Медична довідка.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Kam@toZ, 27 лип 2010.

  1. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Народ,хто недавно робив мед.довідку,опишіть пліз що до чого.Де проходити,які черги ,кіко то все коштує,скільки положити до кишеньки халатика(якщо потрібно),ну повну процедуру.Бо робив довідку ще в 90-му році.Буду дуже вдячний.Можливий варіант за певну суму,без того гіморою.І ще одне питання,якщо пройти у районі (а прописка Львівська)вона буде дійсна.
     
  2. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    По решті не знаю, давно не проходив - а це так, дійсна буде.
     
  3. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Проходив в Пустомитівському районі (там і прописаний), черга - просто п...ц! На один день видавали тільки 30довідок (щоб черга меншою була), проте цим самим зробили ще більший бум. Офіційно заплатив 43,49грн (послуги за медогляд) + великий коньяк людині, яка помогла пройти без черг. А найкраще (мені це вже після підказали) підійди до когось з головних лікарів, терапевтів і т.д. і напряму з ними домовся. Вони скажуть скільки то коштує.
     
  4. Barkas

    Barkas Початківець

    Авто:
    сaddy 2.0 SDI
    Ой, прийшлось зробити ту довідку.......

    Нарколог ( Лепкого) - 65 грн. - 5 черг (реєстратура/лікар/каса/кров/лікар), на наступний день польське кіно (воно ж лекція) і ще одна черга і сертифікат на руках.

    Психолог (Коциловського) - 36 грн. і приписне чи шо там є. Працююють з 8-ї ранку (в 8,30 був 101 в черзі).... записатись в реєстратурі можна тільки до 11,20, потім не записують.....(я прийшов в 12 і повалив додому......) потім черга здоровенна, і на наступний день забирається сертифікат, краще в районі обіду – черг нема взагалі(забрати).

    Потім з двома сертифікатами можна проходити сам медогляд, відомі три місця :
    на Лепкого, біля нарколога
    поліклініка МВС: виїзд зі Львова на Брюховичі, зліва
    пр. Чорновола, біля хімічної: госпрозрахункова поліклініка....

    я проходив на Чорновола, вроді 58 грн. в касу, і ще дав 10 щоб не мітити в стаканчик (хоч можна було і 5 давати, як вияснилось потім), дві години черг, потім результати аналізів тільки після 14..... добре хоч тут видають довідку в той самий день... но дуже специфічний графік роботи

    в результаті приблизно 170 грн. в касу, і ще на соляру + хабар 10, три рази по пів дня потрачених....... не найкращі спогади, а скільки раз була почута фраза "Не ту країну назвали Гондурасом"(с).......
    Якщо маєте можливість порішати – і не сумнівайтесь!!!!!! (хіба з часом може черги зменшаться) а так дурдом повний(((
    Замітно що хтось дуже старався (і йому це получилось) щоб виникало бажання порішати, воно виникає з моменту перетину порогу любої з цих установ, а далі тільки підсилюється з….

    +1 до гондурасу
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. painz

    painz Новачок

    Авто:
    VW Polo A5
    Реєстрація проживання львівська, але проходив в районі, не будучи на місці особисто. Передав 200 грн медсестрі,яка відповідно з головним лікарем співпрацює і цього було достатньо отримати все що треба без черз і коньяків.

    Не даю зазвичай на лапу нікому :bad: , але якщо проходити "по правилам" - то це геморою стільки ... Я втрачу значно більше здоров'я ніж ті 200 грн. вартують.
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    ЦІлком згоден! Восени віддав 250грн(125-в касу + 125 на лапу), правда поздавав всі аналізи(для себе) і наступного дня отримав довідку. Хоча видавали в нас лише в четверг(мабуть після дожчика) а я приїхав в понеділок.
     
  7. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    А навіщо та долбана довідка взагалі?!
     
  8. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Вимагають при техогляді. Раніше можна було і без неї, якщо "постаратися", а зараз це набагато складніше.

    До речі за техогляд ДАЇ здається взялося, сьогодні зупинили, навіть документів не просили, тільки спитали "Чи у вас все добре" (цікаве до речі питання), і чи техогляд пройдений. Ну а в мене до 2011 талончик. Так що кому цьогоріч проходити, треба би поспішити імхо.
     
  9. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Сьогодні в районі зробив довідку за 5хв,купу часу зекономив..
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    який прайс???
     
  11. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    220 ну і + бензина і маю чистий спокій.
     
  12. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ти якісь документи давав шоб її зробити (ксерокопії, фото) ?
    бо за тиждень два буду переоформляти на себе гольфіка, то тре буде і ТО зразу робити.
    Ше незнаю, чи то краще дати рішалкіну гроші за мед довідку, чи купити в поліклініці самому...
     
  13. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    я прямо в МРЕВ купив/заплатив 300 грн. копія паспорта та фотки.
     
  14. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Краще купи собі у поліклініці і будеш мати довідку на 2 роки. Можливо потім пригодиться, всяке може бути.
     
  15. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Тільки фото.

    паспорт

    права.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Для того щоб якийсь нарколига неміг сісти за кермо і вбити когось керуючи "снарядом" під кайфом, чи людина з слабким здоров"ям(наприклад та що може втрачати сознаніє), а всі інші мали багато гемору і лікарні мали надходження відвідувачів.
     
  17. Barkas

    Barkas Початківець

    Авто:
    сaddy 2.0 SDI
    Якраз наркалига чи "людина з слабким здоров"ям" собі і порішає ту довідку....
    а хто здоровий, той має ще платити і лазити по лікарням, такого брєду ніде нема......
     
  18. GolfSoft

    GolfSoft Початківець

    Авто:
    KIA Sportage New
    Цікаво, Техогляд проходить машина . а не людина? При чому тут мед довідка до авта, неможу зрозуміти.????

    То ніби виходить що машина має здавати кров, сечу проходити нарколога і психолога:D !
    якщо є власник один а ти на довіреності, то можна використати довідку власника, всеодно платиш податок за власника авто!!!
     
  19. katso1

    katso1 Початківець

    Авто:
    golf 2
    завтра піду пробивати по чім ті довідки, але попередня розмова була 400грн.на карман і нічого більше не треба, скажіть чи комусь іще треба, бо може оптом дешевше буде
     
  20. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    мені в Києві довідку зробили - 200 грн. + копія прав, паспорта, 2 фотки. 4 дні і в мене на руках була...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)