Підтікає радіатор

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем jora, 22 сер 2006.

  1. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Народ, порадьте, куда звернутися з цією проблемою, чи можна її якось самому усунути. Проблема в тому, шо рідина капає по бокам радіатора в нижній частині. Інтенсивного витікання не спостерігається, але 100 мл рідини на 2 місяці мушу доливати. Побоююсь, що з настанням холодів ситуація може погіршитись. Залито червоний антифриз, доливав дистильовану воду (поки спека стояла).
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Підтікає радіатор

    Якби був старий гроб то можна було б герметизуючого сластику залити в радіатор, а так подумай чи таке робити, на Таврії реально таку проблему було знято, зваж чи заливати якусь гамнюку чи ремонтувати його, хоча реально радіатори ремонтують (найбільша біда його зняти, відремонтувати і поставити) на скільки надійно відремонтують - гарантіїї не має.
    Це не є великою проблемою.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Підтікає радіатор

    100 грам антифризу за 2 місяці - то зовсім не критично. Для декого це взагалі норма, а хтось про таке мріє :) Правда в тебе машинка нова...
     
  4. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: Підтікає радіатор

    jora
    Ну якшо хочеш побавитись сам і зекономити гроші то заїдь на базарчик позаду артема, там продається так звана "двохкомпонентна холодна зварка", насправді то є двохкомпонентний пластилін. Береш його (20 грн) знімаєш радіатор, знаходиш де тече і замащуєш тим пластиліном. І все!
     
  5. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Підтікає радіатор

    Я маю ту зварку, а як вона реагує на вібрації і зміни температури - чи не відвалиться вона мені після першої тисячі кілометрів?

    MARTINI
    Воно то може і не проблема 100гр антифризу, але я не люблю, коли в машині шось не так. Якби він випаровувався, я б не хвилювався, але він капає, і фіг його знає, наскільки там все серйозно. Не хотів би я мати в дорозі ситуацію, подібну до тої, шо ти мав з тросиком.
     
  6. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: Підтікає радіатор

    jora
    Не відвалиться! І на температури реагує супер!
    В мене відламався був тримач для щупу масла, замастив нею - все ок!
     
  7. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Підтікає радіатор

    Тоді спробую заліпити власноруч, якщо звичайно нічого іншого не вилізе
     
  8. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: Підтікає радіатор

    jora але якшо хош зробити по людськи то як на мене радіатор треба зняти і шукати місце де тече...
     
  9. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Підтікає радіатор

    Так і буду робити, з понеділка буду мати купу часу, то якраз тим і займусь
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)