Яке масло моторне заливати у автомобіль?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Miha, 30 бер 2009.

  1. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    досить цікавий момент над яким я ніколи незадумувався,
    начитавшись форумів про масло, зробивши висновок що на маслах неможна економити.
    у мене виникає питання яке ж масло дійсно хороше?
    яке масло хто лиє?
    чи хто знає що краще лити якщо водій їздить агресивно або ж спокійно,чи потрібні різні масла для різних способів водіння авто.?

    :morning1:
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну в мене поєднання агресивного і спокійного стилю в мені і татові відповідно))))) А вже на протязі років 2х лиєм Shell напівсинтетику... вприципі все ок... тьху-тьху-тьху))
     
  3. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Aral BlueTronic 10W40
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. @ndriy

    @ndriy Active Member

    Авто:
    VW Т4
    Маю машину дизель лию тільки ZIC півсинтетику дуже добре масло! Lt35 на такому маслі пройшла 620 тис! Один знайомий що продає запчастини каже що Хадо добре масло!!!
     
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Castrol GTx3 10W40 півсинтетика. Вже три роки! Заміна 7-8 тис.км. Останні 1,5-2 тис.км. масло втрачає свої властивості. Заміна згідно рекомендацій завода-виробника(10тис), а не від властивостей масла(повна або "супер синтетика").
     
  6. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Хто знає і може написати щось про Mannol?
     
  7. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Залил недавно ХАДО 10w40,незнаю но пока даволен!!!
     
  8. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а про Exol? ОККО його зараз продає. мені нарадили, що класне, другий раз його вже залив. але чи нормальне воно насправді???
     
  9. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    мені пропонують MOTUL 10w40
    я незнаю що то за масло, хтось чув,?
     
  10. Andriy_

    Andriy_ Початківець

    Авто:
    Passat B6 2.0TDI 6Mex.
    Шановні. Марка масла може бути визначальною лише у випадку вибору за ціновим фактором. Якщо ж ставити перед собою завдання їздити довго з найменшими проблемами для двигуна, то все дуже і дуже просто: Необхідно використовувати те масло, яке має офіційний допуск VW для вашого конкретного авто. Наприклад, надпис на каністрі з маслом VW 505.01 (або краще за властивостями 504.00/507.00) вказує на офіційний допуск цього масла для мого двигуна. Інше масло нижчої групи допуску або з відсутнім надписом VW краще не використовувати. Бо ці експерименти можуть дуже погано закінчитись в майбутньому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    +1
    в баті знайомий офіційний дилер і він гарантує шо воно дійсно німецьке..
     
  12. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Сьогодні вирішив купити 1л масла на долив Castrol EDGE 0W40 До того було залито Castrol 0W30 Longlife вичитав що мішати можна. Але є один нюанс дата виг. 08.11.06!!! Україна м. Київ, що думаєте може повернути його завтра?
     
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    це ж дата виготовлення, а дата придатності має бути "новіша". головне, шоб вона не закінчилась раніше, ніж ти плануєш міняти масло.
    ПиСи. я також користуюсь Castrol уже 22тис км, і все гут :)
     
  14. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Дісне до 2011р. А де купуєш бо шукав 0W30 Longlife?
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    тоді можеш сміло лити.
    я простіше лию - Castrol Magnetec 10W40 напівсинтетика, беру в Євромотор на тургенєва.
     
  16. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    кхм... я вже 3й рік працюю у сфері авто хімії.... на всі дописи скажу так... з кінця...на сьогоднішній день все мастило маркі Castrol то Мобіл, що офіційно ввозиться на територію нашої держави є виробництва Турції..і по провіреним фактам , мастило стало на порядок нищої якості. Арал дійсно являється брендом непоганим, Німецьке,один представник в західному регіоні. Мастило Манол, бренд Німецький, виробник (Європа) завозиться через Одесу, відгуки..."для вітчизняних авто Хороше". Мотюль першопочатком і на сьогоднішній день завозиться неофіційно в Україну, якісне фірмове, підробок небуло ніколи , так як не є популярне на автомобілі. вчасності його широко приміняють на мотоцикли.
    Сам заливаю LIQUI-MOLY, як мастила, так і присадки даної марки є оригінальні Німецькі, привозять васе легально , все сертифіковано, в кожній області України є регіональний представник.Сам заливаю (гольф 2ТD 1985р) 10W40 MOS2 Leichtlauf - жир!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    все чудово розписав, але ЛуквіМоллі трошки дорожчий на порядок від того самого Кастрола. порекомендуй шось в ціновій категорії 200-300грн за 4л. дякую
     
  18. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Короче залив я з тої банки 0,5л бо треба було, але на майбутнє планую брати в Польщі ціна там менша розлив Австрія, ну і саме головне свіже:good:
     
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    якщо маєш доступ, то звичайно що там краще брати, бо ж Україна відноситься до країн третього сорту, до нас рідко коли попадає щось хороше:nea:
     
  20. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    скажу за ЛіквіМоль, мастило на сьогоднішній день змінило цінову політику в -10% -15% мастило в 4л тарі напівсинтетика сьогодні коштує якраз в районі 250грн..
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)