обгін трамвая

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем player777, 12 тра 2011.

  1. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    http://xmages.net/out.php/i486058_pdr.jpg чи можна так обгнаняти??? в двох випадках коли він рухається і коли на зупинці висаджує пасажирів?????
     
  2. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    коли на зупинці - не можна.

    коли їде - тільки в тому випадку якщо не виїдеш на зустрічну трамвайну колію (це окремий штраф, і там все одно, що саме ти обганяв. чи трамвай , чи маршрутку, чи вантажівку )
     
  3. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    чому не можна коли на зупинці? на мою думу можна, я завжди так роблю...
    не можна тільки коли справа обходиш його на зупинці в випадку коли включений поворот в нього і відкриті двері для посадки/висадки пасажирів...

    а зліва ніби можна без проблем, тільки не на ділянці де є пішоходний перехід
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ні. Коли трамвай зупинився на проїзджій частині на зупинці, обганяти і навіть випереджати його нізя!
     
  5. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Взяти для прикладу перехрестя на площі Франка.
    Там як трамвай зупиняється на зупинці його постійно всі обминають по центру дороги, дуже часто стоїть там ДАІ і ніц не роблять... Тре правила мабуть почитати, щоб точно знати )):D
     
  6. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    ДАІ стоїть взаду коли ти повернув і обїжджаєш трамвай,того нічого і не робить))),на день Львова підходжу до даішника який там стояв і питаю чи можна тут обганяти трамвай а він казав що можна коли він стоїть на зупинці(висаджує людей) обїхати,тормоз молодий правил не знає а вже на дорозі з паличкою стоїть,мабуть пункт 11.9 ПДР він не читав,що виїзд на колію зустрічного руху є порушення!
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Що за бред.
    Поперше це не не обгін і не випередження. Це обїзд нерухомої перешкоди.
    Такий обїзд не можна здійснювати лише якщо доводиться для нього виїжджати на зустрічну трамвайну колію.
    Крапка.

    І правильно роблять. :)
     
  8. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    ніц не правильно))),бо там(на вул. Дорошенка) якраз при обгоні чи обїзді ти виїжджаєш на колію зустрічного руху,ну хіба на мотоциклі їхавши можеш обїжджати,тоді не порушуєш правил))
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На дорошенка так. там виїзд на зустрічну колію.
    А на франка можна об"їжжати, там є смуга між коліями.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Може це не всім відомо, може декому в школі не розяснювали, що виходячи з автобуса, тролейбуса, його потрібно обходити ззаду, але... виходячи з трамвая його можна обходити зпереду, бо... його не можна випереджати, коли він зупинився для висадки пасажирів, і тим бльше випереджати.
    В нових правилах я такого пункту не знайшов окрім 18.8 (буде час ще раз перегляну правила), але все одно всім раджу цього не робити.
     
  11. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    з обїздом я то зрозумів(впринципі на Франка якраз і не можна) бо по обидва боки вулиці де зупиняється трамвай відразу пішохідні переходи,а за 50 м до пішохідного обганяти не можна!,а от чи можу на франка я обганяти трамвай,чи авто які рухаються ???
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Так, у випадку якшо він стоїть на зупинці посеред дороги, шоб бачити зустрічні машини.
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ти трамвай і не обганяєш коли він стоїть на зупинці, а просто об"їжжаєш перешкоду, тому якраз можна.
    Обганяти і машини і трамвай там теж можна. Ну але якшо на зустріч тобі ніхто не їде і не стохть посередині)
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Та я не про це говорю! Я говорю що люди НЕ ЧИТАЛИ нову редакцію правил, а зі школи знають що можна обійти трамвай на зупинці спереду, бо ВПЕВНЕНІ що ніхто його ані випереджати і обганяти не повинен.
    А коли ти зачепиш такого "пассажира" то тобі від того легше не стане що ти їхав згідно правил.
     
  15. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    я сам так думав досі))),а шо за нова редакція правилі коли вона вийшла??????
     
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну в теперішніх правилах є пункти 18.8 4.10 і 4.12, де є сказано як поводитися мають пішоходи і машини з трамваєм на зупинці.
    Якщо коротко то, там сказано, що пасажирам можна ходити у напрямку до/від відкритих дверей трамвая, і аж ніяк його не обходити, і звідси виникає, що машинам дозволяється такий трамвай (який зупинився, щоб висадити/посадити пасажирів) випереджати чи обганяти. Хоча слово "виникає" можна трактувати по різному :)
     
    Останнє редагування: 12 тра 2011
  17. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Саме так, я там трамвай постійно об'їзджаю, один раз перед трамваєм стояла маршрутка, практично на сомому пішоходному переході, я і її об'їхав, відразу на площі зупинили ДАІ, почали пред'являти обгін на пішоходному переході... я сказав шо не обганяв, а об'їзджав перешкоду і щоб вони зупиняли маршрутчика і наказували за зупинку в неположеному місці. Тоді відпустили без всяких проблем.

    А обганяти на Франка можна, за виключенням місць де є пішоходні переходи... Я не бачив , але мені казали шо там бачили гайців, які за це штрафували...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)