Куди поїхати відпочивати?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Newman, 27 лип 2007.

  1. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Хто уже відпочивав цього року, або має гарні спогади з минулих років прошу описанти свої враження тут. мене цікавить сімейний відпочинок і на морі і в Карпатах. Я планую поїхати в другій половині серпня на 7-8 днів, куди ще не оприділився. Подумую про Чорноморськ, шо біля Євпаторії. Іхати буду поїздом, тому що жінку дуже "закачує". Думаю ваші коментарі допоможуть в виборі.
    Дякую.
     
  2. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    турція фореве!
     
  3. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Я обїздив машиною майже весь Крим, цього року знову їду 5 серпня. Буду неподалік Євпаторії с.Громово десь 35 км. Море там найчистіше, є багато приватних будиночків недорогих, пансіонати, але їздимо ми туди з палатками, 3-4 сімї на 8-12 днів. Я так відпочинок більше відчуваю. Кожного вечора шашлик з барана, домашні вина, їх мешканці нам самі привозять, як і виноград, кавуни та персики, ночні купання в морі під зорями. Романтика. А в Євпаторію їздимо в аквапарк називається "Бананова республіка". Вхід з 9год-120грн з особи, з 12год-90грн з 15год-70грн і з 18 год-60грн. То було минулого року. Але краще нескупитися і йти з самого ранку, небуде черг до гірок і до обіду можна досхочу накататися на них, і ніхто тобі в тунельних гірках пяткою в вухо незаїде, як моєму приятелю який застряв в одній бо поскупився і зайшов о 18год, народу в той час там безліч, а з ранку там рпактично пусто і в кафешках і ресторанах толпи немає. Щодо відпочинку в самій Євпаторії то дуже багато людей і море відповідно не таке чисте, як в малих містах і селах.
    А в самому Чорноморську недорогий базарчик з різними сувенірами.
     
  4. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    А як там з кліматом? Кажуть шо дуже відчувається зміна, особливо дітям. Мені з палатками не вийде поїхати - малому тільки 2 роки.
     
  5. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Клімат там хороший, переміну невідчуваємо, ми коли приїжджаємо, розклали палатки і зразу по 100грам і ніякої переміни, а якщо серйозно, клімат насправді хороший, правда трохи сухе повітря, а так всі хто з нами були дуже задоволені. Доречі з нами сімї з дітьми їздили починаючи з 1 року. Два роки назад ми їздили з Євпаторії з аквапарку в Судак в аквапарк, і десь між Алуштою і Судаком, непамятаю точно де, є суперова точка, з однієї сторони гори, і соснові ліси, з іншої сторони МООООРЕ, повітря таке свіже що хотілось набрати його і привезти трошки до Львова. Треба дзвонити до швагра свого він повинен памятати, де то є. Кемпінг в мосновому лісі, 300 метрів і море, але тих 300 метрів треба спускатись з гори, там ще військова частина недалеко.
     
  6. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Я ще минулого року був в Карпатах 7 днів, Яремче, Микуличин, Ворохта, ті міста всі по дорозі, дуже шкодуб що недоїхав до Говерли, але якщо швагро з Канева приїде обовязково повезу його туди після моря. Спогади просто суперові. Так як після 4-5 днів на морі мені хотілось вже додому, а з Карпат мені нехотілось їхати зовсім. Ностальгія за горами вже рік. Яремча- водоспад просто незабуваємий, Микуличин- багато кемпінгів прямо біля річки Прут. Шум річки, ліс, який росте з гір прямо над рікою, і чисте повітря, якого так невистачає у Львові, невідпускали нас з жінкою три дні, потім поїхали в Ворохту. Там є два підйомники. Один маленький біля дороги а інший великий піднімається в гору на 2 км. 20-25 хв в одну сторону любуєшся неймовірною красотою нашої батьківщини. А на верху гори можна купити різні сувеніри і гаряче червоне вино яке попиваєш на підйомнику коли спускаєшся. Проблем з житлом в нас небуло в мене пассат універсал розкладав сидіння і стелив матрас і так ночували. А так на кожному кроці маса будиночків приватних ніч від 20 до 50 грн. подвіря з мангалами, альтанками, виноградниками, ну що тут скажеш - красота. З продуктами проблем немає, магазинів маса, ціни як у Львові. Ось описую, і зараз би вийшов з офісу і махнув би в Карпати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Вирішено. Їду на Арабатську стрілку. Білети вже на руках, за що велике дякую Дмитру NCRPI. Приїду поділюсь враженнями.
     
  8. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Гарного відпочинку!!!!! Щасливої дороги! Сорі, що трохи не так вийшло, як обіцяв!
     
  9. Zira

    Zira Початківець

    Авто:
    VW Bora 1.8 GTI Turbo 2001р. (AGU)
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    я також там була, дуже гарно і цікаво!:-D
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Ой, а шо це у нас за Zira така? :roll:
     
  11. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Здається ще не представлялась :)
    І на з'їзд стопудово не приїде :)
     
  12. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    ;) А вдруг вона нас усіх здивує і приїде?;)
     
  13. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Ги :) А може ;)
     
  14. Zira

    Zira Початківець

    Авто:
    VW Bora 1.8 GTI Turbo 2001р. (AGU)
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    О така собі Zira! а шо мені неможна до Вас?
     
  15. Zira

    Zira Початківець

    Авто:
    VW Bora 1.8 GTI Turbo 2001р. (AGU)
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    і таке може бути! а шо це у вас за зїзди і коли вони проходять??
     
  16. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    На головній сторінці можна поглянути інфу. + Переглянути тему "Обговорення з'їздів"
     
  17. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    ласкаво просимо в цю пятницю збір о 19.00, як добратись знаєш???
     
  18. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Ми , з Батьком в Чорноморськ, машиною їдем. Десь в четвер. Враження розповім як повернусь. Ше один з'їзд провтикаю :sad:
     
  19. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Монкей, якщо Зіра почне переглядати ту тему, то вона точно неприїде, бо увесь час піде на перегляд.
    То Зіра, тобі до нас можна. Не то шо можна, а ТРЕБА! У нас тут дуже класно. Ну через деякий час сама побачиш!:!: :!: :!: :!:
     
  20. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Куди поїхати відпочивати?

    Свістун: Спорим на 2 банки Хайка, шо не приїде. (ставка не велика , бо є сумніви, шо не приїде :) )
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)