Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем MARTINI, 4 тра 2006.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Днями мав досвід заміни переднього бампера на широкий. Мушу поділитися зі спільнотою деякими особливостями цієї процедури, адже вона тягне за собою низку несподіванок. Хоча по ідеї продавець мав би про них попереджати відразу. Я купував свій в магазині, там такі симпатичні дєвочки торгують.

    Насамперед мене не попередили, що в той бампер йдуть інші поворотники, ніж на простий. Добре, що я й так збирався купувати ті поворотники бо мої старі були вже досить підгулявші. Коштують вони 22 грн за штуку.

    Тож поворотники я купив, але ніхто не попередив, що "цоколі" до них теж особливі, більше того, їх в магазинах не продають. Я приїхав до них після вихідних за тими цьоколями (така кругла пластмасова фігня в яку лампочка вставляється і дроти підключаються), а мені кажуть - нема. Можна замовити оригінальні, але вони будуть не раніше як за 2 тижні (!!!) і коштують шось 58 грн (!!!) за штуку.

    Кажу, "шо ж ви продаєте бампер без специфічних запчастин? Люди змушені без поворотів 2 тижні їздити і аварійну обстановаку створювати". А вона каже "Ну я ж не винувата шо ви широкий бампер захотіли" :) Но комментс.

    Я ломанувся по шротах, магазинах, але ніде тої фігні нема. На шроті в Дублянах сказали шо то взагалі великий дефіцит, а коли у них воно буває, то продають по 25 грн. Після довгих пошуків таки знайшов на авторинку на Лінкольна. Там будка номер 96 , такий здоровий дядько Андрій торгує бу-запчастинами. Там знайшлося 2 цоколя, які підійшли до мого поворотника, віддав по 7 грн :)

    Ну і третій сюрприз, це бокові кріплення цього бампера на крила. Вони теж інакші. Купив в тому ж магазині по 8.50 грн.

    Якби зразу розказали про ці всі нюанси, то людина купує бампер зі всіма причандалами (поворотники, кріплення та шукає цоколі) і одним заходом все встановлює. А так виходить що я поставив бампер без бокових кіплень і тепер буду змушений його знімати, щоб на ті кріплення таки посадити. Крім того я кілька днів їздив без поворотів, а ще потратив купу часу і бензину на пошуки тої фігні.

    Тішить тільки те, що мої послідовники, які прочитали цю статтю уже будуть підготовленими і не матимуть таких неприємностей як я. Успіхів :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Я коли купував свій бампер (шрот, Польща). Бампер новий.. ну типу як на шроті давай торгуватись.. дорого дорого.. А той каже.. ну так він вже зі всім.. якраз з тим всім про що говорив Мартіні.. Може нормальний склеп попався, або продавець вже на тому зуби зїв..
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Просто продавець нормальний. А ті ж також ті бампери продають не перший день і все вкурсі , але чомусь їм цікавіше шоб ти до них по 3 рази приходив, замість продати все відразу.
     
  4. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    А за такие дела можно и по лицу надавать! :)
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    я також купував колись такий бампер і також стиунувся з цією проблемою, але ще що хочу в мене проблема іншого плану до того бампера в низу кріпиться ще така "Юбка" то мені дири не зівпали, прийшлось прорізати!
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    коли я собі купував бампер широкий (магазин ПП Стоп на Ніжинській) то там продавець про поворотніки зразу сказав а про бокові кріплення нє, і про юбку нічо не сказав. ціна нового бампера (на який я чекав 3 тиждні) становить 242 грн а заднього - 440 грн - нерозумію звідки така різниця...
     
  7. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Ше таке питання, хіба ваш лонжерон підійшов до широкого бампера???
    Помоєму він по кріпленнях непідходить

    А проблема з поворотніками рішається з допомогою 08 цоколів і надфіля!
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Підходить по всьому і до лонжерона і до крил. Широкий бампер продається уже в зборі з залізним контуром і кронштейнами, які в лонжерон якраз входять.
     
  9. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Оригінальни бампер на старий вузький лонжерон фіг стане!!! Провірено.
    А Польська пластмасова байда яка схожа на бампер, може і влізе:lol:
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    на Peugeot partner може і не встане, а на Гольфа якраз :)
     
  11. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    З Адміном спорити не буду, але якщо є бажання пришпилюватись я можу:-D
    Але до партнера в мене були і Скірокко і Гольф.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    ну Ок.
    А в чому тоді виявляєть оце "фіг стане"?
     
  13. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Можливо ми трохи не порозумілися.:neutral:
    1. В мене була також проблема з переднім бампером бо хотів поміняти на широкий.Купивши польський бампер я не зміг його поставити на передній!!!!!!!! лонжерон від вузького бампера, але якшо вони зараз продаються з тим лонжероном то я помилявся. Але завдяки не лівим рукам мені таки вдалося поставити, ну звичайно із суттєвими переробками!
    Але цей бампер прожив 1 місяць, вдарили морози і перший сугроб сказав dovidzenia мому бамперу.
    Тому я поставив оригінальний бампер з розібраної машини, який теперішній власник не тільки по сугробах їздить, а бампер витримує!
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    мабуть таки непорозумілися :) Як купуєш бампер, то маєш не лише кусок пластмаси, але і ту залізну раму з двома штирями, які власне і запихаються в лонжерон. Все стає без проблем, єдиний нюанс, шо самі ті бампера переважно ***ові продають, наприклад він може бути ширшим за твій кузов на 1.5- 2 см і получаються зазори великі. Або дирки на кронштейнах неправильно зроблені і він замість сісти глибше до самого радіатора, лишається випирати вперед.
     
  15. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    в мене все стало без проблем, крім того ті кронштейни шо кріпляться до швелєра регулюються по ширині на кілька см. шодо зазорів по 1-2 см то вони є і на тих гольфах на які такі бампери з заводу ставили.
     
  16. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Бо удари в задницю частіші ніж в морду.
    Хоча мене дивувало раз тобі хтось влітає в дупу, значить хтось розбиває морду, но так всі говорять про перед і зад :-D
     
  17. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    мабуть через то шо в задньому є виріз під гак:)) а заглушка до тої діри не йде в комплекті!
     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Думаю це не так, ти погодься в фірмовому магазині джинси тої марки на дорослого "пердуна" коштують рівно стільки жиш як на 5ти річного шмаркача. Думаю це викликано штучо, а не конструктивно.
     
  19. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Только что прочитал...
    Долго не мог понять - что за "лонжерон", которые не становится....
    Вы про усилитель бампера говорили, да?

    Прикольно - на G3 бампер идет без ничего - то есть голый пластик. Усилитель - отдельно... :)
     
  20. D.Lus

    D.Lus Active Member

    Авто:
    Golf 3
    Відповідь: Особливості переднього широкого бампера на Golf 2

    Только что прочитал...
    Долго не мог понять - что за "лонжерон", которые не становится....
    Вы про усилитель бампера говорили, да?

    Прикольно - на G3 бампер идет без ничего - то есть голый пластик. Усилитель - отдельно... :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)