Пар з вихлопної труби =(

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Qwerty, 28 вер 2009.

  1. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Шановні одноклубчани! Яка причина великої кількості пари у вихлопі при прогріванні мотору? Двигун ABS. ОР не зникає!
    Дякую.
     
  2. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    це випаровуєть конденсат, що збирається в твоїй вихлопній трубі за ніч. можеш спати спокійно. ти не один. з тобою 1+1 )))))):D
     
    Останнє редагування: 28 вер 2009
  3. Aknod

    Aknod Місцевий

    Авто:
    Opel Vivaro 1.9CDTI 2004
    сміхота та й годі :morning1::mocking:
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Негерметичність випускного тракту
     
  5. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Не,ну я розумію що це смішно звучить, не спорю, але скільки там того конденсату має бути, що за 5хв роботи двигуна в гаражі нічого не видно! Лондонські тумани це маленький димок в порівнянні! =))))
     
  6. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    В мене ще вода тече з двох трубок так добряче.
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Значить це не пара з труби а неправильно відрегульований двигун.
     
  8. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Читай уважніше...
    Автор каже, що пар...
    Значить йому просто тре просушити гараж і менше по калюжах їздити...
    Або це все ж таки не пар, а дим.
    Тоді розмова завсім інша і не на форумі, а на діагностиці і ремонті.
    ІМХО - це все таки ПАР.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Про шо ти говориш. Автор міг не розібратися де пар а де вихлоп. Не може бути пару з двигуна так щоб в гаражі видно не було. Пара зразу на землю сідає. То що паралельно ще з труби капає конденсат то так.
     
  10. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Ну да. Сам з таким стикався, коли ставив машину в гараж з басейном (оглядовою ямою, заповненою водою). Зранку троха було пару, але не так як автор описує. Мо спочату тре розібратись пар то чи вихлоп?
     
  11. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Ще й як може!!! Особливо, коли гараж металевий, то тама ще більше пару буде, іж авто ночує на вулиці!!!

    пі.ся.
    нафіга розводити демагогію?? тіпа Свобода слова з С.Шустрим??)))))))))
     
  12. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    RomanoProddi +1
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    При чому тут демагагія. Автор просить поради. Конденсат збирається в двигуні в колекторі в трубі вихлопній і в глушаку. В сумі можливо не більше 0.5л води. Нароби з 0.5 л води пари на цілий гараж. На холодному двигуні пара конденсується в воду уже в на виході з глушака і капає а часом і тече на підлогу в повітря попадає мало, все решта що стоїть вихлоп. І якщо не правильно зорієнтуєш автора він замість того щоб регулювати двигун буде мітлою дим розганяти.
     
  14. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    я з тебе не можу:D:D:D. цікавий ти. ( тільки без образ)
    я можу і два гаражі зробити пари з 0,5 літра води, тільки дай мені таку установку , щоб нагрівалась і разом з повітрям (має бути з таким тиском, з яким вилітає повітря з вихлопної труби) розпилювати той пар.
    Ти ж не рівняй, як іде пар з чайника і як іде пар з вихлопної.

    пі.ся. На холодну мотори не димлять, хіба що йому ппц.
    пі.пі.ся. в мене також димів, коли вечори були холодні. зараз ночі більш-менш теплі. і вологість нормальна. коли почне диміти - напишу
    пі.пі.пі.ся. Під словом Диміти - малось на увазі Парувати)))))))
     
  15. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    тобто - ? конденсат збирається в двигуні?? - Де саме ???
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В циліндрах в піддонному просторі всюда де є місце коли остигає двигун. Двигун машини не є установкою для випуску пари. І якшо в тебе двигун випускає "пару" на весь гараж то його регулювати треба не казати що все нормально.
     
  17. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    ось сиджу і думаю....напевне треба піти мені добре дунути якогось зілля чудотворного)))).
    як вона туди потрапляє??? оскільки двигун ще довго охолоджується і мало того, стоїть фільтр тонкої очистки і закрита заслонка???? А???

    якщо слідувати тій теорії, що там (в циліндрах ) збирається конденсат. то при простої 1 добу при вскриванні на стінках гільз мала б бути ржавчина. Логічно???

    якщо так , т.б. збирається конденсат в моторі - то як його регулювати???????
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не псуй собі здоров'я.
    Ти видно ніколи не розбирав двигуна який простояв місяць і більше.... що не було в маслі то поржавіло. А береться конденсат в двигуні по законах фізики з повітря. Подзвони на метеоцентр і запитай який процент вологості. Звичайно в двигуні найменше конденсату...найбільше в глушнику... от і капає з нього і влітку і взимку. А говорим ми про пару в гаражі......
     
  19. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Моя думка така: в гаражі напевно вологе повітря(понад норму), а тобто воно засмоктується, і з бензо-повітресумішшю перетворюється в пар, дальше пар і вихлопи виходять.....(ще є авріант вмісту води в бензині)
     
  20. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    сусід купив МЕРСА МЛ550. джип. приблизно кусків 120 зелених. зранку валить пар, як з утюга. піду йому скажу, що мотор в нього дохлий. най не поспить нічку:D

    мені надокучило доказувати тобі протилежне. я недавно міняв двигло. в Діми воно простояло місяця 2. в мене ще місяць, поки завів. по твоїй теорії, там мало б вже бути 10 літрів води. як завів - тільки радів тому, як він шепче.))))
     
    Останнє редагування: 28 вер 2009

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)