Кипить і витікає вода

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Travel, 26 лип 2006.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Маю таку проблему - якщо дати більше обороьів машині наприклад на гонках по після другого заїзду машина вже кипить і витікає тосол десь в районі бачка. Я вже поминяв бачок . термостат і датчик і трубки всі провірив тріщин немає. що це може бути?????????????
     
  2. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    а вентилятор охолодження на радіаторі включається? може трубки погано затиснуті хомутами?
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    вентилятор працює чудово і трубки нормально затиснуті в мене таке враження що вода тече через кришку в бачку але я її теж миняв.
    Нічого неможу зрозуміти шо то таке коїться з охолодженням
     
  4. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    текти через кришку може, там є клапан для випуску повітря...тобто коли кипить то надлишок може вилитись через кришку, але ж не весь(в тебе колись на зїзді в пятницю весь вилився). може десь система забилась і не охолоджується в радіаторі рідина?
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    і що з цим зробити?
     
  6. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    якось перевірити систему, промити\прочистити...може з радіатором проблема.
     
  7. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    Відкрий капот хай хтось дивиться а сам на оборотах трохи потримай.. може буде видно звідки. Але якщо машина закипає з тосолом, то це скоріш за все радіатор... може замалий :)
     
  8. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    ще є один нюанс вода тече тільки тоді коли машина заглушена при роботі двигуна не тече
     
  9. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    ну тоді... заглушив і зразу під капот кришку бачка відкручуєш, стравлюєш тиск і все ок :)
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    Тоді не розумію, в тебе на великих оборотах тебе чи коли двигун заглушиш?
    Перше що я думаю, то може система забита і коли нагрівається рядина вона реально витікає, трубки в накипі, друге, подивися чи бачок незанихько стоїть, в мене була біда такого жиш самого але на працюючому двигуні помало гнало тосол, підняли бачок і проблема знялася, а датчик твій показує перегрів чи виганяє твій тосол на нормальних температурах?
     
  11. Cubano

    Cubano Початківець

    Авто:
    Passat 2.0 tdi DSG + LT35 2.5sdi
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    Радіатор може бути забитий і ізнутрі і ззовні болотом і тополиним пухом.
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    Тоді не розумію, в тебе на великих оборотах тебе чи коли двигун заглушиш?
    Як що їхати на нізьких оборотах то нічого страшного, а як що трохи поганяти то кипить але поки машина не заглушена то не витікає, як тіки заглушив зразу тече погань
     
  13. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    Ну от і дивись де тече після того як заглушив..
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    сьогодні буду знімати все охолодження по мірі можливого чистити а потім ще промию то все діло тосолу свіжого залию і подивлюсь що з того вийде
     
  15. SPLIN

    SPLIN Початківець

    Авто:
    WV SCIROCCO 1.8 GTX 1987 125hp 8v k-jetronic серый метал
    Відповідь: Кипить і витікає вода


    Привет у меня токое стало после того как потягался со шкодой на скорости 170 мы розошлись, вообщем дорого мне досталась победа поминял радиатор и водяную помпу скорее дело у тебя в ней!
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Кипить і витікає вода

    Це описані признаки замалого радіатора. Це нормально, що антифриз від розширення втікає через кришку - для цього в ній клапан є. Кипить на заглушеному моторі тому що припиняється циркуляція - помпа перестає ганяти рідину і в області поршньової групи від гарячого металу вода закипає, тобто не вода охолоджує двигун а навпаки він її нагріває. Це теж не смертельно. Раджу залити якісний антифриз і поміняти кришку на нову, бо пружинка в клапані може бути слабшою, від чого опускається поріг кипіння. Також не варто доливати антифриз до горла - в бачку повинно бути повітря для амортизації тиску, бо, як відомо, вода не стискається.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)