Погано включається перша передача

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Romko, 7 лис 2007.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Погано включається перша передача

    а заливна збоку з права на коробці як шо стати лицем до переду автомобіля.
     
  2. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Точно то як раз пробка заливна і вонаж показник рівню мастила у коробці. А ось як злити мастило, я даж сам не знаю. Тільки висмоктувати його через отвор для тросу спідометра.
     
  3. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    З маслом я визначився, буду брати 75W-90 в кількості 2-х літрів, з виробником ще вагаюся, думаю чи Castrol чи Shell. Залити я залию (в отвір збоку), а дійсно, як його злити, перехиляти домкратом машину, чи як? І ще мужики, заодно порадьте будьласка де можна купити то масло і щоб ціна не кусалась.
     
  4. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Скручуєш трос спідометра. І великим шприцем з трубкою через той отвор висмоктуєш мастило. У той же отвор і заливаєш ті 2 л мастила. Бери Кастрол, то добре мастило. :)
     
  5. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    В обід поїхав по магазина за маслом, переважно по Зеленій, но так і нічого не знайшов, заїхав на базарчик на Зеленій, купив Кастрол 75W-90, 2 літра по 75 грн за літр (дороге зараза). Також питався за Шел 75W-90, такого не має, є тільки мінеральне. Лишається тільки купити шарик куліси, він аж буде на понеділок (я його заказав бо нігде його не має) і поставити пласмасову тягу переключання передач. От то все зробю, а тоді розкажу про результат, но це буде не раніше ніж за два тижні, з роботою не получається вирватися скоріше, тай гаража не має, а на стоянці сильно не покрутиш.
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Дякую хлопці, але на тій венті все облазив справа - НЕБУЛО. Біс йо зна, може сліпий. В мене на коробці заливна теж справа з торця. По рекомендації одного майстра був зроблений нехитрий дівайс для заливання масла:
    В якості лійки відрізав горлишко пластикової баклахи, до нього підмотав скотчом один кінець пластикової гофротрубки. Діаметр трубки і горлишка баклахи однаковий. Другий кінець трубки вигнувши вставив збоку в заливний отвір і панєслась... лив поки не почало виливатись.
    Думаю пластикова гофротрубка може бути замінена любим іншим шлангом підходящого діаметру.
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Погано включається перша передача

    я коли заливав то прямо з банки. Сама банка була так замучена шоб можна було заливати, смикнувши за корок там визізло таке довге сопло і лехко заливалося.
     
  8. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Так мужики, масло купив, шарик заказав, зливати - пробка знизу, чи через тросик спідометра викачувати зверху, заливати - пробка збоку. Ну кажісь вже все знаю. Ви знаєте, я напевно цим всім займуся у віторок - мені самому вже інтересно стало побачити результат!
     
  9. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Погано включається перша передача

    ну всьо паходу, удачі !
     
  10. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Дякую, вона мені знадобиться!!!
     
  11. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Погано включається перша передача

    НЕМАЄ на коробці зливної пробки!!!! НЕМАЄ!!!!!!!!
    ФВ не передбачив таку можливість злити мастило, бо ФВ каже. що масло у коробці повинно працювати на весь строк життя коробки. А міняти його прийдеться тільки при ремонті коробки. Тому зливати масло прийдеться через отвір для троса спідометра(тудиж потім можна і залити масло, яке ти купив) с допомогою якогось шприця і трубки.
     
  12. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Погано включається перша передача

    В моїй наприклад є, пробка під внутрішній шестигранник на 17. Через неї зливав. І при покупці кастрола ТАФ-ікс в фірмовій упаковці не треба ніяких шприців, можна прям з банки залити через отвір для перевірки рівня масла.
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Погано включається перша передача

    у ньго коробка проста, не посилена, як у тебе.(дуже цікаво, де та пробка знаходиться і як до неї добратися?) І шприцем викачувати масло, а не закачувати.
     
  14. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    То значить мужики я ще куплю в аптеці самий більший шприц, візьму кусок трубочки (думаю з капельниці) і тоді постараюся викачати масло. Мужики, на вашу думку, такою трубочкою можна буде добратися до дна коробки, щоб повіністю все масло вибрати?
     
  15. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Процедура така. ПОТРІБНА ЯМА!!! Береш з метр той трубки і шприц а також ємкість(не менше 2 літрів), куди масло зливати будеш. Надіваєш трубку на шпиц, трубку запускаєш через отвір для троса спідометра на саме дно коробки(не знаю правда як то тобі вдасться, бо бачив тіко як то масло зливають і описую зараз той метод), всмоктуєш масло у шприц(головне щоб трубка вся наповнилась мастилом) потім опускаєш шприц додолу у емкість для зливу мастила і витаскуєш шприц. Мастило по законам фізики починає текти у ємкість. Можна зробити невеличку перерву ближче до закінчення зливу масла, щоб все масло встигло зтікти униз.
    По закінченні зливу у той же отвір заливаєш нове мастило.
     
  16. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Я тоже над таким подумав. А як такий варіант: беру трубку, один кінець засовую на дно коробки, а другий кінець в банку, потім бере другу трубку, один кінець засовую в банку, а з другого кінця тої трубки починаю викачувати повітря, масло з коробки буде попадати в банку, томущо в банці буде отворювати вакум. Думаю масло в коробці не дуже густе, значить по трубці добре буде йти. Трубки такої я не маю, тому думаю зробити з капельниці там якраз є дві ілолки (грубі), я їх засуну в кришку банки, а оба кінця відповідно в коробку і до насосу.
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Приблизно все описано тут. Правда для Borra але грубо все то саме. До речі будь готовий що пробки відкручуються піпєц як важко... особливо заливна.
     
  18. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Прочитав, класно описано. Тільки в того мужика був один плюс, внього була зливна пробка, а вмене її кажісь не має, тому прийдеться трошки повозитися.
     
  19. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Погано включається перша передача

    в моєму гольфі також є зливна пробка !
    і в братовому третьому гольфі також кажись була тоді і у венто поідеї малаб бути. (а ти добре болото з коробки помив?)
     
  20. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Де ви їх знаходите???
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)