Не працює лівий поворот!!!!!!

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем toliklion, 17 лип 2013.

  1. toliklion

    toliklion Новачок

    Авто:
    Golf4
    Доброго дня всім. Прошу допомогти з такою проблемою. десь неділю назад почав погано працювати лівий поворот, то взагалі не світився, або працював з перебоями. після деякого часу взагалі перестав працювати і дуже часті щолчки з кнопки аварійки коли він ввімкнений... провірив провода всі цілі, лампочки теж, запобіжники всі також передивився. ціково те що правий поворот працює добре, і коли вмикаю аварійку то вона теж працює і всітять всі лампочки як і лівої так і правої сторони. добрався і до реле під рулем також працює. я вже незнаю що може бути... підскажіть що можна ще зробити....
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    100% відходить лампочка від контакту, скоріш всього в плафоні, або на з'єднанні.
    Оскільки вона відходить, не моргає, тому й реле дає часті щолчки.
    А перестає задня, чи передня?
     
  3. toliklion

    toliklion Новачок

    Авто:
    Golf4
    в мене була така думка але я перевірив це. раніще в мене таке було з платформою, але на панельці моргала теж лампочка поворота часто, а тепер взагалі не моргає. а ліві повороти взагалі не горять, ні передній,ні боковий, а ні задній
     
  4. skasio88

    skasio88 Початківець

    Авто:
    VW Golf
    Маже бути на рулі перемикач повиротів нема контакту
     
  5. toliklion

    toliklion Новачок

    Авто:
    Golf4
    можна спробувати. але напевно заїду на сервіс перевірити? тому що немаю бажаня знімати airbag самому
     
  6. skasio88

    skasio88 Початківець

    Авто:
    VW Golf
    Ти попробуй порухати ним сяд туд в включеному положенні чи замигає
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Аірбег, зняти то не проблема, нічого страшного в тому нема, дві гайки і один роз'єм. Головне відключати при знятій клемі акума, щоб комп про то не знав що знімали.
     
  8. toliklion

    toliklion Новачок

    Авто:
    Golf4
    спробував. все так як і було
     
  9. toliklion

    toliklion Новачок

    Авто:
    Golf4
    в мене знайомий знімав і він стрельнув, такщо я краще не буду цього робити:)
     
  10. skasio88

    skasio88 Початківець

    Авто:
    VW Golf
    Може бути всеодно причина в тому
     
  11. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    Про подушку тобі все правильно написали, клему з акума зняв і вперд і с песней. сам так в себе не раз робив. Ще може бути хрень з роз'ємом на саму фару/поворот. Водичка попала почало іржавіти, і як результат поганий контак і перебої в роботі реле і лампочки. в мене так було на задньому ліхтарі і тоже часті моргання лампочки на приборці.
     
    Останнє редагування: 17 лип 2013
  12. toliklion

    toliklion Новачок

    Авто:
    Golf4
    знайшов проблему. Перемикач поворотів на рулю. на самій фішці закоротав дротиком контакт і поворот запрацював. хотів купити інший , але досить дорого. найдешевше 400 грн знайшов, от і вирішив самому робити. виявилось небуло контакту через вироботку. в результаті напаяв припою і зачистив її наждачною бумагою. о чудо все працює:) все можу спокійно повертати і ніхто незгадує моїх рідних:haha:))) дякую всім за допомогу
     
  13. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    В моїй книжці написано що після зняття клеми потрібно підождати 5-10хв для розряду конденсатора.
     
  14. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    ось ссилка з аукро на твій перемикач http://auto.aukro.ua/podrulevoj-pereklyuchatel-vw-bora-golf-skoda-i3406589770.html ціна 200 грн б\у оригінал
     
  15. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Нема теми про кнопку аварійки тому напишу тут.
    Після включення - виключення аварійки не працюють повороти, і лампочка повороту на панелі не мигає, а просто світить. Коли трохи помучити кнопку аварійки - то ніби все стіє ок. Глючить сама кнопка. То якось ремонтується чи треба міняти саму кнопку? чи то не в ній справа?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)