Не заводиться машна

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем jora, 19 чер 2006.

  1. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Народ підкажіть мені непутьовому, шо робити? В суботу пішов в гараж, завів авто, двигун покалатав хвилини дві і я його заглушив. А як хотів знов завести буквально за дві хвилини, то він не заводився. Бензину в баку достатньо, запобіжники всі цілі, бензонасос в баку чути шо працює. Перевіряв фішку на бабіні, чи підєднані дроти до трамбльора - всьо ніби нормально. Пробував, чи подається іскра з бабіни - іскри не було, але я дотуляв дріт до металевого корпуса, шо захищає трамбльор, і не знаю, чи то я правильно перевіряв (до інших металвих частин дріт не міг дотягнути).
     
  2. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Не заводиться машна

    Опять пишу с работы - нет украинской раскладки....

    Попробуй снять один из свечых проводов, положи его на блок/ГБЦ и тогда посмотри.

    Если нет искры - то варианта, по-идее, три:
    1. Умерла катушка
    2. Умер распределитель (или как там его - плата под катушкой)
    3. Умер датчик Холла.....
     
  3. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Не заводиться машна

    Спробуй подзвонити ще до Валєри, тел викладався на форумі, ще навіть коли є іскра може запалення виставлене дуже пізнє або раннє і тому недозаводити (але то як варіант)
     
  4. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    Вчора трохи детальніше покопався під капотом і виявив, шо з бака не поступає бензин навіть до фільтра, того шо під капотом (шланг пустий). Бензинова помпа в баку гуде, а значить працює. Маю підозру, шо забилась якась трубка або фільтр при заборі бензину. Спроба витягнути бензонасос закінчилась невдачею, тому отсаточного діагнозу не встановив. Якщо я помиляюсь в своїх припущеннях, то підкажіть.
     
  5. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Не заводиться машна

    логічно мислиш
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Не заводиться машна

    Може я помиляюся, але в інжекторних машинах повинно бути 2 насоси - підвісний (він же первинний або нагнітаючий) та насос високого тиску (він же інжекторний або подаючий)...

    Принаймні коли летить підвісний, машина їде, а коли основний - нікакс...
     
  7. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Не заводиться машна

    У Моновприску один насос - у баку.

    2 jora: Може для початку з iскрою розiбратися?
     
  8. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    Іскра є, бензин не йде. Вчора знімав помпу, шо в баку стоїть, поломки не виявив. Сіточка ціла, не забита, стовп рідини тримає, підсмоктування повітря теж працює нормально. При включенні запалювання помпа жужжить. А от бензин не доходить до фільтра, вхідна трубка суха :cry:
    Зара покопаюся в мануалах, може знайду шось, чого не побачив.
     
  9. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Не заводиться машна

    Ок, уже хорошо.
    Идем далее. В топливной никто не копался перед этим? У меня два раза было (первый раз - собради мотор полсе переборки, а второй - дроссельную заслонку меняли) - перепутали шланги обратки и подачи - весело было :)

    Посмотри шланг обратки на "влажность", поменяй фильтр топливный (когда его снимешь можно будет глянуть - подходит к нему бензин или нет.
     
  10. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    До паливної системи ніхто не пхався, взагалі до того ніхто не лазив, їздила їздила, і раптом перестала.
    На рахунок фільтра - я помилився, то є якийсь резервуар з активованим вугіллям, я так розумію, шо то для повітря, але чомусь одна трубка з нього йде в сторону бака, а інша до двигуна. Та трубка, шо йде до бака - прозора, до двигуна темна. Тепер я не знаю, де в мене бензиновий фільтр, зовсім заплутався... :?
     
  11. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    Іскру я провіряв на центральному проводі, до свічок не добрався
     
  12. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Не заводиться машна

    Jora, бензиновый фильтр должен быть под днищем в районе задней балки с правой стороны (по ходу движения).
    Попробуй сними с него патрубок, что в бак идет и включи зажигание - проверишь поступление в него бенза.
    Если бенз идет, то сними патрубок, что после фильтра стоит (в мотор идет) и включи зажигание - посмотри выходит ли бенз из фильтра
    Если бенз не идет, вытаскивый б-насос и смотри не только наружную сеточку, но и внутреннюю (придется аккуратно разобрать насос - вынуть сама насос из колбы, которую ты будешь держать в руках).

    Зы. А тот резервуар под капотом - это адсорбер :)
     
  13. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    Я дивився туди, там паралельно ідуть чотири трубки в бік капота, фільтра не бачив.
    До помпи підєднуються дві трубки - одна повітряна, інша бензинова, і та бензинова іде кудись вліво (в напрямку руху). Зверху над помпою ідуть ше дві трубки - одна повітряна, одна бензинова. Може той фільтр в мене кріпиться зліва??? А він не може бути під капотом?
     
  14. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Не заводиться машна

    Хммм...
    Прикольно.... Может, конечно, он и слева..... Под капотом - да все, конечно, может быть. Он имеет вид бочонка.

    К б-насосу (что в баке) подходит сколько трубок? две или четыре?
    У меня две (тоже моновпрыск) - подача и обратка.
     
  15. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    Підходить дві трубки. Дві інші проходять над насосом, якісь транзитні, але коли їх порозєднував, то в одній був бензин (чорна), а інша була суха (прозора). Зєднання тих трубок знаходяться якраз над насосом. Пробував продувати, то сухі продуваються без проблем, а з бензином не продуваються взагалі.
     
  16. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    а шо ше десь під капотом є якийсь бензонасос?
     
  17. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Не заводиться машна

    а шо ше десь під капотом є якийсь бензонасос?
    Не должно быть. Я так - на всякий случай спросил.

    Підходить дві трубки. Дві інші проходять над насосом, якісь транзитні, але коли їх порозєднував, то в одній був бензин (чорна), а інша була суха (прозора). Зєднання тих трубок знаходяться якраз над насосом. Пробував продувати, то сухі продуваються без проблем, а з бензином не продуваються взагалі.
    А куда они идут??????? Эти две транзитные.....
     
  18. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Не заводиться машна

    Вибачайте....
     
  19. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    вони тягнуться впоперек кузова зліва направо (чи навпаки), під заднім правим колесом, знайшов чотири паралельні трубки, які тягнуться по днищу від бака в бік капоту. Судячи по кольорах, то саме ті транзині трубки + голубенька (напевно обратка) суха, що підєднується до насоса + трубка, невідомо звідки взялась (можливо то якраз подача, яка від насоса іде вліво). Десь в районі сидіння водія вони ховаються в корпус, де виходять під капотом - не знайшов (погано шукав).
     
  20. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Не заводиться машна

    за шо???
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)