Обережно! Автозлодії у Львові!

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Адріан, 25 бер 2010.

  1. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Сьогодні десь о 15:00 знайомому пограбували Оутлендер, ринок Південний, стоянка навпроти ВАМу. Залишив авто на стоянці пішов на базар, повернувся десь через годину і опа авто з сигналки зняте, відкриває двері і шок мафона (рідного) нема панель вандальським методом розламана, всі шнури проводка просто обрізана, бардачок виламаний нема фотіка за дві з лишнім тис.грн.!!! Заглядає в багажник там вуфер рідний, стоїть на місці, але пробували вирвати! Мабуть хтось налякав і не встигли.
    Короче сигналку відсканували і просто відкрили. Викликав ментів, подзвонив в страхову. Приїхали менти, туда сюда почалась волокіта пробували подивитись відео з камер спостережень, але як завжди камера в той момент не працювала.. І тут хтось дзвоне менту і повідомляє що на Сихові десь на стоянці аналогічний випадок!
    ПС
    Всі пошкодження страхова відшкодовує (Каско) звісно крім фотіка.
     
  2. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    В дружини 2 тижні тому з автомобіля вкрали ноутбук і проектор (десь на 1500 баксів). Біля лікарні швидкої допомоги. Відсканували, відкрили, забрали. А менти в засалених кашкетах тільки вміють шо бабок на стихійних ринках щемити. Ну ще знаю 2 випадки достеменно. Так що не ризикуйте хлопці, не тримайте дорогу техніку в авто.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ппц... мої двірники віддихають
     
  4. KriLaN

    KriLaN Початківець

    Авто:
    VW Golf III 1.8
    Клубна карта:
    000048
    сьогодні в ночі ! на подвір'ї з шістки ,такої вбитої, шо навіть ворони обминають, вирвали акум з проводами + замок запалення + замок багажника (
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    якось страшно стає...
     
  6. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    тьху-тьху-тьху. в Луцьку гарна погода і злодії ганяються за дівками:D
    Ігнація - Гомакорд від фірми HEEL - допоможе заспокоїтись без побічних ефектів і протипоказань))
     
  7. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Знайомий всім рекомендує і ставить сигналки так що з пульта закриває машину, а відкривати треба тільки ключиком, сучасні злодії з відмичками не ходять....
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну та... Я впринципі ніколи нічо не лишаю в машині на виду. Забираю з собою...
    Ато біда в тому шо буде лежати пляшка води, то бомж розіб"є відкно шоб напитися...

    А сигналка давно здохла) Закриваю машину ключом просто)
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    то штатними засобами програмується чи він шось шаманить?
     
  10. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    А якщо запрограмувати сигналку так, щоб з пульта тільки знімалася сигналізація, а з другого пульта-ключа (заводського) відкривати?
     
  11. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Не знаю як на всіх Гольфа 3 але в мене так...
    Є сигналізація яку ставилиу Львові, яка звичано підключена до ЦЗ і сама закриває і відкриває але якщо я закриваю ключем тоді скільки сигналікою з пульта не нажимай двері не відкриються. Відкриються лише коли ключем повернути і то відкриває лише одні двері через перу секунд ще один поворот ключа і відкриваються всі двері. Я саме так і стараюсь закривати біля супермаркетів і на різних стоянках. Знаю точно що нічого особливого не доставляв це напевно заводська опція... Попробуйте як у вас я і сам чарез деякий час тільки замітив що в мене так...
    Я взагалі вважаю що сигналізація це лише щоб двері було зручніше відкривати, а безпеки ніякої воно не несе!!!! До того ж в оголошеннях можна знайти і запросто купити системи які зчитують сигнали сигналізацій (легально продають).
     
  12. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Можливо на Гольфах 4 так само як в мене перевір...
     
  13. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    В моїх сусідів почали бензин стягувати з машин... Які наніч стоять під вікнами...
     
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    В мене якраз так і зроблено!
     
  15. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Фішка в наступному:
    Ти замикаєш машину пультом (сигналкою) машина стає на сигналізацію.
    З пульта машина з сигналки не знімається взагалі!!! Відповідно скануй/нескануй з охорони сигналку не знімеш. Всуваєш ключ в замок відкриваєш і автоматично машина знімається з сигналки (ставиця мікрик чи шо не знаю)
     
  16. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Да уж, треба бути обережнішим, а то бачу 90-ті почались.....
     
  17. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    так саму в мене було на Б-5
     
  18. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Запросто. В мене наприклад відкриває тільки вод. двері і все, а можна зробити, що взагалі небуде відкривати, тільки ключом. А ще стоїть авто постановка на сигналку з закриванням всього.
     
  19. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    А вихід з цієї ситуації дуже простий, під супермаркетами просто не ставити на сигналку, а закривати ключем, тоді сигнал не перехоплять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ВКРАЛИ Пассата Б3 минулої ночі (1 березня 2016р), додаю тут пост людини, в якої вкрали:

    '''‼УВАГА‼‪#‎ВИКРАДЕННЯ‬ АВТОМОБІЛЯ‼

    Сьогодні 01.03.2016 протяг ночі по ‪#‎адреса‬ вул. Римлянина 21 незаконно заволоділи автомобілем Пасат В3 . Колір сірий. Рік випуску 1983 рік. Номерний знак ‪#‎33631ТС‬

    Усім, кому відома будь-яка інформація про місце знаходження даного авто, або можливо хтось став свідком викрадення, просимо сповістити на 102.
    Фото приклад краденого Авто!

    Увага потрібна допомога! Вкрали сьогодні вночі у Львові автомобіль марки Фольцваген пасат В3 в кузові седан, 1993 року! Тонований. Номерний знак 336-31 ТС. Автомобіль темно сірого кольору, передні крила мають сині невеликі наклейки з двох сторін. Фото прикріпити змоги немаю! За будь-яку інформацію буду вдячний! Звоніть сюди 0937413623.'''
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)