Куплю старе авто з потужним турбінованим бензиновим двигуном

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем kym, 7 вер 2014.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Куплю старе авто з потужним турбінованим бензиновим двигуном. чим потужніше тим краще. Обєм - не меньше 2.0. Коні - не меньше 150. КПП - механіка. Може бути не в робочому стані. Марка теж не дуже має значення. Чим оригінальніше тим краще.
     
  2. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    В мене авта на продаж немає, я просто поряд проходячи - цікавлюсь!!! Юра а ти якісь варіанти марок розглядаєш в першу чергу? Для чого саме буде використовуватись авто?
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Марки не мають дуже значення - головне щоб не дуже рідкісні були і щоб можна було з/ч діставати. Колись мав Субару-Альмера - чистий американець. 2.0. Турбо- бензин. Всього таких марк було випущено десь 6000. Не дав йому ради бо була коробка автомат - коробка не працювала і зробити її не було можливості. а вартість нової зашкалювала. пробував на ручку від Леона поміняти - не підійшла, а самі Альмери тільки автоматами комплектувались. Потім її хлопці з Полтави купили - теж не дали ради і хотіли назад відпродати))))))
     
  4. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    продам кору 2.0, правда не турбо. в наявності до того є комплект компресора г60 і голова 16в.
    сток 1.8 мав 210 коней на ке джетроніку. якщо все правильно зробити буде ~300 без турбо ями, все на сток компонентах.
     
  5. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Хм, а й дійсно варіант.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  6. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    шось я не вірю що був сток 1.8 - 210 коней і що простий мотор без ковки і т.д і т.п. витримає 300 к. і точно неповірю що у нас є люди які якісно збільшать потужність в 2 рази ....

    п.с. думаю ти не їздиш на 1.8 16в компресорному тому що він конкретно геморний...
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А в тебе вприск на КЕ чи Дігіфант
     
  8. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    ну спочатку покури інет. а потім роби висновки.https://ru.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf_II
    неїзджу тому, що нема де їздити. з компресором було ~200 сил букс до третьоїї передачі.
    а до чого ковка розясни?
    і про вірю не вірю якось смішно. на сток коліні сток шатунах і поршнях 400 сил на турбо роблять люди і з нормальним ресурсом. є і по 600+ на сток колні
     
    Останнє редагування: 10 вер 2014
  9. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    Дігіфант І без розходоміра. Мап сенсор. + сам дігіфант перероблений і має можливість писати логи на ноуті + є можливість міняти прошивку.
     
  10. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Хто це все робив по Дігіфанту мене б подібне цікавило.
     
  11. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    я робив. але треба спечефічні "мозги"
     
  12. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    тут Міксонов на Megasquirt-і піднімав систему живлення. це типу універсальний варіант відкритих мозгів по типу москальського января
     
  13. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    щодо інету там дійсно є такий двигун...напиши будьласка які букви мотора який ти продаєш ?
    смішно це коли в казки вірити....а не вірю це коли фактів нема )
     
  14. whatforl

    whatforl Active Member

    Авто:
    vw scirocco
    я так розумію говориться за двигун 3G,але Nazariy каже що в нього є PG і ГБЦ 16ве + Г60.Правильно?
    Можна це все гарно скласти і буде дуже цікавий двигун.
     
  15. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    ні не правильно !
    назарій каже : в наявності до того є комплект компресора г60 і голова 16в.
    сток 1.8 мав 210 коней на ке джетроніку

    якщо не помиляюсь до г60 ішов блок з масляним охолодженням поршнів в пл того нема... погоджуюсь, цікаво що вийде якщо це все зібрати )
     
  16. whatforl

    whatforl Active Member

    Авто:
    vw scirocco
    на ПЛ є форсунки на охолодження як і в КР.Але в назарія здається 2Е???
     
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    В 2e також є масляні форсунки
     
  18. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    Так блок 2е або аду. Є масло форси.
    В мене блок 2л. Пг має 1.8 і *погану* довжину шатуна. Через те блок за 200 тисяч має сильний еліптичний знос. Треба точити через розмір а то й два. Короче мало хто той блок відновлює.

    В кого нема масло форс, то їх можна поставити за годину. Всі вагівські блоки 1.6-2.0 мають під них місце. В кого нема: дрелька, мітчик в руки і будуть форси. Тільки маленький нюанс, тре попередньо розібрати блок до гола.
     
  19. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    куме , двигун 2.2 5-и банячний турбо 10 клапанний не цікавить ?

    п.с. нашо тобі авто з турбо-бензою?
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Кум, бери субівський опозитник або щось нове з TFSI (VVT, DISI ітд). Компом зможеш бавитись по всіх параметрах, не треба буде навіть болти крутити. У Києві є маса розборок, дзвони, домовляйся, поможу привезти. Як дешевший варіант - аудівський комплект на 2,2, який пропонується вище, у все інше я не вірю і тобі не раджу. Бо решта - на мою думку - один гемор. На блоку від 2Е чи 9А ще нічого в реалі не поїхало, чим не накривали, вони в нас їдуть тільки в теорії. Знаю, що на Ютюбі є маса корчів, але це не наші, це інші умови, там і спеціалізовані програмісти і метанол з точними картами по детону, якщо треба залізо - там доступ до токарки заводського рівня ітд.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)