Окрема тема для Sebastian del Maar

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Cherepaha, 16 чер 2014.

  1. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Створюю цю тему, як доповнення до теми, про те, як класно жити в Європі. Пиши тут окремо про те, як все погано в Україні, які в нас дорогі авто, які в нас погані дороги і велодоріжки, дураки-влада, і які ми дурні, шо таку владу вибираєм, і ще дурніші, що не виїхали всі в Європу, адже ж там так класно. І не засмічуй всі теми без розбору. Ну чесне слово, шо ми якісь тупі сепаратисти і не розумієм того всього? Ти як дитина в пісочниці, маєш новень відерко, і глузуєш з тих, хто бавиться різними патичками, а не лопатками. Ну повезло тобі, вирвався з "гівна" в якому ми тут, на твою думку живем, то нащо ж нас кожен день носом в те "гімно" тикати? Тим більше, що я так не вважаю, мені тут нормально, і багатьом людям теж.
    До речі, в Європі, та і взагалі в світі, є таке поняття як толерантність.
    Про неї не чули тільки москалі, ну і ті, що "панаєхалі". Адже вони ж "кручє всєх" тепер стали... Не ображайся, але дійсно, може досить?
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Тією темою може комусь очі відкрию, може когось зацікавлю, може хоч хтось зрозуміє, що варто одного разу поїхати не в крим відпочивати, а поїхати пожити хоча б тиждень в "дещо" цивілізованішому світі... Ніхто тебе це читати не просить! Якщо будуть скарги - я перестану тим страдати, не переживай.
    Ти цим дописом дуже себе опустив в плані "толерантності", я тобі співчуваю і бажаю щастя у твоєму болоті!


    --
    "Батьківщина не там де народився, а там де себе почуваєш вільно!"
     
    Останнє редагування: 16 чер 2014
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ...а там де задниця в теплі, ше один на "Брат-2" виріс ))
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ти живеш в ілюзії, сперечатись з тобою немає жодного змісту
     
  5. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    А чому не має змісту сперечатись!?! Зміст є...
    Я, свого часу, мав безмежну кількість нагод покинути цю країну! І зараз така нагода є. На сьогоднішній день маю 2 закордонні паспорти, в одному з яких дозвіл на довготермінове проживання в Чехії, але... Декілька років практично жив в Польщі та Чехії, але бажання повернутись до Львова було завжди! І не просто на декілька днів, а, швидше було бажання на декілька днів виїжджати за кордон.
    Навіть зараз є цікаві пропозиції по вкладенню тих грошей, які я вклав у бізнес в Україні, за кордоном, але я волію заробляти менше в своїй країні, аніж трохи більше на чужині!
    Дивно звучить!?? Тупо??? Можливо...
    І, можливо, хтось скаже що не було вже аж так важко, тому й не виїхав... Відповім: було ДУЖЕ важко! Хто пам'ятає, той зрозуміє! Одружився у 1994 р., будучи студентом 3-го курсу. Через рік народився син... Я ще без освіти, дружина-вихователем у дитячому садочку... По ночах їздив до Польщі, а вдень-на пари...
    Зараз міг відправити малого навчатись до Чеської Республіки, але передумав. Можливо таких як я небагато, а можливо і більшість... Тому ця країна ще до сих пір існує, з надією на процвітання! Пафосно??? Напевно, але я "затєтий Галичанин"!
    Обожнюю Австрію і південь Німеччини (сам по духу консерватор і педант),Чехію.
    Патріотизм? Нєа.... не чули!!!
    Я розумію, що дехто може заперечити, що мовляв добре бути ситим патріотом, але я пройшов і "Рим і Крим..." "Черпав гівно ложкою"... і ще не розчарувався в цій країні!
    Завжди згадую слова однієї мудрої людини: "Я так люблю цю країну, і так ненавиджу цю владу"!
    Багато букв, але хто такої думки як я, той суть вловив!
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    +1...я багато букв писати не буду, - по-темі (відносно хероя теми) :путін (і не тільки) - х...ло-ла-ла-ла-ла-ла-ла
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    шо за дурна тема? Навіщо вона? Вам здається, що наш зелений троль недогодований?
     
  8. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Я сам часто буваю в Польщі у довготермінових відрядженнях, минулого року відсидів там пів року.
    Хоча то дуже близько від Львова, і Польща близька западеньцям в моральному плані але це вже інша країна, де діють інші закони і є інші моральні принципи. В іншій країні ти ніколи не станеш своїм, а завжди будеш імігрантом, ти назавжди втрачаєш батьківщину.
    І це вибір кожного чи жити в себе вдома, де є усі твої родичі, друзі чи зрадити її, в такий важкий для неї час, за пляшку пива(польського, чеського, німецького чи іншого).
    P.S. Америка мала 20 років війни і 200 років існує як незалежна держава, Україна мала 200 років війни і тільки 20 років існує як незалежна держава, тому багато вимагати від неї не варто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    З метою збирати всі дописи не по темі (які, зазвичай, зводяться до теми, як класно в Європі, і як галімо в Україні) в одному місці. Такому, де їм якраз і місце - в колекторі.
     
  10. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    +1
    Правда деякий текст сприймається неоднозначно:
    :D:D:D
    P.S. теж маю там дві "ходки" в далеких 90-х...:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Щоб нікого не вводити в оману, то мало бути "Відпрацював" :yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    А я вже четвертий рік калатаю )))
     
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Запрошували на роботу в Польщу програмістом. Мову знаю. Вже мені виробили дозвіл на роботу і сказали йти в візовий центр. Приїхав я, глянув на ту колєйку народу, тоді ще не було безвізу, плюнув і поїхав додому. Написав полякам, що передумав. Не через себе, а бо дружина була вагітна якраз і я не хотів, щоб вона там стояла в колєйці з животом. Ось так і закінчилося моє заробітчанство, навіть не почавшись. І дуже з того тішуся, що не довелося поневірятися на чужині.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    блін, не пригадую, щоб створював таку тему.... )) перша думка - зламали мій акаунт або модер якись шось зашаманив.
    старію видать...
     
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну троха часу пройшло. А ще - можна грецькі горіхи їсти для зміцнення пам'яті ; - )
     
  16. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    колись закінчив у Польщі аспірантуру (PhD), думав може там лишитись. але в універ на роботу не було місця, а в відділ збуту на заводі (пропонували) не хотів (торгівля - не моє). Наших багато полишались, хто де, по цілій Польщі, дехто на німці поїхав.
    тоді ше Ющенко став президентом, була якась надія на краще. Від того часу і до тепер працюю у Львові. по троху росла посада (приватна фірма) і відповідно зарплата. Не жалію. Зараз вже не поїхав би. дай Бог, щоб наша фірма ще протрималась трохи )) а там буде видно )
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Чужина є чужина. Дуже надіюся, що мені з жінкою і двома малими дітьми (чекаємо третього) не доведеться десь виїжджати. Хіба що російські танки на околицях.........
     
  18. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    офтоп. а яка спеціальність? +захистилися? і що там науковцям платять?
     
  19. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    хімія. так, захистився. то СП з іноземцями ) бази даних по речовинах (робота зі статтями). платять непогано, але то просто повезло. таких місць певно більше нема для науковців...
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    дуже прошу, лишайся в україні !!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)