не працюють спідометр, одометр, стрілка рівня палива, зумер. гольф 4

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем UACAP, 31 січ 2017.

  1. UACAP

    UACAP Новачок

    Авто:
    golf IV 2001, 1,4 мех.
    всім доброго дня!

    сам зламав авто, прошу поради.

    перестав моргати індикатор цз на водійскій дверці та якось не так як раніше при закритті і відкритті авто спрацьовує цз (раніше було ніби кілька механічних звуків, зараз всього один).
    вирішив полізти до запобіжників, перевірив, повитягував та вставив назад всі де був значок з ключом на табличці - 6, 17 (не задіяний зовсім) и 38, всі цілі. прокрутив ключ, загорівся чек (раніше не було).

    вирішив перевірити інші запобіжники де є значки чека (10, 29, 32, 34 и 43), поставив усе назад.

    після втручання не працюють хоча працювали раніше - спідометр, одометр (загальний і добовий), ліхтарі заднього ходу, попереджувальний сигнал включених габаритів при відкритті дверей , горить чек, індикатор цз не моргає, стрілка рівня палива при маневрах відхиляється вліво (за деякий час повертається назад) і спрацьовує зумер та індикатор низького рівня палива, хоча бензину десь півбака.
    крім того, в момент коли витягував і вставляв запобіжники збився годинник на приборці, коли саме сказати не можу, не зауважив.
    ще при перевірці запобіжника №6 виявив що у нього на блоці лише один контакт, чи був раніше другий не звернув увагу, потім відпишусь чи є він взагалі.

    буду радий будь - яким порадам.
     
  2. UACAP

    UACAP Новачок

    Авто:
    golf IV 2001, 1,4 мех.
    доброго всім дня
    виявилось що я перепутав місцями запобіжники 6 і 7 коли туди поліз. тобто запобіжник стояв у 7 позиції (згідно схеми) я ж коли перевіряв вставив його 6 позицію от і полізли чек, кілометраж, спідометер, стрілка рівня палива та збивались налаштування магнітоли.
    6 позиція не задіяна взагалі.
    вогні заднього ходу - жабка
    все решту - скоріш за все не бачить авто вийнятого ключа, але до кінця цього не поборов.
    пізніше відпишусь про результати.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)