куплю passat b5+

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Shumaxer, 19 січ 2021.

  1. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    Шукаю достойний варянт passat b5+ універсал акпп
    Якщо їздять такі пасати, буду радий розглянути варянти, готовий за дійсно хороший варянт дати до 5700
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Ще три місяці тому продав свій В5+ і шукав собі інший В5+ седан, механіка. Шукав в західній Україні і центральній. Гриз усі оголошення. Дуже люблю цю машину в дизелі.
    Переглянув овердохєра авто. Це вже такий етап, коли В5+ йде в стані повного хламу, сильний ізнос.
    Готовий був навіть переплатити і знову привезти собі В5+ з Німців чи Поляків.
    Пробуй, щоб вискочив якийсь екземпляр на Авторіа. Мені не підвернувся жодний нормальний з 1,9tdi, довелося взяти В6.
     
  3. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Ще три місяці тому продав свій В5+ і шукав собі інший В5+ седан, механіка. Шукав в західній Україні і центральній. Гриз усі оголошення. Дуже люблю цю машину в дизелі.
    Переглянув овердохєра авто. Це вже такий етап, коли В5+ йде в стані повного хламу, сильний ізнос.
    Готовий був навіть переплатити і знову привезти собі В5+ з Німців чи Поляків.
    Пробуй, щоб вискочив якийсь екземпляр на Авторіа. Мені не підвернувся жодний нормальний з 1,9tdi, довелося взяти В6.
     
  4. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    Дякую за відповідь! Дійсно нічого хорошого немає, на passat b6 не дотягую бюджетом. Машина куплена, дякую за рекомендацію.
     
  5. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Похвалися, що взяв.
     
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ставлю на а4 б6, вона на тій же платформі, що і б5+, тільки трошки коротша, що для мене особисто є плюсом ))
     
  7. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    407 sw 2.0 hdi :)))
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    То Панамера 407ма?)))))))) Зелена на штамповках?))))
     
  9. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    peugeot 407 sw
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)