Якшо детонує двигун

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем OstapGolf2, 18 кві 2014.

  1. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Привіт всім =)
    Новий день - нове питання =)
    Коли на машині проїду трохи, коли вона розігріта, відбувається детонація! Детонує коли виключаю її =)
    Шо робити в таких випадках і цікаво чому таке почало відбуватись! :ireful:
    Дякую! =)
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Починай з перевірки суміші\запалювання
     
  3. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Може бути через бензин. В мене так було декілька раз, коли після "неспокійної" їзди, десь при 2500-3200 обертів не дав двигуну спокійно попрацювати на норм обертах, то детонувало трохи.

    Отправлено с моего Inspire 4G через Tapatalk
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    В мене на Г2 таке було постійно на 92 від Укрнафти, почав лити 95 від тоїж Укрнафти не було ні разу.
    Для себе зробив висновок що 92 мотор не сприймає а хоча більшого октанового числа. Більше 92 я ніколи не лив відповідно і детонації більше ніколи не спостерігав.
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Зараннє запалення. Або вакуум перестав регулювати, або трамблер засильно накрутили
     
  6. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Заливаю тоже 92-гу, вже на Укрнафті, перед тим був на окко, її всі забакланили.. тре попробувати 95 Дякую!

    Я після свят планую до карбюраторщика заїхати, він мені може подивишись на карб полагодити то або підказати шо робити? чи одне до одного відношення немає? =)
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Уже паоу років їжджу на Укрнафті - 92 бенз - все нормально - це бензин з Кременчуцького НПЗ - він не найгіршмй
     
  8. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    і одне і друге впливає на детонацію. занадто бідна суміш і(або) зараннє запалення
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)