Новини руху у Львові

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Sasa, 31 лип 2007.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Від завтра на вулицях Дорошенка та Коперника буде односторонній рух транспорту На вул. П. Дорошенка та М. Коперника з 1 серпня запровадять односторонній рух. Від завтра на цих вулицях транспорт рухатиметься тільки в одному напрямку: від пр. Свободи до вул. С. Бандери в одному напрямку та по вул. Коперніка – в іншому.
    Департамент житлового господарства та інфраструктури встановить дорожні знаки відповідно до схеми руху, яку погодив 1-й міжрайонний відділ ДАІ при ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області.


    Ремонтні бригади на вулицях Леонтовича – Городоцькій – Огієнка працюватимуть у дві зміни
    З 1 по 10 серпня на вулицях Городоцькій - Леонтовича - Огієнка проводитимуться будівельно–монтажні роботи для встановлення ізолюючих засувок та заміни водопроводів.
    Задля проведення згаданих робіт буде здійснено демонтаж трамвайної колії й обмежено рух транспорту. За цей час ЛМКП „Львівводоканал” спільно генпідрядником ВАТ „ЛСБМУ – 1” виконуватимуть роботи з прокладання та переврізки нових водопроводів Д =150 – 600 мм. Як повідомили у ЛМКП «Львіводоканал», щоб вчасно виконати роботи, бригади працюватимуть у дві зміни.
    Нагадаємо, що рух транспортних засобів на перехресті вул. Городоцької-Леонтовича-Огієнка на період з 20.00 год. 31.07.2007р. до 06.00 год. 10.08.2007 р. буде перекрито. На цій ділянці замінюватимуть мережі водопроводу. У зв’язку з цим внесено зміни у рух автобусів маршрутів №3, 4, 9, 12, 15, 22, 35, 37, 40, 42, 49, 53, 54, 56, 57, 65, 66, 71,72,75,88.
    Згідно з погодженою Державтоінспекцією схемою, об'їзд здійснюватиметься вулицями Клепарівська - Кучера - Шолом-Алейхема та по вул. Лепкого - Листопадового Чину.
    З 20.00 год. 31.07.2007 р. до 06.00 год. 10.08.2007 р. буде закрито рух трамваїв маршруту № 7. Трамваї маршруту № 6 курсуватимуть за такою схемою: вул. Липинського Б. Хмельницького - Підвальна - І. Франка - Вітовського - Київська - Залізничний вокзал та у зворотному напрямку.
    Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачити за тимчасові незручності.

    Джерело: http://www.city-adm.lviv.ua/
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Новини руху

    ото корисна інформація. Thanks
     
  3. abarinoff

    abarinoff Active Member

    Авто:
    Seat Leon 1.4 TSI 2010р.
    Відповідь: Новини руху

    А по Дорошенка и Коперника постоянно теперь одностороннее движение будет, или это временные изменения ? Я как-то себе слабо представляю одностороннее движение по улице где трамвай ходят в обе стороны - получается что едешь себе по левому краю, а тебе трамвай на встречу может вырулить... :?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Новини руху

    Уроди, перш ніж робити Дорошенка односторонньою, зремонтували би Коперніка і Словацького! Там же дороги майже нема як такої!
     
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Новини руху

    +1111111111111111111
    СЦУКІ!!!!!!!!Я ЇХ НЕНАВИДЖУ!!!!
    Я кожен день по Дорошенка на роботу їжджу, а сьогодні прозрів-цегла і два гайца-мудозвона. Пробка на коперніка-в 4 ряди від мира 1, і трамваї назустріч, просто офігеть...На дорогу до місця роботи тепер витрачаю в три рази більше часу і бензину...До цього два роки день в день їхав по Дорошенка на роботу перед 9.00, ніколи пробок не було, може раз чи два за весь час.
    Який дебіл придумав таке зробити?????? Хай собі замутить по хаті односторонній рух мля...
    Колись на Коперніка завжди були пробки, то відремонтували Дорошенка поставили там світофори, і зробили її двосторонньою, шоб розгрузити центральний напрямок, було більш-менш нормально...так нє, якомусь гандурасу прийшла феноменальна мисль ше краще зробити, і вернути всьо назад, мля...а світофори на перехресті Словацького-Дорошенка лишили, так шо пробки тепер стали ше більші, ніж колись до перших змін...А нахрена тоді лежачі поліцейські на Дорошенка ставити було? Між іншим, 19500грн. один коштує по кошторису.
    Я вже мовчу про якість дороги на Коперніка і Крушельницької...
    А як розумно і продумано перенесли зупинку маршруток з-під універа (де широченний тротуар, і поворот для машин забороненний, ніхто крім тих маршруток і тролейбусів не їздить) на Січових Стрільців-навпроти юрфаку, де вузенький тротуар, вузенька вулиця, загружена транспортом і паркуватись тепер шей нема де...
    Короче, міська влада не перестає дивувати своїм тупізмом, дибілізмом, ідіотизмом і вмінням з ситуації "повна жопа" зробити ше гірше...
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Новини руху

    Хай вип*ють йаду. Їм треба було БАМ строіть і целіну осваівать, а не у Львові дорожній рух розрулювати. Пєдрілкі картонні.
     
  7. abarinoff

    abarinoff Active Member

    Авто:
    Seat Leon 1.4 TSI 2010р.
    Відповідь: Новини руху

    +100

    Я хоть и не на машине на работу добирался, а на трамвае - но таких пробок на Коперника и Дорошенка я давно не видел !!!
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Новини руху

    Перекрили ринок, тепер беруться за все місто :) Як добре, що я в Києві :)
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Новини руху

    не злорадствуй-те брате :cool:
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Новини руху

    Хто ъздив тими вулицями за останный тиждень? Як там з пробками? Чи все вляглось?
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Новини руху

    я там їжджу регулярно вже все ніби нормально. Подивлюсь шо там буде робитися через обід!
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Новини руху


    я в шоці.....
    я та тудою також кожен день їзджу.......
     
