Який потрібно мені натягувач ремня генератора

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Василь125, 5 жов 2012.

  1. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Форумчани закиньте мені будь-ласка фото натягувача з роліком ремня генератора. Проблема така що я свого гольфа 1,9 ТД купив тому рік помеленько доводжу його до ладу і зіткувся з цим натягувачем, виявляється в мене він не саморегулюючий як у всіх, попередній власник щось мудрував. Він в мене просто на металічній планці закріплений жостко без саморегулювання затискаючи болтом цю планку.
    Суть в тому:
    1. Що я не знаю чи це добре, бо, може бути нагрузка для підшипників генератора і компресора.
    2. Я можу купити натягувач я не знаю чи мені підійде. Причина - чому попередній власник не поставив рідний натягувач? В мене двигун не рідний ААЗ а АФН, компресор також не рідний.
    Тому прошу вас закинути фотки свого ролика з натягувачем, чи буде різниця?
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Шо на ААЗ, шо на АФН принцип один ы той самий выдрызняэться тыльки сам натягугач №8
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  3. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    А може хто сказати, у мене якраз десь приблизно 1 місяць тому почався сипатись пил(колір червоної цегли) з натягувача №8. Чим це загрожує?
    Заміна? Хто підкаже або хто мав схожу пробему?
     
  4. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Думаю , що пил кольору червоної цегли -це іржа, яка висипається через вібрацію.
    Якщо є вібрація натяжного ролика - зношений шток 6 і втулки в корпусі. Втулки міняють, але при зношеному штоці це нічого не дасть, хіба реставрувати і шток.
    Мав проблему - вирішилась заміною механізму натяжки в зборі на вживаний (100 дол). Натягувач №8 не важко зняти і можна змастити.
    Начитавшись форумів, я вирішив також поміняти свій простий шків на шків з обгонною муфтою, що має суттєво продовжити життя механізму натяжки. Після вказаних робіт вібрації і сторонніх шумів немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Можеш скинути фото?
     
  6. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Я не можу розібратися з цим механізмом в мене виглядає все просто а на схемі цілий механізм. В мене є одна дирка на болт з ключем 19 де я закручую ролік з крипіжем і все - ремінь натягнутий. На схемі купа болтів як я його маю закріпити, що я маю купляти, з чого починати не знаю...
     
  7. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Про те що йде тертя я зрозумів, а чим взагалі змастити(мені вже навіть казали в солярі помити). Сам натягувач №8 я вже хотів замовити, але спочатку хочу почути хто вже мав проблему і як її вирішив.
    Я так зрозумів Ви замовляли шків у Юри Каматоза, я якраз був присутній(коли привезли його) і мене здивувало, що у мене простий шків, а не з обгонною муфтою. Я питався у майстрів і мені сказали, щоб я не парився, оскільки шків простий - менше гєморою. І ще здається він не підійде мені, оскільки він кріпиться по іншому чим звичайний.
     
  8. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Шків підходить. Звичайний кріпиться гайкою, а з шків бендиксом накручується на вал. Після заміни тільки шківа пропав писк, а вібрація залишилась.
    Можу надати свій старий механізм натягування в зборі для експериментів.
    Натягувач поз 8 там добрий.

    Автору теми: думаю там інший не тільки мех натягу, але і сам генератор. Якщо немає проблем з ременем (не вібрує, не послаблюється, не пищить, не сповзає ...) раджу залишити як є. Оригіналиний вузол проблемний і дорогий, тому попередній власник його і поміняв.
     
  9. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)