поїздка в Карпати

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем RomanoProddi, 4 сер 2009.

  1. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    планую з*їздити в Карпати. але маршрут буде пролягати через Почаїв, Тернопіль, Хмельницьк, Чернівці, Ів-Франківськ, можливо Ужгород і далі Львів - Луцьк.

    хтось може підсказати, які там де є місця????? щоб цікаво було і враження на довго залишились.

    і цікавлять, де можна переночувати. може хто що підскаже, адже на форумі не тільки львів*яни)))))))):girl_angel:
     
  2. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    вбудеш в Івано-франківській обл. заїдь в Яремче на водоспад, потім Ворохту, з Ворохти поїдь на Рахів, в Рахові є географічний центр Европи, там можеш переночувати, потім поїдь на Хуст, Тячів в Мукачево, потім на Ужгород і з ужгорода на стрийську трасу і на Луцьк...
    зайди на сайт www.nezabarom.com.ua там найдеш інфо де можна переночувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Микола Семеген

    Микола Семеген Новачок

    Авто:
    VW
    та які ж то Карпати? то швидше Прикарпаття :)
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Маю намір, з дівчининою, в місяці серпні поїхати на тиждень в Карпати. Просто відпочити, як фізично так і морально.
    Може хтось підкаже перевірені місця?
    Цікавить тишина, мальовнича природа, щоб був інтернет (куда ж без нього в наш час), щоби були нормальні умови для проживання, щоби можна було м'яско посмажити, шоби був доїзд автомобілем, ну і за адекватні гроші....., корочче - шось такого плану.
    Поділіться інфою про місця, контакти, ціни і т.п.
    @Elza , ти часто викидуєш знимки з тих мальовничих місцин, може щось порадиш?
    Заздалегідь вдячний за інфу.
     
  5. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    З жінкою вже не цікаво ? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я був тут
    Просто прекрасно. Є все що ти описав і навіть більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Планую в серпні диким методом під Пікуй у Верхне Гусне з обовязковим вилізанням на сам Пікуй. Є турбаза, але під хребтом є місця на палатки. Грибів , чорниці - валом. Там заказник Якщо в Карпатах не лазити по полонинах то тиждень скучно. В цивілізацію най їдуть не "местние"
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    В Почаєві дуже класна Почаївська Лавра, я був там один раз.
     
  9. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Рома, порадити можу...але я більше "спеціалізуюся" якраз на дикій місцевості...без умов і комфорту...з палаткою, каріматом і 70 літровим рюкзаком на спині))) Лайтові маршрути це не моє. Я люблю місця дикі і щоб якраз безлюдні, подалі від суєти і буденності. Але щось може і пораджу :)
     
  10. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Що можу тобі порадити, друже...Питання такого плану, ти хочеш "тупо" гнити в хаті просто з гарним виглядом з вікна, чи все ж таки плануєш десь вилізти і побачити красу Карпат? За адекватні гроші, то треба шукати привтні хатки з умовами. Ділячись власним досвідом поїздок пропоную варіанти.
    1.Сонячне Закарпаття-Синевир -Колочава-Колочавське водосховище-ведмежатник -краєвиди полонини Боржава. Єдиний мінус - далеко,дороги +/- (їхала там місяць тому -підлатали), але якщо ти не був на Синевирі - варто поїхати. Думаю дівчині сподобається, озеро гарне, погуляти є де. Можна заїхати в Колочаву в музей Старе село (типу нашого Шевченківського гаю). Заїхати в притулок для бурих ведмедів і пожати лапу нашим карпатським ведмедям :) В Синевирській поляні ми жили весною по 200 грн. за номер, але то був не сезон, тепер цін не знаю.Там досить тихо, затишно, гарні краєвиди іє лайтові маршрути для прогулянок, колиби з паленкою і бограчем )))
    2.Франківщина-Ворохта-чарівні краєвиди на Чорногірський хребет і Горгани....Там п"єш пиво і з вікна дивишся на Говерлу ))) При бажанні -можеш на неї вилізти за 3-4 години і вважати себе бетменом, бо ти побуваєш на найвищій горі нашої Неньки :) Вечором попаритися в баньці, поїсти грибної юшки чи баношу і випити наливки.
    Яремче - теж гарне місце. Купа приватних будиночків з умовами. Можна поїхати покататися на підйомниках в Буковель, поїхати на водоспад Гук.
    3.Саме простіше і найближче - Сколе-Славськ. По своєму гарні місця і умови...це мабуть самий простіший варіант, бо найближче, дорога хороша. Відносно недалеко водоспад Кам"янка, Мертве озеро, Тустань, водоспад Сопіт, Гуркало....є теж що подивитися....Варіантів безліч... Головне бажання ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Дякую @Elza , тепер буду моніторити і в путь.
     
  12. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    хаха хтось їде після рибалки в карпати:scratch_one-s_head:
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    То ти може маєш якусь категорію по туризму чи просто так лазюкаєш?
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    З Камянки можна через хребет на скали Довбуша а потім в Болехів, або знову вернути назад і вліво по хребту через полонини вийти на Зелемянку або ще далі... тобто машину лишити в Гребенові або у Славську. Якщо заночувати на полонині або десь на хребті то зранку такий класний вигляд, що ніякі фото того не передадуть
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Категорії не маю, але облазюкала Карпати майже вздовж і в попіздовж)))) У мене ціла колекція позитивних, приємних і бомбових вражень і спогадів від наших чарівних карпат.... Підпільно воджу групи бажаючих туристів. А взагалі у мене є мрія... щоб у мене звідкись бралися гроші і я отак постійно лазила горами і кайфувала....))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Взагалі по Карпатах немає категорійних походів навіть на 1А по гірському туризму є тільки по пішому. Я колись по гірському долазюкався до 5А. Деякі райони Паміру і Кавказу знаю краще ніж Карпати.
    А чого підпільно . Це не заборонено. головне в КСС замельдуватись на всяк випадок
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Обовязково заїдь в Бакоту. Там є бази відпочинку, але раджу всетаки з наметами. Краєвиди просто супер, місць для намету теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Підтримую, плюс не лишнім би було заїхати по дорозі в сам Камянець-Подільський і далі якщо на захід то на Джуринський водоспад теж.
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    З дівкою тре їхати не в палатку а в цивілізацію, так, з віфі! ;) Засмажити шашличків, бухнути чогось міцного після бурної ночі, замітьте не в спальнику в палатці ;) А потім вийти на полонину, тобто відійти на 50м від хати - подивитися навколо "яка природа тут красіва", плюнути і піти далі веселитися.

    З.І. ящо дуже захочіцця приключєній, то можна вийти на гору на схилі якої стоїть хата, переконатися що після бурної ночі фізуху тре мати ще таку щоб АЖ так високо пертися, знову плюнути долу і піти веселитися ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    О ще один знаток дівок і палаток.... Видно ніколи не бачив як палатка з двума в середині котиться з горба)))))
     
    • Подобається Подобається x 4

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)