Куплю оригинальный литой диск на 14 (Куплено)

Тема у розділі 'Колеса', створена користувачем Alecs6969, 22 лют 2017.

  1. Alecs6969

    Alecs6969 Початківець

    Авто:
    пассат б3
    Куплю диск в нормальном состоянии не битый не вареный можно под покраску как на фото
     
  2. Alecs6969

    Alecs6969 Початківець

    Авто:
    пассат б3
     

    Вкладення:

  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Згідно закону про декомунізацію


    Заборонено
    «виготовлення та/або поширення, а також публічне використання продукції, яка містить символіку комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів».

    Що вважається комуністичною символікою?

    • Зображення державних прапорів, гербів та інших символів СРСР, УРСР, інших союзних республік та комуністичних держав

    І
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Закрийте ту тему нах., заіпали ті промоскальськокомуністичні..... То є Львівський форум, і я вважаю, що ми то не повинні "проковнути".
    П/С/ одні гинуть за Державу, інші пропагують символи з кривавого минулого. НахYй з тою символікою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Alecs6969

    Alecs6969 Початківець

    Авто:
    пассат б3
    Доброго всем времени суток, спасибо вам ребята за поднятие темы я не думал что на автомобильном форуме мы будем касаться политики .Что же касается моего аватара то это мое личное дело (если уважаемый модератор напишет его изменить не вопрос я его изменю что бы не раздражать патриотов) Я считаю что свое прошлое надо помнить каким бы оно не было плохим или хорошим.
    Есть замечательное высказывание Уинстона Черчиля "Народ забывший свое прошлое утратил свое будущее"
     
  6. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    про козаків краще згадайте - це наше минуле, і ми про нього памятаємо, про Київську Русь, коли московія була болотом у лісі глухому! А ні! Згадали часи, коли дідів вивозили в сибір, а патріотів що не мовчали - в катівні, чи знає уавжаємий, скільки на території львів. обл. катівень НКВС було?
    Хоча зеки також пишаються своїм минулим...
    За підняття теми можете не дякувати, за аватар - пропоную БАН дуже надовго...
    цікаво в ситуації що склалася і Україні дивляться мій і топікстатора аватари....
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Правила форуму
    1. Мова:
    1.1
    Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська та російська мови. Утримуйтеся від використання інших мов цьому форумі. Назви темам рекомендуємо давати українською мовою.
    1.2
    Дозволяється, як єдиний виняток, публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег quote ) і до них долучається щонайменше стислий переклад українською мовою.
    1.3. Рекомендуємо перевіряти правопис повідомлень перед їх публікацією. Вперте нехтування цієї рекомендації є порушенням Правил.
    Москальську мову в баню!
    Мартіні треба на даний час переробити трошки правила: тільки українська!
    І чому ми знову дозволяємо спілкування москальською мовою! Заради інтересу, напишіть українською на москальському форумі................
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alecs6969

    Alecs6969 Початківець

    Авто:
    пассат б3
    Доброго дня ,диск купил на Польском ОЛХ ,всем спасибо
     
  9. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Як може бути порядок в Україні, коли навіть в себе вдома у Львові, навіть на Львівському форумі такий бардак?
    Адмісістратора нема? Впливу ніякого нема? поговорили-поскаржились, проковтнули-забули... піпець
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    дуже неприємно здивований, розчарований, я думав що на форумі львівські батяри...
    нема слів, а по российські говорити не хочу
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Адміністратор є, тільки він не мав часу тим заніматись бо занімався видаленням теми про шкарпетки вона як виявляється важніша була.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)