Куплю/обміняю дитяче автокрісло

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем baks, 16 сер 2012.

  1. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Куплю/ обміняю дитяче автокрісло для дитини вагою 10 і вище кг.
     
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А Ти хочеш такий фотелик з боковинками і всіма наворотами?
    Питаю, тому що моя доня нізащо не хотіла їздити в такому, але коли я купила для неї таке собі підвищення (профільований пінопласт під д...цю), то вона залюбки на ньому їздила і ще й інших заохочувала, бо все бачила в вікно, не виглядала "як дитина" в великому фотелику, ремінь безпеки не душив її, а коли хотіла спати, то використовувала ту сідушку як подушку...
    Тепер вона вже велика... І рветься їздити за кермом. :) Але кріселко відслужило нам до повних 12-и років... Тому рекомендую.
     
  3. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    А можна фото? Щоб побачити це диво, бо моя доця разів зо 5 сіла у кріселко, а тепер нізащо.
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    На заявки трУдящіхся - фотка!

    [​IMG]

    Плюс порада від моєї доці - вибрати фотелик не однотонний, а з ведмедиками, бантиками, чим-небудь, що би дитина в далекій дорозі могла розглядати, рахувати, досліджувати, перемальовувати на картку і т.д.

    ПиСи. Завтра мотнуся до Перемишля, то можу подивитися, чи такі є в "Теско", і довідатися, скільки коштують. Бо пару добрих років тому ціна на них була смішна. Зараз на Аллегро, бачу, продають по 16 золотих (плюс доставка).
    Знаю, що в таких випадках (дитина не хоче сидіти в фотелику) дуже допомагає сказати мимоходом, наприклад, що хтось (бажано, авторитет для дитини) сидів саме в такому фотелику. Правда, в нашому випадку більше допомагає сказати, що хтось сидів і йому не сподобалося (тобто, доведення від зворотного ;) ).
     
    Останнє редагування: 17 сер 2012
    • Подобається Подобається x 1
  5. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Буду дуже вдячний за інформацію(чи є в наявності, і яка ціна).
    Дякую.
     
  6. orl8

    orl8 Початківець

    Авто:
    VW Golf 2
    Приєднуюсь. А хлопцям які крісла до вподоби :D (в мене синок)? І ще питання:не зовсім зрозумів, як виконуються умови безпеки? Той таборет має якісь паси?
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Хлопці люблять з голими дівчатами...:D

    І той піддупник, то просто підставка, для тих авто у яких паси не регулюються по висоті аж до дитячого росту, тобто щоб стандартний ремінь не душив шию - роблять сидячу дитину вищою.
     
  8. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    і працює той піддупник тілльки з певного росту і ваги. дитячі сідушки для менших груп такі тяжкі для того щоб дитина+сідушка у випадку чого могла заблокувати витягування інерційного ремня безпеки
     
  9. orl8

    orl8 Початківець

    Авто:
    VW Golf 2
    ... з маквінчиками, наразі.
    Для трирічної дитини це актуально?
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Мені здається, там немає вікового цензу, а ваговий. На Аллегро написано, що ці, як bass каже, піддупники, годяться від 22 кг. Зуба не дам! Завтра подивлюся - відпишуся.
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Народ! Не будьте крейзанутими! Які нах підставки?!
    Кріселко, якщо воно якісно прораховане застереже життя і безпеку маляти набагато більше ніж фіктивна підставка для того, щоб дитину не задушив ремінь безпеки!
    Доречі які б ремені не були регульовані, жоден не підрегулюєш під розмір (ріст) дитини!
    Вже стільки форумів (не на нашому форумі), фідеороликів в ютубі, автопередач провели тест між кріслом, якісним кріслом і підсрачником.
    Хтось враховує бокові удари?! Хтось враховує ергономіку самої капсули крісла і просто заднього дивана авто?!
    Мені нажаль не вдалося купити нове дитяче кріселко, купив вживане добите, дружина перешила верх поролоном + тканиною і малий катався тільки в ньому чи хотів того чи не хотів! Період адаптації дитини до крісла різний, але один момент - не дозволити навіть одного разу їхати на колінах в когось, вважай на крісло довго після того не захоче знову!
    Раджу задати в ютубі пошук роликів "аварії з дітьми в кріселках" чи ще якось, переглянути штук 30 роликів і прийти до висновку самому.
    Особисто я проти підсрачника, навіть самого розмальованого!
    Це все звісно добре, що не було жостких випадків, і підсрачник відслужив роль тільки подушки, але цього мало. Я навіть до свого застарілого кріселка буду доробляти додаткові паски безпеки які вже купив на шроті і врізати намертво пасами крісло в кузов машини, штатні крепіжі не витримують особливої критики.
     