  13. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Новини руху

    Чергові новини руху:
    З 10 вересня у Львові розпочинаються ремонтні роботи на площі Галицькій (на ділянці від площі Соборної до вулиці Кн. Романа), які триватимуть до 5 листопада 2007 року. Як передає прес-служба міської ради, на час виконання робіт до схем руху громадського транспорту внесено певні зміни.
    Так, кінцева зупинка маршруту № 70 перенесена на вул. Гнатюка (навпроти пам’ятника Т. Шевченку), а кінцева зупинка автобусів №36, № 46 та № 81 перенесена на вул. Валову.
    Автобуси, схеми руху яких змінили на час ремонту пл. Соборної, курсуватимуть так ще до 5 листопада.
    Нагадаємо, автобуси маршрутів № 21, № 30, № 36-А, № 63, № 64, № 72, № 88, № 96 оминають центральну частину міста, здійснюючи рух по вул. Підвальній.
    Маршрутки № 29, № 29-А, № 38 та № 75 до вул. Личаківської курсують через вул. Валову, а з вул. Личаківської - по вул. Шухевича - вул. Кн. Романа.
    Автобуси № 32, № 74, № 93 рухаються по вул. І. Франка без заїзду на вул. Кн. Романа - пл. Соборну. Кінцева зупинка маршруток № 7 перенесена на пл. Митну, а кінцева зупинка маршрутки № 50 - на вул. Валову.
    :evil:
    portal.lviv.ua
     
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Новини руху

    Бандер, чого злисся? Для нас же вулиці ремонтують!
     
  15. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Новини руху

    Якби ремонтували для нас, то стелили б асвальт, а так стелять бруківку для туристів. :evil:
     
  16. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Новини руху

    ІМХО в центрі має бути бруківка, то показник міста. Плюс ту бруківку шо зараз еркладають її добре кладуть, мені іноді краще по ній їхати ніж по асфальту де купа ям......

    Ше ми зробитили дорогу на городоцькій..........
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Новини руху

    От не розумію, чесно, чому у Києві двокілометрову вулицю Чорновола місяць тому відремонтували за одну ніч (так, що на 140 кмг машина і не похитнеться) а у Львові 20 метрів на Лисенка робили, перекривши вулицю на 2 місяці!!! Цифри реальні! Біля порохової вежі повісили дошку, де написано, що міська влада відвалила на ті 20 метрів 16 млн грн! Враховуючи витрати львівських дорожників, виходить, що в Києві на це пішов цілий бюджет України! Мабуть на табличку вже не вистарчило :) Просто шокуюча різниця! І чому туристи дивуються, що колись в нас на Ринку привязували всяких п. до стовпів і всі їх п...сили? Невже тепер це стало складніше?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Новини руху

    Не рівняй Львів та Київ в плані менталітету не тільки чиновників :)
     
  19. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Новини руху

    В нас унікальне місто, нах.
    Приїхав на початку вересня з відпустки-дивлюсь, перекрили пів дороги біля МТМ на Чупринки, перед поворотом до Спартака, бруківку познімали.
    Думаю, фігасє, дорогу роблять, останній раз перебирали, коли я був в 2-му класі. Хто там їздив, знає які емоції викликає проїзд тою частиною вул. Чупринки (особливо на спортивній ходовій і 15 колесах).
    На наступний день їду, здалеку бачу, шо відкрили вже вулицю. Але перебрали десь 4 кв.м. дороги гарно і рівно, а решту зробили гірше, ніж було, покидали ту бруківку, хитається під колесами.
    Через тиждень їду там ввечері, дощик, освітлення там теж не присутнє, пригальмовую, бо знаю шо там повна ж..па післятого гореремонту, і чую хруст під днищем, жосткий скрєжет і провалююсь нах в таку зло...чу траншею, шо просто випадаю в осад. Вихожу з машини, спостерігаю на відрізку метрів 30 шириною на всю полосу голі трамвайні рейки, вибрану бруківку майже на пів метра вглибину і залізні шпали між рейками (як потім виявилось). Це все благополучно заповнено водою, і в сутінках чудово зливається з бруківкою, під бордюром (а не коло самої ями, шоб трамвай, сцуко, міг проїхати) стоїть знак об*їзд, розвернутий до тротуара!!!, який ніфіга неясно нашо там взагалі стоїть, можна його було просто в ту яму покласти. Гольф мій наполовину в ямі (правою стороною), метра 2 проїхав по тих шпалах, аж таксісти прийшли дивитись на то всьо дійство, хотіли евакуатор мені викликати, але я гордо виїхав своїм ходом і поїхав на хату, гордо заявивши напрощання всім глядачам, шо Г2 ГТІ рулять навіть по жосткому бездоріжжі. Думав перше гайців викликати, в суд подавати, але зваживши всі за і проти вирішив, шо не варто тратити нерви і час, бо ніх... з того не вийде, і машиною до експертизи не можна користуватись, а черга на експертизу півроку...
    Так шо, ніштяк шо їздить, нічого вроді невідпало, треба буде на підйомник заїхати, глянути, шо там пошкробав...
    Ремонт доріг по-львівськи рулить!!! В нас саме сцуко європейське місто в Україні, тіки ремотників таких долбаних треба стріляти по два в тиждень для підняття загальноремонтної свідомості. Слава праці!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Новини руху

     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)