Куплю пульт ДУ Pioneer

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Bosh, 25 бер 2009.

  1. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Куплю пульт ДУ "Pioneer" який встановлюється на рулі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    мене також цікавить таке питання. в мене на піонер рідний пульт є, не на руль. цікавить, чи можна якийсь докупити маленький, на руль...
     
  3. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    саме маленькі і практичні http://avtozvuk.com.ua/info.php?id=591. Новий на "Галицькому перехресті" 190грн, а вживаний за 100 - 110грн можна купити (один такий прямо перед носом забрали).
     
  4. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    так чи до всіх піонерів вони підходять? чи тіки до певних моделей піонерів???
    я не пам"таю, яка саме в мене моделька, але та з самих простих на мп3.
     
  5. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Якщо в Тебе є "переносний" пульт, значить цей також підійде. Сьогодні дзвонив за б/у-ним - ще немає!
     
  6. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    мене ціавить. піонер 2950. є пульт не на руль. хочу на руль. буде в наявності - дай знати, пліз
     
  7. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Але ж пульти є інфраред(так як в мене) і якісь інші той інфраред "діє" тільки в зоні прямої видимості, а руль то не зона прямої видимості час від часу :)
    Ті пульти на руль то тільки для тих пультів які не треба направляти на магнітолу чи для всіх ?
     
  8. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    В мене стоїть на рулі піонер нарікань не має, правда все залежить від батарейки якщо слаба погано, але вистачає її на довго особливо VARTA дуже добра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    то і переносний маєш і на руль? в мене 2950. які шанси що підійде і "на руль"? Скільки коштує і де мона нарити???
     
  10. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Маю два плоский був в комплекті, але не використовую його, на рулі зручніше. Купував його давно так перекочовує з машини в машину. В продажі бачив нові на Кн.Ольги біля цуму той магазин з технікою, забув як називається, вроді 140грн. Береш домовляєшся пробуєш, якщо ні то повертаєш.
     
    Останнє редагування: 31 бер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    спасибі))) а можеш точніше написати, де той магазин на Кн. Ольги? а то я живу неподалік, але саме про який магазин ти писав - не орієнтуюсь. щоб не засоряти ефір - можеш скинути інфу в приват...
     
  12. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Щодо зони дії пульта, то потрібно, щоб руль чуть виступав до салону, а не був на рівні з панеллю - тоді все ок! А ціна 140грн за новий пульт це дуже добре!
     
  13. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    я і сам знаю, але от де вони є по 140 грн??? зразу купляю!!! ти знаєш місця? на радіоринку 210 і більше...........
     
  14. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Я знаю де по 190грн!!! "Галицьке перехрестя"-автобазар-магазин "SONY" (по діагоналі від вїзду, майже кутова буда). А собі впринципі і б/у підшукую (головне щоб ремішок кріплення був достатньої довжини). В районі Кн.Ольги не знайшов :haha:)
    Якщо знайду б/у - дати знати?
     
  15. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    так. але чого їх продають? може щось з ними не так чи що? навряд чи криза так вадрила по кишенях, щоб до таких крайностей вдаватись. може то не б/у а крадене???
     
  16. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Якщо б було крадене то без ремішка-кріплення, оскільки ніхто при крадіжці з таким не бавиться (там шестигранником потрібно стягувати). Чув, що тепер є багато людей, які "Піонер" не вважають за хорошу музику, тому напевно і продають!
     
  17. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    В мене давно лежить без діла такий пульт,але якраз без ремня - не тому,що крадений,а тому що цей пульт я кріпив не на зовнішній обід керма ремньом,а на внутрішню частину,тому трохи переробляв кріплення самого пульта,а сам ремінець здуру викинув.
    я вважаю за нормальну,але в мене єльпайн,а цей пульт на жаль до нього не підходить
     
  18. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    за таке я неподумав, оскільки на мою думку не дуже зручно (для керування авто) встановлювати на зовнішню сторону.
     
  19. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    тобто поближче до центру керма
     
  20. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    ну то як буде до Піонера Б\У - хапну!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)