Куліса

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Ekonomist Rasta, 13 гру 2007.

  1. Ekonomist Rasta

    Ekonomist Rasta Новачок

    Авто:
    VW Golf 3-94.1.8
    Хто знає де можна купити кулісу і скільки приблизно коштує?:cool: :lol:
     
  2. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Куліса

    Я також спершу хотів купити кулісу, шукав, питався, простіше купити до неї рем комплект. Втебе така сама куліса як і вмене стоїть, то я в своїй поміняв шарик з ричагом і тягу переключання передач, і то все мені обійшлося в 60 грн, заміна також часу багато не займає, хвелин 20. Також можеш перевірити шарик опори ричага переключання передач, він легко знімається і коштує 10 грн. він також виробляється і ручка болтається, і погано передачі при такому включається, як поставиш то все, то добре позмашуй, і не салідолом якимось а хорошою змазкою (я мастив графітовою, банка 10 грн.) А взагалі то тема вже така була "Погано включається переша передача", трошки давніше, подивись, почитай, що ще люди казали і радили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Куліса

    раз вже є тема то спитаю...
    шо таке короткохідна куліса і шо воно дає??
     
  4. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Відповідь: Куліса

    Я точно знаю що кулісу купувати треба коли вона трісла (що мало ймовірно). Любий нормальний токар дасть кулісі нове життя. В них втулки зношуються і вона починае люфтувати сильно. Тому купувати за 25-40 баксів кулісу нема змісту.
     
  5. Ekonomist Rasta

    Ekonomist Rasta Новачок

    Авто:
    VW Golf 3-94.1.8
    Відповідь: Куліса

    Але в мене розбита сама куліса.крапаль вибита думаэш рем кпмплект поможе:mrgreen:
     
  6. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Куліса

    Мужики, та впринципі там і виточувати нічого, все що виробляється в тій кулісі це пластсмасові диталі (втулки, тяги, шарики, резинові прокладочик). Вмене наприклад виробився шарик і пласттсмасова тяга "коротка" переключання передач (переважно продають такі тяги на 4-х ступку, вмене 5-ти ступка, тому тяга коротша десь на 5 мм., а так вони одинакові). Воно б булоб добре якщоб ту кулісу знят, почистити, замінити всю пласмасу, добре змастити і поставити на місце. От і все.
     
  7. AlfaS

    AlfaS Початківець

    Авто:
    Dacia Duster 1,5 dci
    Також можеш перевірити шарик опори ричага переключання передач, він легко знімається і коштує 10 грн. він також виробляється і ручка болтається

    Як його зняти ????
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Скорочує хід ручки передач. Для швидшого перемикання і відповідно зменшення часу розгону.
     
  9. G60

    G60 Active Member

    Авто:
    BMW 5
    Згадав!!!В мене є куліса в зборі,правда там тільки один трос є,другий хтось зняв)).До речі куліса без зносу.
     
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Два питання:
    1. хто (можливо якісь толкові майстри є) може нормально відрегулювати кулісу на моєму Г2, 1,6D?
    2. ціна питання? (можна в ПП)
     
  11. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    а як дізнатися яка в тебе куліса? щоб купити ремкомплект, якщо я непомиляюся їх паро видів є
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    засовуєш зябра в підкапотну і все бачиш.
    Тобі, що треба, щось міняти? Якщо все гуд, то не пхайся в ту стєзю.
     
  13. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    ну як все добре, рушаю тільки з другої, при включені п*ятої передачі четверту вже не включеш, приходиться включати другу і тоді аж на четверту.тай куліса розбовтана, всетаки думаю що вона, всеодно все почучуть ремонтувати треба
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    хто майстер?, хто порадить майстра?

    П/С/ вже є два клієнта!!!
     
  15. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Роман ти поміряв довжину тих тяжок що я казав?
     
  16. Mishka

    Mishka Початківець

    Авто:
    jetta II
  17. JustDriver

    JustDriver Початківець

    Авто:
    VW Golf 6 1.6 TDI
    Привіт всім. Їхав сьогодні до Львову з Тернополя, став на світлофорі в Золочеві - і ледве рушив...
    Причиною виявилося те, що замість першої передачі включилася третя... більше я першої не зміг ніяк включити - весь час включаєься 3-тя
    Друга передача стала включатися тугіше, але можна включити. Всі інші норм.
    Сподіваюся що проблема в кулісі, а не в коробці :)

    Питання:
    Куди чи до кого можна заїхати, щоб глянули в чому там саме проблема ? не хочу на сервіси зразу їхати, бо не дуже довіряю ... щоб не намахали зразу на ремонт коробки.

    ps. живу біля зеленої, то краще б було десь внизу Львова, бо постійно рушати з 2-ї якось певно не дуже добре
     
  18. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Куди заїхати не підкажу, але можу підказати на що звернути увагу, якщо вкажеш яка кпп!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)