Який бензин лити 92/95??

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Geremy, 9 лют 2011.

  1. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Може і бита тема, але на фоні того зростання цін на паливо та деяких статей (як наприклад ця) бачу що все актуальнішою стає тема переходу з 95ї бензини на 92й. В свому Гольфі Плюс, 1.6 BSE, признаюсь, заливав регулярно. Як результат помічав що дещо спала тяга, збільшився росхід, субєктивно на одне виходило. Але згодом сталося так, що на майже повний бак 92-ї залив 10 літрів 95ї. Машина почала поводитись просто суперово, як підмінили. Таке враження, що вона на 95-й так не перла, ньютонометри працюють на всі 100% і росхід зменшився. Тепер мабуть постійно стосуватиму таку методику, сподобалось.
    А як у вас ?
     
  2. Назар

    Назар Початківець

    Авто:
    Volkswagen Passat B4 1.8
    Та з цінами погоджуюсь скоро будем на машини дивитись ,а не їздити я зарас на 92
    про тягу не спорю є різниця . Між 95 і 92 але я краще на даний час буду їздити з меншою тягою але з економлю .!

    Адмін вже купляє собі велосипед )))
    Такшо можливо скоро форум буду не Фольксваген клуб
    а comanche))
     
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    За моїми підрахунками, при заправці на 200 гривень, пів-баку десь, економія 1л палива між 92-95, то є одна коротка поїздка в межах міста на 10 км (наприклад, мені на роботу туди і назад). І то при умові, що розхід не змінився. Тому далі лию 95. Але я мало їзджу. Хто багато, то може і є резон. Колега в нове рено сандеро з першого дня лиє 92 і нічо, нормально...
     
  4. zzz

    zzz Початківець

    Авто:
    VW Golf IV
    я лию в свій Гольф 4 - 92 бензину, і різниці між 95 дуже не відчутно...... навіть на оборот залив 92 на АНП і здивувався, машину як підмінили.....
     
  5. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Думаю дуже залежить від машини, мій гольфік 2 хотів їхати тільки на укрнафтівській-АНП-шній 92, Октавія їде добре на шелі 95
    Хоча попередній власник казав шо завжди лив 92, я пробував, то таке враження шо їдеш на октавії 1.6
     
  6. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Я заливал постоянно 95,потом решил попробовать,Залил 92-ой и не почувствовал ни какой раззицы!!!Кроме как по деньгам!!!
     
  7. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Постійно лию 92 на GFC на одній і тій ж заправці до повного баку, нарікань жодних хоча на кришці бака пише мін. 98.
     
  8. karlione

    karlione Active Member

    Авто:
    VW GOLF 3 1.6 1993р.
    Клубна карта:
    000068
    На Лукойлі ліпши литу 92 вона не гірша від 95,особливо на тійшо,як хати на Пустомити
     
  9. Назар

    Назар Початківець

    Авто:
    Volkswagen Passat B4 1.8
    Я тыльки на ОККО або WOG
    а за Укр нафту казали шо робавляють дуже !
     
  10. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    В мене ті ж думки останній час. Залив вперше минулого тижня 30 літрів 92-го на ОККО, 20 літрів вже виїздив, тяга спочатку була менша, тепер ніби привик. От думаю чи не заправитися на АНП 92-м, кажуть ніби якість нормальна, хоча як воно насправді фіг знає. Хоча так підрахував, з моїми пробігами економія буде в районі 100 грн. на місяць, слабо якось, не знаю, чи варто тоді... якби хоча б 300 грн., то інакша справа... ну але поки що експериментую...
     
  11. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    народ, та не гробте ви двигуни!!!!
    по мануалу написано, який бензин і з яким октановим числом має бути + врахуйте, шо в європі не розбавляють нафту, так як в нас.
    не шукайте економії, а то потім буде ремот всієї системи (двигун, впускнаб паливна, вихлопна) - ото буде "дешевше" :morning1:
    а якшо вже і економити - то вже просто слідкувати за способом їзди, та і все
     
  12. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Ну наприклад в мене пише 91/95. Значить 92 можна.
    На потужності критично не позначається.
    92 також вважається чомусь кращим з точки зору меншої кількості домішок (типу 92 - чистий, а 95 = 92 + домішки), що краще позначається на каталізаторі та свічках.
    Ясно що про ТФСІ не йдеться, просто цікаво в рамках допустимої вилки.

    З.і. не претедную на істинну в останній інстанції.
     
    Останнє редагування: 10 лют 2011
  13. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Я за 92....деколи навіть краще, ніж 95 =)
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    • Подобається Подобається x 1
  16. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
  17. painz

    painz Новачок

    Авто:
    VW Polo A5
    Заливаю 92-ий на Шелі. Все ок, нічого не глохне, в мороз безпроблемно заводиться. Читав на російських форумах, що власники нових Поло мали проблеми у морози завести авто, якщо бензин не якісний був. :nea:
     
  18. fizruk

    fizruk Початківець

    Авто:
    VW golf 2 1990
    питання таке, якщо на хорошому 95 (pulse, super т.д) двигун зимою працює краще, розхід в принипі такий як і на 92, питання чи шкодить це двигуну який розрахований все ж на 92...?
     
  19. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А по-моєму, найкраще заливати дизель. І навіть капку дешевше... )))
     
  20. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    був уже такий красунчик, який у лансер залив соляру. бо думав, що так дешевше і пхне краще :D

    як на мене - краще 92. а взагалі, просто порівняти і вирішити.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)