Питання по коробці гольф 2

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Exoto, 28 січ 2016.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Попросили запитатись, на 2 гольфі стоїть коробка duf, чи стане туди коробка dlp зі шкоди?
     
  2. roman007

    roman007 Active Member

    Авто:
    vento
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    раз вже є така тема...
    питання таке. в мене капає (не сильно, але періодично) масло з КПП. підозра була на сальник штока КПП, але на мій погляв він сухий... чи того не видно на око? Ще є маленький (як 2-3 сірникові головки) скол між половинками коробки, зовні. Чи може бути в ньому причина (але ж там є прокладка, мала б тримати)?
    які ще можуть бути причини підтікання масла? Може, там є ще якісь інші сальники? чи варто знімати коробку просто для заміни прокладки, чи просто доливати масло (до 200-300 мл на рік)?
    коробка 085, 5 -ступка. масла там є 3,5 л.
     
  4. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    я коли в себе міняв коробку, то замінив усі сальники (сальник штока, приводів, первичного) усе гарно, сухо, тихо...
    сальник первичного міняв зразу, а штока кпп і приводів уже на машині, коли побачив що течуть...
    доречі, в коробку лізе троха більше масла ніж 3,5 л. слабість 085 ккп це 5-та передача, може почати вити коли іде голодання масла тому я заливав через тросік спідометра.
     
  5. roman007

    roman007 Active Member

    Авто:
    vento
    правильно
     
  6. Myrko

    Myrko Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Друзі в мене гольфік 2 , 1,6дизель при їзді відчувається хрускіт коробки , Питання ось вчому чи можливо що це може бути підшипник первиного валу ? Це було перше питання .) друге, чи буде різниця в максимальній швидкості якщо поставити на мій 1,6дизель коробку від гольфа 3 1,9тді і чи це реально !? )
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Перше треба дивитись передаточні числа...там типів тих коробок було більше 10. Друге - треба повністю переставляти кулісу і зчеплення. В тебе здається зчеплення механічне на Г3 гідравлічне
     
  8. Myrko

    Myrko Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Зрозуміло дякую за консультацію я думав все ж таки це простіше (( . А ще таке питанням ожливо знаєте якогось хорошого майстра по коробках хотів би щоб подивились на мою коробку !.?
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Тобі і майстер відписав. )))) чи не так? Ви ж мою коробку Г2 перебирали.
     
  10. Myrko

    Myrko Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Ой )))) я тут новенький тому вразі чого нехотів нікого образити !))
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    та нікого і не ображено
    Питай в Кум його контакти і домовляйся ))))))))
     
  12. Myrko

    Myrko Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Спасибі ))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)