куплю дитяче автокрісло!!!

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Дімон, 10 чер 2008.

  1. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Друзі може в кого є такий девайс?? готовий купити чи взяти в довготривалу оренду, автокрісло потрібне першої групи тобто вага дитини від 9 до 18 кг, або від 9 до 36 кг. Буду дууже вдячний.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
     
  2. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    сам недавно таке ж шукав знайти вкрай важко але можливо.
    В "Великій Кишені" таке бачив за 340 грн від 9 -18 кг але чесно кажучи халтура (оббивка ще в неюзаного крісла вже по швам полізла)
    а так попробуй пошукати в Вашому магазині (я там знайшов). Посилаю в ВМ бо сам замахався таке шукати по знайомим (такі крісла як правило довго в користуванні і мало хт опродає).

    П.С. Своє купив за 280 грн. по ВМ. Французьке в 0-18 кг.
     
  3. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    ну 0-18 мені нема змісту брати бо малий вже важить 8,5 так що краще від 9-ти :) а в ВМ неможу бо я в Киеві :) тре поритися в АВІЗО :)
     
  4. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    :) розумію але 0-18 то тому шо воно по розмірам як 9-18 але має ще лежаче положення. Так шо я би таке шукав. Але ти правий мабудь краще від 9-36.

    Так а VW браття навіщо? я думаю не важко буде організувати доставку якшо знайдеш щось відповідне.
     
  5. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Добре дякую :) пошукаю :)
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Краще зразу взяти хороше крісло. З практики. В дешевому/неякісному дитину буде парити, буде незручно і з т.з. безпеки воно ніяке.
    треба дивитись шоб був добрий каркас, якісна оббивка (без пінопластових вставок під оббивкою), шоб воно не було розхитане, ну і звичайно шоб не було мейд ін чайна
     
  7. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    ну я дивився Чікоське там є пінопласт, а в якому немає? що там йде замість нього?
     
  8. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    рекаро, там тільки тканина, каркас і натуральна набивка. Але ціна цуко не гуманна...
    подивлюсь якої фірми моє, досить непогане, без пінопласту, відпишу.
     
  9. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    В тому шо я купив (французьке якесь) всі виступи за рахунок каркасу крісла і ніякого пінопласту зверху оббивка має мякі вставки для зручності дитини і все.

    Та доречі згадав один дуже суттєвий момент при виборі крісла віддавай перевагу світлим бо літом вони не так розпікаються через скло і дитя не обпечеться і не зіпріє.
     
  10. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Зато швидше вимазується...В мене темне, але тоновані вікна і великі передні сидіння (які приймають на себе весь теплосвітлоудар) вирішують ту проблему.
     
  11. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    в мене також тонована і то добре так затемнена, передні сідухи також великі, так що то не проблема... вчора мені позичили приміряти Чіковське кріселко, там пінопласт :sad:
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Я минулого року віддав дитяче крісло форумлянину Andy, постукай йому в приват і запитай, може його діти вже виросли?

    P.S. Без пінопласту, купив в Польщі давніше.
     
  13. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Добре дякую , вже стукаюся :)
     
  14. Andy

    Andy Active Member

    Авто:
    Ford Fiesta 1.4
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Радий б віддати крісло, але його юзає мій старший брат, в нього мала дитина.
     
  15. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Та нічого страшного :))) мені друзяка з СЕАТклубу позичив на деякий час (правда ненадовго), а там за той час щось знайду :)

    р.с. а
    Хай РОСТЕ ЗДОРОВЕНЬКА :)):-D
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. profesor2707

    profesor2707 Active Member

    Авто:
    Skoda Octavia Combi 1.8Turbo 4x4 150 коників.
    Клубна карта:
    000017
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Як будеш брати вже то більше "сидяче", то обов'язково шукай таке, щоб там регулювався нахил самого крісла відносно основи.
    Тобто воно може стояти вертикально, як крісло, а можна повернути горизонтально, і дитинці в ньому буде зручно спати.
    В мене таке є. Зараз користуюсь. Фірма Ramatti. Колись привіз собі з Польщі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    та таке і шукаю :) мені здається вини всі так регулюються, просто ті що 0-9 кг, ті мають більше положень від сидячого до повністю лежачого, а ті що від 9- то лише сидяче і опускається назад, але повністю не лягає а так напів ( як в іцкарусі :) ) тільки там просто спинка лягає а тут повністю кріселко :)
     
  18. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    А точніше яка ціна і де продається, в Антошках і Пеліканах в основному Чайна.Ще питання- Як кріпиться в Гольфі 2, Ізофіксів там не має, маю на заді два паси безпеки, без " Защолки", її конче потрібно чи є якісь інші методи?
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: куплю дитяче автокрісло!!!

    Для таких машин у комплекті з кріслом повинен бути червоний фіксатор ременя. А ще - якщо їздиш сам - краще крісло ставити на переднє сидження, безпечніше, кращий доступ, класний підлокотник, та і дитина не в самотності. Власники машин з подушками так багато втрачають :)

    І ще одне, для всіх, хто збирається купувати такі кріселка: не купуйте крісла з синтетичною оббивкою! В дітей від цього може бути багато бід, а ще буде багато сліз, короткий сон ітд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. yuraim

    yuraim Початківець

    Авто:
    VW Golf 1.8 1996 ADD (Digifant)

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)