Наші діти і Volkswagen

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем McAr, 8 гру 2008.

  1. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Пропоную в цій темі обговорювати питання повязані з народженням наших дітей, що робити, до кого звернутися в разі потреби, який памперс краще купити, яким кремом намастити, яке крісло чи каляску вибрати, які папери потрібні при народжені і тд...Діти то наше майбутне.Я сам медик і маю малу дочку, можу щось порадити з власного досвіду.
    Привітаємо Rostyka який став батьком і побажаемо йому поменше довбодятлів на дорозі, а малюк нехай зростає на радість батьків :yahoo:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    [​IMG]Долучаюсь до теми, як батько з трьохрічним стажем
    Запитуйте відповідаємо![​IMG]
     
  3. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    Ростика теж вітаю!!! В самого дочка 2 рочки, чекав 10 років і дочекався!!!! Про памперси. Спочатку брав фірми памперс, потім десь на 2 номері їх, був дуже незадоволений бо постійно як спала мала то протікали . Якось заїхав в Метро і там взяв фірми АРО . Супер не запотіває і не протікає з тих пір беру тільки АРО. Мені по дорозі і я постійно заїзжаю за ними туда, бувають дні що нема то в апеці беру кілька штучок інших щоб перебитись. Є одна проблема та фірма є тільки там в Метро. А ціна дешевша ніж всіх інших памперсів. Зараз 52 грн за велику упаковку.
    Дитяче крісло в машину купив ще весною на південному маг "Оленка" дав тоді 500 грн. Взагалі дит. крісло то супер, привчив малу що там мусить сидіти і салон чистий і руки у всіх вільні.
    Мокрі салфетки фірми памперс беру.
    Каляску брав TAKO трохи не дешева була 1250 грн зато колеса великі і моцна супер. Якщо в ліфті треба їздити то завелика трохи. Мені супер-бо живу в передмісті часом по щебені жінка їздить часом до Львова пішки гуляє. В багажник влазить бо складається.
    Дитячий візок спочатку взяв маленький і легенький, а потім переконався що то дуже за слабеньке і взяв теж моцний.
    Щодо паперів і кремів то до жінки я не в курсі.
    Про іграшки не пишу бо можна магазин відкривати свій.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. profesor2707

    profesor2707 Active Member

    Авто:
    Skoda Octavia Combi 1.8Turbo 4x4 150 коників.
    Клубна карта:
    000017
    Дуже класно, що створена така тема.
    В мене тоже доця. Вже велика. Рік і три місяці.
    Досвід тата трохи є, так що коли щось буде цікавити - запитуйте.
    До речі якщо комусь буде потрібно, маю знайому хорошу лікарку - неонатолога.
     
  5. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Для справки- неонатолог це лікар новонароджених.
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Маю двох синів 8 і 4 роки. Памперси перепробували на першому сині майже вісіх марок. Зупинились на Libero. Рекомендую тільлки LIBERO
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Приєднуюся до вітань з нагоди народження малюка. Я батько зі стажем: доньці-16 років, а сину-11 років.
     
  8. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Маю доцю рік і два місяці спочатку юзали підгузники фірми памперс але то як вже зшадували мак до другого номеру бо вищих номерів вони погано вбирають вологу, але разом з тим вони менші ніж всі інші тому хороші для короткотермінового вживання наприклад коли дитя гуляти йде. Потім ми пересіли на Ліберо то дісно зе бест. Але принагідо скажу шо памперси то зло якшо дитина в них ціли день сидить, про то можна багато писати, але ми з дружиною притримуємось поглядів мінімізації перебування дитини в підгузниках тільки на ніч (Ліберо) і гуляти (Памперс) результат дитина проситься на горщик з 6 місяців а тепер то навіть бере за руку і веде до горщика :))

    Дитяче крісло то обовязково повинне бути не економте на цьому.
    З іграшками такаж історія шо і Фоми :haha:
     
  9. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    маю доцю 6 місяців. спочатку користувались Хагісами, потім перейшли на Памперси. мнімізація користування памперсами - ріспект.
    міг би допомогти з вирішенням та допомогою по оформленні документів на матеріальну виплату для дитини. а якщо в Франківському районі м. Львова - це взагалі займе 1 день і без проблем...
     
  10. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Вік доці аналогічний, Хагісами тоже не задоволений, особливо великою пачкою, в малих набагато якісніше.

    Согодні скористаюсь порадою.
     
  11. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
  12. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    В нас синочок Віталік. вже минуло 1.5 року. Сиджу дома я з малим з 6 місяців. Любить дуже нашу машину, особливо сидіти за кермом. Потім неможливо забрати.
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. profesor2707

    profesor2707 Active Member

    Авто:
    Skoda Octavia Combi 1.8Turbo 4x4 150 коників.
    Клубна карта:
    000017
    В мене також рік і два місяці.
    Твоя коли народилась?
     
  14. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    26.09.2007
     
  15. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    І в мене доця, три роки і шість місяців!!!. На рахунок памперсів- старайтесь використовувати іх по мінімуму, особливо ті у кого хлопчики, запитайте у своїх батьків, які памперси були у нас!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Га-а-а! Щоб вас жаба задавила-а-а! В мене два сина-а-а!
     
  17. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Чому зразу Жаба? Чому такі стереотипи? Я наприклад хотів більше дочку, а взагалі, яка різниця??? Головне щоб всі вони незалежно чи то син, чи то дочка були здорові!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    :haha:)))))))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    В мене мабуть вже є зять!!!
    [​IMG]
    І в машині любить поковирятись
    [​IMG]
    Так шо росте молоде покоління любителів ВАГ
    [​IMG]
     
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    а в мене в березні має народитися доця. ! ! !
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)