Кляк ноут нр де здатив ремонт?

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Олег М., 5 січ 2015.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Власне на кнопку "увімкнути" не реагує, лямпочка світиться що зарядка під'єднана (акумулятор мертвіший мертвого)
    Хто та де ремонтує?
     
  2. yoursen

    yoursen Active Member

    Авто:
    -
    Клубна карта:
    000104
    я свій робив по грантії тут. зробили швидко, поки нарікань нема.
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    КІТу віддай)
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Аде той хвостатий шляється?
    Є контакт?
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  6. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Мене теж спіткало нещастє :cry: загнувся мій ноут. Йой, що ж то буде - катастрофа!!!:facepalm:Проблема яка, при включенні ноут запускається а екран-із запізненням в 20-30хв. Думала може шлейф або якась дрібниця. Занесла в Ноутбук центр (про який писали вище), тримали півтора тижні, сьогодні подзвонили, нарозказували чогось багато мудрого, що я толком і не зрозумілі...ціна питання якоїсь фігнюшки - 1900,00 грн. Я ох...ла о_О Кажу, ви шо, в сосну гримнулися - тому ноуту рокі шо мені...за нього б/у ніхто 2 штуки не дасть а ви хочете щоб я за ремонт дала такі гроші. Оплачу вам діагностику 100 грн. і забираю. Почали з"їжати, типу, ну ми вам знижку організуємо, бла-бла....Нє!!! Щось підозрюю разводняк...Хто знає ще точки ремонтів? Поділіться інфою, понесу ще кудись на лікування
     
  7. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    привези мені
     
  8. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ти трохи шариш? Чи маєш когось?
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    В мене позавчора вкляк ноут, а саме:
    - все працює, все пучком, але, як тільки відкриваєш браузер будь-який, зависає намертво. Нод 32 вірусняка не найшов. Перевстановив вінду, і тепер маю щістє.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ульвові я не чув ще про жодну нормальну фірму по ремонту ноутів, тобто таку, в якій не сробують нагріти руки... Порекомендувати ніц не можу, оскільки сам не мав такої серйозної проблеми, тьфу, тьфу. Висновки ж мої з однієї історії про заміну клави в нетбуці, ну це не поломка, на яку тре купу знань щоб поремонтувати, просто мені було лінь возитися і замовляти і чекати в китаї, то трохи побігав по фірмах відомих ті що львівські - в результаті жадібність перемогла лінь і я замовив в китаї в 5 раз дешевше і сам замінив.

    ЗюІ. Рома, NOD важко назвати анивірусом, скоріш за все то прога яка гальмує операційну систему і шпигує за корисиувачем.
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Коли, в мене трапилась біда з ноутом, одразу "впав не телефон", один знайомий - то вірус, другий, третій іт.д., всі в один голос, мол маєш вірус... Ніхто з них не мав вільного часу займатись моїм ноутом. Але так, як треба було терміново вирішити питання з ноутом, бо там бухгалтерія і вчора зарплату видавати, а також там прога ЄДЕБО (єдина база з питань освіти), і тому подібне, попав я на вул. Заньковецької 1 (біля польского костелу, біля Винниківського ринку), так там мені, взагалі, загнули: "потрібно міняти жорсткий диск, бо йому гаплик, вартість диска 48-68 USD + робота 150-200 грн.". Як виявилось при зустрічі, це мої сусіди по будинку, але їм пофігу з кого бабло брити.
    Не ведіться на тих лохотронщиків.
    Проблему вирішив так: заніс ноут до хлопців, котрі займаються ремонтом комп'ютерної та оргтехніки + заправка картриджів, описав проблему, вони забрали десь перед самим обідом і віддали наприкінці дня. Заплатив 180,00 грн., я задоволений. Знаходяться вони на вул.Козельницька, ззаді Податкової, в будівлі Національної академії наук України.
    П/С/ ніколи не хочу, щоби мені робили, як для "свого", краще - як для "чужого", так дешевше.
     
  12. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    мій колега робить
     
  13. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    Зробили ноут чи ні? Можу подивитись
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)