова, попередній власник лив масло Mobil super 2000 10W-40, от хочу знати, чи лити далі таке масло, чи якесь інше?
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Чим воно тебе не влаштовує?
     
  7. Mike

    Mike Початківець

    Авто:
    Passat B5
    Я не казав, що воно мене не влаштовує, хотів значи чи нормальне це масло
     
  8. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Це стосується всього Кастрола, чи тільки 10ве40? Зараз лию Кострол Едж 5ве30, але хочу перейти на аналогічне від Мобіл.
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    10ве40, адже підробляють тільки саме популярне.
    не чув щоб підробли Едж5ве30
     
  10. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    Заливай таке саме масло і не парся. Будеш заливати інше - гірше буде.
     
  11. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Можна поцікавитись чому?
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Приколюєшся? га? :)
     
  13. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    Можна, та чому ж ні :)

    Я так думаю тут є два випадки:
    1) Заливати інше масло без промивання двигуна - мега погано і незачот такому воділові.
    2) Заливати інше масло після повної промивки двигуна - просто незачот воділі тому що почне з усіш щілин текти масло.

    По грошам і з точки зору здорового глузду - не варто експериментувати з маслами.

    Sasa - якщо тобі потрібно більш вичерпна відповідь тоді звернись до любого "хорошого" майстра по двигунам він тобі розкаже ;)
     
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    А хто сказав шо двигун треба промивати? "Хороший" майстер? - В кожному нормальному маслі вже присутні присадки, які його очищують, а всяка хімія і промивочні масла це всьго-навсього бізнес.
     
  15. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    наскільки я знаю промивка потрібно коли переходиш на другий тип масла (мінеральне-півсинтетика-синтетика). і ще деколи рекомендується при великому пробігу заливати промивочне масло яке розраховане на 2тис км пробігу, коштує в районі 200 грн
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Промивка двигуна при кожній заміні не рекомендується. Промивку роблять при зміні з гіршого на краще і то тоді коли перевищені інтервали зміни масла, хтось піску насипав, двигун перегріли і інші всякі різні нехороші для двигуна речі. Робота 10-15 хв на промивочному маслі коштує двигуну ресурсу. Окремо би звернув увагу на перехід з мінералки на пів чи цілу синтетику. Тут навіть промивка не помагає, бо камінь від мінералки на стінках двигуна зразу не розчиняється, а розчиняється миючими присадками що є в синтетиці в процесі експлуатації і в результаті клинить двигун. чере з це я б рекомендував якщо хтось переходить з мінералки на синтетику то тільки після капіталки двигуна ..коли в ручну відшкрабано камінь.
     
  17. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    знаю що на бензиновому двигуні промивав кожен 2 раз промивочним маслом
    а на дизелі кого не запитував з мотористів то казали що промивати дизель неможна точніше не рекомдовано...
    ще не промивав свій катаю на півсинтетиці і вже 3 заміни чумусь різне лию...
    Є запитання до теми знаю що є масла які підходять як на дизеля так і на бензин а є такі на яких написано тільки дизель.
    лию універсальне хотів купувати для дизеля так продавець сказав що воно тільки для маршруток,автобусів а в легкові універмальне,
    це вірно ?
    і ще порадьте магазини з якісним непідробленим маслом...
     
  18. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    я за промивку масла, але не маслом.. це фігня! тра брати спецову хімію... і як правило якісну, промивати варто кожні 50тишч, або при зміні бренду мастила, або при заміні з 5 на чи 10на 15W , а стосовно того що люде казали за то шо зустрічала підробку мобіла чи кастрола..так це абсурд, на сучасному Українському ринку нема підробок, є дійсно брендові сертифіковані мастила, але їх місце виготовлення це Україна(і пише на каністрі маде ін ЕУ) абож як у випадку мобіла і кастрола Турція, німецького чи американського мобіла чи кастрола у нас немає, а якщо є тоамериканське, в літровій тарі а точніш пише 1галон.Рекомендую заливати Лікві-Молі.!
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Таке враження що ти працюєш в СБУ і всіх жуліків на україні перелапав. Так категорично стверджувати що нема підробок, в той час коли 30% всіх мастил не відомо звідки, треба або мати відвагу або продавати мастила. ці так звані бренди валять неякісні мастила аж гай шумить. На україні був один завод який мав повну технологію по виробленням мастил відповідно госту - Дрогобицький маслопереробний завод ГАЛ-ОІЛ. Зараз стоїть . Всі решта "бренди" возять цистернами і бочками з Чехів Словаків Поляків і Росії. потім то все тут розливають ліплять брендову етикетку надруковану на Левандівці і на базар. відповідно в процесі розливу ніякого техноконтролю і роботяга що розливає може намішати чого хочиш. Через те всім рекомендую брати масла середнього цінового діапазону іх найменьше підробляють.
    Останнім часом навіть ХАДО зійшло на пси. хоча завжди брав у прямих діллерів і в опечатаних бочках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Зауважу, що це тримається у великому секреті!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)