Поліровка фар

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Exoto, 1 жов 2016.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Отже, випадково знайшов на олх круті оригінальні фари, лінзовані, під ксенон. Хотілось б їх гарно заполірувати, і наклеїти бронеплівку.
    Хто в нас гарно може їх полірнути? Звичайно не за просто так)
    І ще, фари повністю голі. Потрібні також будуть блоки ксенону і лампочки. Ніколи з таким не стикався, які і де купити?
     
  2. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    щоб не створювати нову тему пишу тут. Потрібно полірнути скло фари на vw vento під лінзу. хто таке робить , або когось знає.
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я бачив рекламу на автосервісі біля нового терміналу аеропорту. Типу поліровка і все решта для фар... Сам колись хотів підїхати туди, але так сталося що поміняв фари на заводсткий ксенон і потреба в поліровці відпала.
    Ксенон можна купити на китайському сайті з блоками розпалу (наприклад на aliexpress.com), або на розборках оригінал...
     
  4. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    лінзи і ксенон вже купив ще тільки поліровка цікавить.
     
  5. vwman

    vwman Початківець

    Авто:
    bora 1.8t
    Як я розумію треба полірнути ребра на склі? Я завтра взнаю і відпишу
     
  6. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    В мене також така проблема з фарами. треба полірувати. А де саме?
     
  7. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    дякую чекаю.
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Exoto, один оригінальний блок коштує б/у від 700 (купляв на олх). Лампочки нормальні навіть не знаю... Якщо взявся за це то не став тих китайських сварочних апаратів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Я свої полірував на Чіпевей на Б.Хиельницького,по 150 грн за фару,там хлопці пофарбуванням займаються Андрій 068 055 14 60,але вони в мене не маленькі ,а виглядають тепер як нові,правда так і недобравля щоб обклеїти антиударною плівкою,може підскажете де толково роблять,бо + бампер цікавить
     
  10. vwman

    vwman Початківець

    Авто:
    bora 1.8t
    Вибачте, що з затримкою. Обіцяли мені віддзвонитись так і не дочекався, сьогодні сам надзвонював, але не брали трубку. Попробую завтра ще раз набрати.
     
  11. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Андрій то майстер Може тел іхнього шефа дати
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)