не правильно показує стрілка пального

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем AndriyKo, 15 жов 2013.

  1. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    доброго вечора панове!!! чи калібрується датчик (стрілка) пального? ситуація така, заправив 10 літрів (з каністри) стрілка не показує правильно, тобто не піднімаєтьсчя до першої білої позначки, а знаходиться мівж червоною та білою. на цих 10 літрах, я намотую 70 км - стрілка в нулю(((( злаваю ще 5 літрів вона трошки піднімається (мідж першою та другою червоною) проїжаю 5 км.... вона знову майже 0.... в чому проблема????


    п.с. вболіваймо за збірну України!
     
    Останнє редагування: 15 жов 2013
  2. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    а заливати більше пального не пробували?
    вона і не підніметься вище від 10 л палива
     
  3. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Бак 55л, 1/4 - 13,75. Тому і між червоною і білою.
     
  4. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    візьми розкрути гайку та , що на баку, поміть патрубки, щоб не переплутати та витягуй бензонасос із колбою, і салфеточкою почисти той реостат, по якому бігунок ходе, мені помогло. До речі бензонасос витягуэться методом натискання і повороту проти годинниковоі' стрілки на 45 градусів. заодно і сіточку помиэш і продуэш компресором. я коли собі міняв бензонасос, почистив тепер стрілка не вимахуэться а показуэ. коли все будеш збирати, не перетисни патрубки а то бенза не потече.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2013
  5. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    зняв я сьогодні бензонасос, стрілка показувала майже 0..... а в баку ше було приблизно 7 літрів!!!!
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Коли стрілка на нулі, в баку повинно залишатись ще декілька літрів пального, так є у всіх машинах без вийнятку, навіть якщо заглохне від нестачі пального, з баку можна ще націдити літр а мо і більше.
     
  7. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    Так 1-3 літри я згоден, но не майже 7
     
  8. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Спробуй заливати більше половини бака - покази мають бути коректними. Через часті заливання по 5 - 10 л. повзунок постійно працює в нижньому діапазоні і контакти зношуються. Калібрування не допоможе - треба навчитися "з цим жити".
     
  9. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    +1 - навіть сучасні комп"ютеризовані коні приходять в шок від постійного заливання в них по 5 л палива. Краще вже зібратися і залити повний бак або хоча б 30 л і їздити, доки не випалиш, ніж щодня заливати по 2-3 л.
     
  10. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    і так..... приїхав я сьогодні на заправку, ( за підрахунками залишов в баку приблизно 10літрів) заправив 23 літри (на більше нестало) стрілочка показала трошки більше пів бака. отже 10+23=33. похибка приблизно в 5 літрів!))))
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    AndriyKo, таким чином похибка не визначається. Ти ще принаймні кілька разів залий по 30 літрів, тоді можеш говорити про якусь похибку... Та й то...
    А взагалі-то, нєфіг лазити шодня до бака - позагинаєш там що не треба, а потім сваришся, що зле Тобі показує...
    Найкраще би було, скажімо, три рази залити повний бак (кажу, що так би було найкраще) і кожного разу засікти, скільки кілометрів можеш на ньому виїздити. Тоді вивести середнє і будеш біш-меш орієнтуватися, яка в Тебе похибка. А як загориться контролька палива, то їхати на заправку, а не казати своєму коневі висмоктувати ту всю гадість, яка там назбиралася на дні бака.
     
  12. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Чортопхай діло каже. Так не виміряється. Залий повний бак. Поїзди до того щоб стрілка показувала половину, і знов на заправку. Дивишся кіко влізе до повного баку :) Знаючи який об'єм баку, будеш знати чи дійсно була половина. Так само на 3/4 і 1/4.
     
  13. palivoda

    palivoda Новачок

    Авто:
    VW Caddy 1.9D, Chery AMULET 1.6
    +100%
    Щоправда, для точних данних потрібно заправлятись на одній і тій самій заправці, і бажано в одного і того самого заправщика! :)
    Я завжди заливаю " до повного ", зазвичай після відстрілу, ще доливають 1-3 літри (так от, один заправщик, після того як в мене відстрілив пістолет, долив мені ще 13л соляри, з макс. позначки стрілка зрушила майже після 200 км! В мене такого фокуса не виходило, він казав про якусь кнопку в горловині!) :)
     
  14. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    кнопка для зтраілення повітря з баку, в мене на гольфі 3 теж така штука присутня. але вже давненько до повного не заливав((((
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)