OOOO Allroad Diesel Power

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Shaggy, 14 січ 2018.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";

    Ну от розрішґжу цей фільтр через тисяч 10 і подивлюся що там буде всередині))
    Мій ТНВД здох бо банально потекла прокладка під клапаном випередження вприску. Відповідно пропав тиск всередині і він не міг нормально кут регулювати.
     
  2. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    10тис не замало для паливного фільтра? В сучасних коммон-рейлах ресурс паливного є по 90тис.
    А ще гуляє така теорія, що чим довше стоїть фільтр - тим краще фільтрує (але я на собі не наважують її підтвердити чи спростувати).
     
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    власне на комонрейлах так, пробіги на паливний фільтр біля 60тис (ціна на них відповідна), а от у звичайних - заміна разом з оливою.
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Що точно тобі можу сказати, то чим довше стоїть фільтр тим меншою стає його пропускна здатність. І це пише на кожному фільтрі в описі. Скажімо пропускна здатність 110л/год і падає в міру використання. Тобто можна доїздитись так, що навіть солярку не пропустить))) Так можна зробити з цього висновок, що і фільтрує краще))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я звісно дуже сумніваюсь, що комусь тут цікаво, але авто продано. Хоч і від моменту останнього допису було зроблено ще огого))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Чого...вроді збирався з двох одне робити
     
  7. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    @Shaggy а що купив натомість? Буде новий бортжурнал?
    Вже десь писав, що дуже люблю твої лонг рід пости з масою світлин )
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та шось думаю чи то заводити чи ні))
    Купив знову олроуда) Тільки на цей раз 2.7 бітурбо бензин, 6ст механіка і це оригінальний америкос 2001го року.
    Ще навіть фоток не зробив) Тіки оту одну.
    iwAAAgGBC-A-1920.jpg



    З дизельної було перекинуте все що можна. Вся пневмопідвіска, стійки, купа нюансів по ходовій, гальма і тд. Також перекинув свій салон (американський лишив собі щоб імплементувати память сидінь на Recaro) і ше купу всяких нюансів.

    ВІдповідно з бензинової всьо пішло на дизельну шо було вбите і машина продана задешево (вона ітак майже не їхала бо там проблеми з АКПП були).
     
  9. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Звичайно що заводити )
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ну то тепер побачиш різницю між ручкою і автоматом...тільки той бі турбо якийсь капризний трохи
     
  11. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    А я думав шо тільки в мене якісь поломки а в інших авто не ломається ніхто нічого не пише ... заводь тему , мені вже цікаво що це за бітурбо... Будеш переводити на гбо?
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Однозначно ні. Не хочу ні ГБО ні дизеля більше. Все мав, все пробував, всьо гавно))) Заправляю 95м і тішусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Здарова, давно не заходив, бачу ти знатно з тим старим дизелем по*бався. Цікаво чи підбивав загальний бюджет потрачених грошей? Бо судячи з цифр в темі ти потратив більше ніж він коштував сам, коли купляв. Плюс судячи з того, що купив 2.7т в тебе ентузіазм ще не пропав і бажання кулупатися в тому :) Давай заводь сторінку для нового проекту.
     
    Останнє редагування: 21 сер 2020
    • Подобається Подобається x 2
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В мене досі лишилося бажання насолоджуватися олроудом) тіки 2.7 то зовсім інша історія)) Заведу як буде час і натхнення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Радий чути, і зразу побажаю тобі натхнення, щоб цей бортовий журнал всетаки появився ;) Доречі хотів запитати про ту резину Тойо, що ти взяв, як вона себе поводить на асфальті, чи не шумна сильно. Плюс давай розказуй, вже ціпанув свій 2.7, щоб ще більше натхнення було?
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На мокрому асфальті так собі. Зимою по снігу гуд, по підмерзшому асфальту - ніяка.
    По сухому асфальту тримає добре до 160км/год без зауважень. По шуму - не сказав би шо шумить. Мене не напрягає. По витраті +1л точно. Колеса доволі важкі.
    По грунтовкам, камінню і тд суперово їде.

    Ще є проблеми не вирішені) Тоді буде чіп, нема на все часу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Доречі по резтині, на Michelin Latitude Cross не дивився? Питаю бо сам думаю про те щоб взяти нову резину наступного сезону, от думаю що краще, так як пробіги в основному по місту, але на Драгобрат теж є бажання поїхати щераз. В мене зараз - Michelin Latitude Tour HP, думаю на що замінити. Мені важливий комфорт, так як в мене не має пневми ;)
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну хз, мусиш вибрати сам) полюбому АТшка то не трасова резина. Я планую на максіс 771 перейти наступного року. Але і тойо дуже подобається. Зара от пісками по Кінбурнській косі катаюсь без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)