Питання по виробникам запчастин

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем McAr, 4 чер 2009.

  1. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Коротенький вступ

    Цікавить питання -як відрізнити, чи як повиненні ззовні виглядати оригінальні запчастини, типу упаковка,якісь знаки типу ВВ-ОООО,сертифікат.

    -замовив запчастини по ходовій а саме робив заміну підшипників ступиці, сайлентблоків ричагів і втулки стабілізатора.Замовив всі резинки в оригіналі.
    Приїхали в синіх кульочках з штрихкодами і оригінальним каталожним номером, відкриваю, по кругу вибитий ориг номер, ОООО,Germani, і штамп BOGE. Я так розумію,що то той самий Лімф., чи є зміст переплачувати 20% за той самий товар?
    На втулках стаба- кат номер і великими буквами вибито AUDI тут ясно.
    Хтось щось ще замовляв в оригіналі, як виглядає?
     
  2. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Давно не вірю в оригінал!
    Німаки виготовляють товари в трьох категоріях(щось подібне до совкових "сортів"):
    1.для внутрішнього ринку (тобто для себе)
    2.на експорт
    3.для "країн третього світу"
    третя категорія досить часто виготовляється "китайськими" руками,і хай вже краще на виробі пише "чіна" аніж "жермані"!
    Звичайно можуть бути і виключення:старі запаси і т.д., та деякі ексклюзивні деталі,а саме до ЖИ шиїсєтих та сінхр!
    пи.си.рейка рульова Г2 "арижинал" - 8тищ і фсьо !
    ролік натяжний ремня ГРМ "арижинал" - 4 т. і в свист!
     
  3. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    VW сам не робить запчастини до своїх авто, а влаштовує ніби змагання, забув як по научному називається:), між фірмами-віробниками запчастин. І кожен виробник надає свої запчастини і VW/AUDI обирає собі того виробника,а бо декількох, які будут виготовляти і поставляти запчастини їм на конвеєр. Тому часто на оригіналі може бути номер лемфордера або боже(на гумі) та інші.
    От тому, знаю на практиці, якщо хочешь добрий сайлентам-купуй лемфордер(головне щоб була мітка Боже) :)
    Так само ,якщо замовити ролік оригінал, то приїде ролік в ориг.упаковці, по ціні оригіналу, а в середині INA,який можна купити на половину дешевше.....
     
    Останнє редагування: 4 чер 2009
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Лемфьордер це ще не означає якості. Напрклад їхні опорні підшипники (г1, порш 924 та scirocco) повне ге, не їздять більше місяця. Натомість Фебі тримають вже другий рік. Натомість інші гумки від фебі можуть бути гіршими. Як правило, замінники це завжди лоторея. Натомість з оригінальними запчастинами проблем в мене не було ніколи.
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Все правильно!!!
    Додам від себе- що всі запчастини які приходять в оригіналі чи то БОЖЕ чи ІНА і т.д на порядок по якості ліпші, тому що
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Про підшипники ступиць, взяв Рувіль, відкриваю- сам підшипник ФАГ і повний комплект нових гайок і болтів.
    Хто щось скаже про Фебі, я так розумію то тоже упаковщик.
     
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Можу сказати те саме:
     
  8. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    а ти не цікавився скільки би коштував сам ФАГ, а не фаг з коробки рувіля ??
     
  9. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    При демонтажі ступиці Ельза рекомендує всі гайки і болти під заміну, болти з гайками в оригіналі(гайки самоконтр.і пластмаски при демонтажі "розбиваються" а болти мають спец покриття, щоб не прикипало одне до другого) йдуть під замовлення, тому не бачу змісту купляти окремо.
    Так само як торм колодки АТЕ йдуть в коробці з пружинами, 2 болтами і змазкою.
    Лукас-TRW пружини не додає, або може не на всі авто.
     
  10. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    та ні, я не про окремо підшипник і окремо болти з гайками, я про такий самий комплект як ти купив, але тільки по FAG.
     
  11. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Не так зрозумів, виправляюся,
    ФАГ робить тільки підшипники, ще якась кантора тільки гайки а Рувіль є упаковщик, який то все зберає разом і продає як набір для заміни підшипника, впринципі вигідно.
     
  12. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    та ні, що по рувілю, що по фагу комплекти будут однакові, мені просто стало цікава цінова різница :)
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Краще купувати все по орiгiналу! Все iнше може бути лайном.
    Хоча в мене є довiрв до Лемфердер, Боже/Сакс, Фебi/Бiльштайн(то виробник) i ще декiлька фiрм.
     
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А навіщо змазка? гальм колодки змащувати?????77:rofl:
     
  15. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Напевне щоб напрямны супортів змастити, більше там мастити нема шо. Ну хіба для "острих очучений"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Не сподывався выд ОлегаМ такого дилетантського питання:scratch_one-s_head:
    Ріспект міксіноффу
     
  17. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Наглядний приклад чим Лімфодер( стара тяга) відрізняється від Муга(Moog)

    [​IMG]

    Місце з"єднання в Мууга просто "прихвачено" з боків зваркою, тоді як в Лімфодера акуратно завальцьовано.

    [​IMG]
     
  18. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Особистий досвід- всі запчастини які доводилось купляти були або оригінал або замінник а саме Лімфордер. Про Moog, Swag, Febi, і т.д. навіть не Думав!!!!
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А приколотися? нізя?:pardon:
     
  20. Torry

    Torry Початківець

    Авто:
    Ракета
    Чесно кажучи, слабо віриться в те що можна якимось чином впевнитись в оригінальності запчастини, хіба сам її від поляків привезеш, чи з бундесу..
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)