  12. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Хлопці і дівчата в мене до вас велике прохання можете зфотографувати Ваші крісла і дати коротенький опис по типу: вартість така, кріплення таке, виробник крісла такий, ріст вага дитини така. Прохання атуальне бо мій малий вже підростає, і частенько їздимо на дальні відстані і мені якось не пособі від думки що ми з дружиною прив"язуємося а малий юзає по салону. Я пригледів крісло за 3500 німецького виробника з використанням штатних пасів безпеки автомобіля (дитину тримає премичка на животі в яку заправляється штатний пас безпеки), в ньому здається більше свободи для дитини + "піддупник" йде з кріслом і підкладається під нього. Наперед дякую! Силку на крісло кину по пізніше.
     
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Дякую за гарні слова. Але, як писав наш найбільший філософ Сковорода, "всякому городу нрав і права, всяка імєєт свой ум голова...".

    Для зацікавлених звітую з поїздки до Перемишля.
    У Теско, на жаль, є тільки пластикові піддупники (не пінопластові), повністю чорні. Призначені вони для дітей від 4 до 12 років. Але і сам пластик, і покриття мені зовсім не сподобалися. А тим більше ціна. 50 золотих! Воно того не вартує.
     
  14. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Моїй ще такий піддупник точно за скоро:D. Ми ще сидіти толком вчимося... Шукаю пристосоване для дітей від 6 міс до 3 років, і головне, щоб їй там було безпечно і зручно. Щоб мало боковини, надійно фіксувалося на задньому сидінні і дитина фіксувалася пасками в кріслі. Це мої теоретичні побажання, хто має практичні поради- на перед вдячний.
     
  15. orl8

    orl8 Початківець

    Авто:
    VW Golf 2
    Kinder, цілком згідний, тому і допитуюсь. Ось надибав інструкцію:[​IMG]
    В залежності від ваги дитини використовуються як паси кріселка, так і авто.
     
  16. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    [​IMG]Моя доця з рочків півтора їздить у ось такому "Раматті", кажуть, виробництва Польщі. на фото воно ще в Джетті, але перекочувало в Сеат

    Задоволений повністю. Поради: шукай крісло, яке б максимально горизонтально розкладалося, дитині зручніше спати лежачи...

    Щоб дитина звикла, не примушуй її сідати... Коли я купив крісло, просто приніс додому і поставив посеред кімнати... Доця походила-походила, зрозуміла, що то "її размєрчик", сіла, посиділа (в кріслі зручно).. Потім днів зо 5 вона дивилась мультики виключно сидячи в автокріслі... Аж потім відніс його в машину. Тепер навіть їдучи кілометр до гаража, доця сидає в крісло і ВИМАГАЄ, щоб усі паски безпеки були застібнуті!!
    [​IMG]
     
  17. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    ОК. Дякую!
     
  18. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    В нас крісло "нанія", вроді, 3-й тип (найбільше), пристібається штатним ременем (своїх не має), підголовник регулюється по висоті (а з ним і ремінь), відкидні підлокітники! Малій 6 років буде, то якраз, ще на років 2-3 думаю вистачить. Вона висока.
    Раніше (до років 3) їздила в жінки на руках - то була не їзда:
    постійно кудись лізла, видиралась... А так пристебнув і спокій: то чимось бавиться, то спить (зручний підголівник тримає з 3-х боків). Рекомендую. 3 роки тому купляв за 500 грн нове, але не в магазині а по оголошенню і Вашому магазині.
     
  19. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Привіт!
    Отримала інфу, що в Польщі у Леруа Мерлен (якщо не помиляюся) викинули піддупники, про які в нас тут були цікаві суперечки. Ціна 10-12 золотих. Типу отакого.
    https://www.ceneo.pl/ssl-12042273_produkt_dodaj_opinie
    Тільки кольористика інша. Там рожева вставка посередині.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)