Підкажіть сервіс по ремонту компресора кондеціонера

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Василь125, 5 лип 2012.

  1. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Сервіс по ремонту і заправці кондиціонера по вул. Зелена, 269 м. Львів та професійно ремонтують компресора, реклама багатообіцяюча, гарантія 3 місяці. Що собою являє цей сервіс?
     
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    + 1
    Також шукаю добру комп"ютерну діагностику для кондиціонера і, якщо буде треба, ремонт двома різними руками - правою і лівою.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    пропоную обидвом почати із пошуку по форуму, тут, з настанням літа, тем про ремонт кондиціонерів вже декілька відкрили :)
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Так, сама пам"ятаю, що такі теми були. Але коли доходить до пошуку - видає все, що завгодно, але не те, що треба. Може, розходиться в те, що люди, створюючи теми, не вписують тегів? Не знаю. Але знайти потрібну тему межує з дивом. Може, так відбувається тільки у блондинок ))) Тому про всяк випадок допишу ІМХО. )))
     
  5. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Читаю відгуки про цей сервіс всі позитивні жодного нарікання. Навіть є відповіді від сервісу цього, можливо вони і самі ці відгуки створили хто-зна ?
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    знайомому там на туксоні міняли шків на компресорі при цьому прийшлось розгерметизовувати систему. зробили швидко, поки що не скаржиться
     
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Якщо мова йде про Клімат Комфорт, то Я робив там і діагностику і ремонт компресора на ауді А4. Я задоволений і роботою і відношенням..
     
  8. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    тільки туда їхати
     
  9. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Всім дякую!
    Хочу ще запитати читав відгуки один там написав що вони ставлять електропідігрівач на тосол. Цей сервіс займається ще додатково чимось, літо кондиціонерами зимою підігрівачами?
     
    Останнє редагування: 5 лип 2012
  10. Odarchuk

    Odarchuk Початківець

    Авто:
    VW Caddy 1,9 TDi
    А в Києві є толкові майсти/сто які зможу полагодити компрессор? Вчора мій навернувся :sad:
     
  11. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Одним словом був я там на Зеленій,269 сервіс Клімат комфорт, зробив! Задоволений поки що! Так як у відгуках писали так і було там, хлопці ввічливі, професійні, мають апаратуру, без цензури, клієнтів дуже багато в тому числі дзвінків працівники поводили себе стримано. Компресор акуратно зняли, помили, вичистили, показали, розказали, одним словом можна туди їхати, саме основне ціни помірні, стаж у них не поганий, на зиму роблять електропідігріви двигунів. Раджу!
     
  12. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Пошукай на київському форумі можливо хтось допоможе чи підкаже.
    Ось є ссилка, але пошукай і інші теми.
    http://www.vwclub.org.ua/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=31775&forum=1
     
  13. Ігорчик

    Ігорчик Новачок

    Авто:
    Пассат
    На вул Широкій 1б, ще роблять непогано, на Татарбунарській. На рясне тоже роблять.
     
  14. Ігорчик

    Ігорчик Новачок

    Авто:
    Пассат
    Широка 1б. Тел 0976486273
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)