Новий костюм антивітер, антидощ - Великобританія, НАТО - 600 грн

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем fishinginamerica, 14 тра 2017.

  1. fishinginamerica

    fishinginamerica Новачок

    Авто:
    Golf клас
    Оригінальний натівський роздільний костюм (куртка і штани) на прохолодну, сиру, вітряну або дощову погоду.

    - Новий, у вакуумній упаковці, складське зберігання.

    - Практично 100% захист від вітру і дощу (тканина з "пропиткою").

    - Тонкий і легкий, але дуже зносостійкий і міцний.

    - Сезон: Весна / Осінь.

    - Виробник: Remploy Frontline, Великобританія.

    - Костюм перевірений часом, морозами, кущами, очеретом і іншими принадами українського полювання і риболовлі.

    - Але є один нюанс. Пряме призначення костюма - дихаючий РХБ захист: підкладка є фільтром і виготовлена з тканини, що містить графіт. Тому після носіння білизна і тіло можуть ставати дещо чорними (вугільна сажа). Але проблема вирішується, якщо костюм добре прополоскати.

    - Куртка: 2 нагрудні кишені, 1 кишеня на правій руці в районі передпліччя (за розміром мобільного телефону). Манжети і талія для досягнення герметичності мають стяжки (липучки).

    - Штани: Висока талія, без ширінки, з підтяжками. 2 кишені з боків вище колін. Талія і штанина внизу регулюються липучками (зручно заправляти у берці або чоботи).

    - Всі розміри в наявності. Кольори: DPM - розмір S і L, OLIVE - M і XL, DDPM - XL

    - Ціна: 600 грн.

    - Тел.: 068-42.42.422, Київ. Відправлення НП / Інтаймом / Автолюксом. Якщо не підійде за розміром, кольором або з якоїсь іншої причини, протягом тижня можливий обмін або повернення.
     

    Вкладення:

    • A1_SDC11369.jpg
      A1_SDC11369.jpg
      Розмір файлу:
      299,5 КБ
      Переглядів:
      286
    • A2_SDC11369_100.jpg
      A2_SDC11369_100.jpg
      Розмір файлу:
      76,4 КБ
      Переглядів:
      291
    • B_SDC11333.JPG
      B_SDC11333.JPG
      Розмір файлу:
      404,7 КБ
      Переглядів:
      268
    • C_SDC11335.jpg
      C_SDC11335.jpg
      Розмір файлу:
      360,6 КБ
      Переглядів:
      287
    • E_SDC11356.jpg
      E_SDC11356.jpg
      Розмір файлу:
      197,8 КБ
      Переглядів:
      288
    • F_SDC11332.jpg
      F_SDC11332.jpg
      Розмір файлу:
      464,7 КБ
      Переглядів:
      279
    • H_SDC11382.JPG
      H_SDC11382.JPG
      Розмір файлу:
      221,6 КБ
      Переглядів:
      263
    • I_SDC11393.JPG
      I_SDC11393.JPG
      Розмір файлу:
      237,1 КБ
      Переглядів:
      267
    • J_SDC11398.jpg
      J_SDC11398.jpg
      Розмір файлу:
      390,3 КБ
      Переглядів:
      293
    • M_SDC11388.jpg
      M_SDC11388.jpg
      Розмір файлу:
      409,8 КБ
      Переглядів:
      262
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    На АТО відправ
     
  3. fishinginamerica

    fishinginamerica Новачок

    Авто:
    Golf клас



    Це мої розмови з військовими - заразом і відгуки. Відправив не все, що мав, але немало.

    Дякую за пораду. Теж щось відправ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Я, канєшно все розумію, але ж бля, це получається ціна "як для своїх"....
    .... чому?
    Та тому, що у Львові на вул.Дж.Вашингтона, номер 2 чи 4, такі речі вдвічі дешевше.
    Минулого тижня там купляв на свій навчальний заклад матерію для стрілецького тиру і, одразу кинулось в очі типові "костюми".
    Фото дуже мало, тобто частково, але додаю:
    IMG_20170516_131643.jpg IMG_20170516_131722.jpg IMG_20170516_131808.jpg IMG_20170516_131817.jpg IMG_20170516_132056.jpg
    Якшо продаж "для своїх", то робіть ціни адекватні, а не умножайте на два.
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Правильно @baksius зазначив.
    Краще так і робіть і неафішуйте доброчинність.
     
  6. fishinginamerica

    fishinginamerica Новачок

    Авто:
    Golf клас
    Це, я так розумію, diesel757 вирішив скористатися нагодою і зробити невеличку рекламу магазину. Прирівнювати дощовики, вживані камуфляжні куртки і український камуфляж, який розвалиться через місяць активного вжитку, із британськими абсолютно новими комплектами зовсім іншого призначення.. ну, це однаково, що порівняти - не буду казати, що в таких випадках кажуть у народі.. автомобільною мовою десь так, як порівняти Таврію з VW, і проголосити, що продавати VW - це здирництво. Чому, наприклад, Ви не порівняли мій костюм, скажімо ось із цим, що за 750 грн - http://symvolika.com.ua/clothing/siute/2941 ? Це ж із сайту магазину, який Ви рекламуєте і це найдешевший костюм, що є в них на сайті. Або ось інший львівський магазин і не щось приблизно здалеку схоже, а конкретно "мій" костюм: http://hfostore.com/britanskiy-natovskiy-viyskoviy-kostyum-95.html Тільки ціна 700 грн і фотографії чомусь не запитавши "запозичили" в мене (s.pasternak@i.ua - на одній замазали у Photoshop, на іншій обрізали; добре хоч доповнили кількома своїми).

    Я не афішую просто так, ці 2 файли було збережено, щоб мати під рукою об"єктивні відгуки про костюм: що від нього чекати, на що розраховувати (там же не лише позитивні речі, є і певні нюанси).. щоб довго не пояснювати.. ну і коли знахдиться хтось такий розумний, як baksius - теж, щоб довго не пояснювати.
     
    Останнє редагування: 22 тра 2017
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Успіхів у продажі.
    Я, висловив свою думку... а чи об'єктивна вона, чи суб'єктивна? Не знаю! Не мені судити, проте, кожна думка має право на існування.
    Щодо критикування нашого виробника, то гадаю не варто його паплюжити. В наш час і наші навчились якісно робити речі та з якісних матеріалів.
    Доречі, щодо витривалості таких українських костюмів (дощонепроникних), то мав реальний досвід юзання таких речей в ЗСУ на полігонах. І зазначу, що мої потреби вони задовільнили в повному обсязі.
    Щодо реклами якогось магазину, то спробую пояснити.... я, не рекламую жодного магазину, і взагалі, мені - пох )))) Але, співпало так, що Ваш пост переглянув, і в той самий, чи наступний день випадково, при оформеленні покупки, помітив ці костюми.
    Якщо ж річ дійсно якісна, то вона не потребує рекламації, а саме доказування її якості.
    Ще раз повторюсь - успіхів у продажі! ))))

    П/С/ якщо адмін вважатиме за потрібне, то хай видаляє мої дописи, мені абсолютно фіолЄтово подальша доля цих дописів. Але, завжди слід пам'ятати, що кожна думка, кожного індивідума має право на своє існування....
     
  8. fishinginamerica

    fishinginamerica Новачок

    Авто:
    Golf клас
    Я не збирався паплюжити вітчизняного виробника. Є виключення. Але на загал ситуація така. Це не я придумав, це реальний досвід реальних військових.

    Звісно, кожен має право на свою думку.. і на свої ілюзії.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)