Погано включається перша передача

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Romko, 7 лис 2007.

  1. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Народ потрібна ваша порада.
    Проблема така. Дуже погано включається перша передача, з нейтральної дуже рідко її можна включити, з другої включається добре. Всі решта передач включається нормально. Коробка не шумить, вній нічого не стукає, не калатає. Порадьте що це може бути, до кого звернутися.
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Тут найімовырніше 2 варіанта:
    1- синхронізатор (треба колоти коробку, довго і дорого)
    2- регулювати кулісу (малоймовірно, зате дешево і швидко :) )
     
  3. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Тоді до кого можна звернутися?
     
  4. Golf dva

    Golf dva Active Member

    Авто:
    VW Golf ІІ
    Відповідь: Погано включається перша передача

    дивись мені також так здавалось я неміг на своїй включити першу, поїхав на сервіс, мені сказали добрі майстри, "чувак для того щоб у тебе включилась перша машина повинна майже на місці стояти і неїхати," з коробкою все добре, а якщо не включається то газани разок, і після того включай. ,
    попробуй так.
    а якщо невключається взагалі коли рушуєш то це інше питання...
     
  5. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Погано включається перша передача

    там є така гайка якою це регулюється.. я собі так нарегулював шо спочатку там де задня була перша а тепер все в нормі але невключається 5 :) любий майстер то пофіксить просто вона мені зараз непотрібна (тут і трьох хватає :)))
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Перша передача немає синхронізатора, тут може бути багато причин. Найчастіше це зношування куліси. Лікується регулюванням - гайда до Ігоря на Підзамче. Його знайдеш за меню "пошук" нашого форуму. Успіхів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Дякую, буду шукати Ігора
     
  8. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Народ буду дуже радий і вдячний якщо поможети найти майстра по коробках. Вчора коли їхав то молився щоб на світлофорах було зелене світло, не міг нормально рушитися, аж сцеплення диміло. На рахунок Ігоря (Підзамче) я не можу його знайти, якщо хтось має якісь його координати чи домашній чи мобільний чи де його можна знайти, кажіть. Орист на Батальній хворий і буде десь через місяця, більше я про нікого не чув. Народ підскажіть хороших майстрів. Наперід дякую.
     
  9. Golf dva

    Golf dva Active Member

    Авто:
    VW Golf ІІ
    Відповідь: Погано включається перша передача

    "Вулкан" біля аеропорту, як їхати на аеропорт з перехрестя виговського -любінська, то перший поворот на ліво (це як би заїзджаєш у парк.)
    80673018212 Михайло, Питай його.
     
  10. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Погано включається перша передача

    включаєш другу потім з неї першу і все включається!! я так їздив коли в мене та фігня була, а знайомий мужик їздив всю дорогу так на авдіку і не напрягався ремонтами :)
     
  11. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Я так тоже пробую, но з другої на першу також заїдає, потрібно декілька раз так зробити щоб включити нормально першу. Я не знаю чому но вмене перша і третя відрязняються декількома міліметрами, навіть якщо я з другої включаю першу то не завжди вона включається. Не знаю що це може бути тому не хочу і надальше гробити ту коробку, краще відремонтувати чи просто відрегулювати, я не знаю до кого звернетися, просто щоб майстер толковий попався. Я ніколи сам такого не робив, не ліз до коробки, тай машину тільки недавно купив.
     
  12. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Ти можеш спокійно рушати з другої. Звісно до тих пір поки ненайдеш майстра. Моя тяжча від твоєї з тим самим мотором і спокійно з другої рушає.
     
  13. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Так, звісно можу і здругої, но мені шкода сцеплення і коробки, бо як ти знаєш, друга передача не призначина для рушання, і рано чи пізно може накритися і друга, тому і хочу чим поскоріше відремонтувати хоч ту причину з першою, ніж маю ще потім робити другу. Цього тижня поїду до одного майстра нехай подивиться.
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Погано включається перша передача

    кпп від рушання з другої нічого поганого не буде. Щіплення зношуватиметься на 10% більше ніж при рушанні з першої. Щодо координатів Ігора - на форумі є навіть його мобілка - вчися користуватися пошуком.
     
  15. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Я вже його знайшов, дякую!
     
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Погано включається перша передача

    2 Romko: По факту обовязково "Отчёт в студию"!!!
     
  17. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Само-собою що розкажу!!!!!!

    Народ, хочу запитати заради інтересу (просто цікаво)
    Як зливається масло з коробки у Венто (коробка механічна 5-ти ст.), скільки в тій коробці масла і що за масло туди лиється?
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Погано включається перша передача

    На скыльки я памятаю то якщо це звичайна коробка (020) то масло туди тре лити 2 л (якщо 5-ступка). Той Ігор з підзамче вмовляв мене лити мінералку але я не піддався :) . Зливна пробка (під шестигранник) кажись прям на дні коробки а заливної я так і не найшов. Лий Castrol TAF-X синтетику, зроблено для VW :)
    Удачі.
     
  19. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    А 75W-90 - яке це масло?
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Погано включається перша передача

    синтетика
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)