куплю турбіну на 1.9тд AAZ

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем waha lan, 13 вер 2016.

  1. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    був я у Юри
    kym на діагностиці , за що йому і дякую, але тепер нова проблема, як виявилось моя турбіна практично мертва, і тому хто що порадить, відреставровувати свою, чи купляти іншу, нову чи Б/У. можливо хтось має на продаж , або знає де є.
     
  2. Олег 0526

    Олег 0526 Новачок

    Авто:
    vw vento 1.9 td
    Доброго дня!Підкажіть будьласка який має бути розхід палива на сотню в реальності VW VENTO 1.9TD 1992 року,бо в мене бере 10л на 100км, Дякую!
     
  3. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    в мене більше 6л. небере як не тисни, при тому що соляра накручена бо турбіна мертва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олег 0526

    Олег 0526 Новачок

    Авто:
    vw vento 1.9 td
    скажіть будь ласка чи у вас на турбіні підключена ця штука s-l16003.jpg
     
  5. Олег 0526

    Олег 0526 Новачок

    Авто:
    vw vento 1.9 td
    я читав в неті воно щось звязано з вакумом
     
  6. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    підключена. від вакуума йде шланг до клапана егр і від нього до того що позначено на фото.
     
  7. Олег 0526

    Олег 0526 Новачок

    Авто:
    vw vento 1.9 td
    дякую)
     
  8. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Нічого там не має бути підключено від вакума, це регулюючий вінт що стравлює повітря якщо передув.
     
  9. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Напевно коні неїдуть
     
  10. Staff

    Staff Новачок

    Авто:
    VW Golf 4 1.9TDI
    Доброго вечора! Маю гольфіка 4 2003р 1,9тд AXR лялька але вбита помаленьку привожу до порядку.зараз проблема стоїть в турбіні,треба замінити.Шановні майстри,прошу про допомогу щоб замінити турбіну в короткій термін тобто максимально до двох днів.якщо в когось є натхнення мені помогти, то прошу відгукніться.та як ще хтось може продати турбіну, то був би вдячний. Ремонт планую десь на початку листопада,як хтось має можливість то напішить залиште координати я перезвоню або спишимось і домовимся остаточно.маю такого живчика і йому ще літати і літати а він тупить більше ста не їде,сердечко болить.то прошу про допомогув кого є час і бажання.З повагою до всіх автолюбитилям!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)