Помилка Emissions workshop Пасат 2,0 tdi

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Kinder, 13 лют 2021.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    IMG_20210213_133210.jpg

    При запуску зранку засвітився "Check", повідомлення "Emissions workshop", та в процесі їзди відчув, що не вмикається турбіна, машинка майже не розганяється.
    Чи на машині стоїть каталізатор, чи діючий EGR чи заглушений, не маю поняття.
    Ймовірні причини нагуглив:
    - пробитий вакуум патрубків турбіни і клапанів.
    - загажений в хлам EGR.
    - загажений в хлам каталізатор.
    - помер датчик лямбди.

    Що ще може бути з тою чудо машиною німецького автопрому?
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тре дивитись в сторону турбіни.. потім каталізатор. лямбда і ЄГР на вмикання турбіни не сильно впливають ...Тільки там не лямбда а датчик температури вихлопних газів...лямбда на бензинах...то в народі. наз лямбда
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Датчик температури стоїть на авто з сажовими а в тебе здається сажового нема , може помиляюсь , не памятаю який в тебе двигун. В мене така помилка була коли накрилась дроссельна заслонка. Глянь чи не згорів запобіжник який керує дроссельною . Якщо вона підклинює чи заклинила , то ві горить в першу чергу. Шнурком теж подивитися варто..
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Шнурком в першу чергу треба дивитись. Все інше, то як гадання на кавовій гущі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Я в пості написав, що в комплектації стоїть каталізатор, але чи він ще є я не знаю. Сажевого в цьому дорістайлі ще не було.
    Запобіжник на дросельну? Ого, не знав, що дросель має запобіжник.
     
  6. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Маєш якісь контакти, хто має ВАГ шнурок? Чи любим лаунчом на любоиу сервісі читати?
     
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Читав, що часта проблема - зашлакований в хлам ЄГР, вгамно закоксований. Одразу вискакує така помилка і не запускається турбо фізично.
    Тре шнурок і глянути що є.
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    ЕГР фізично з турбіною не звязаний...ЕГР то труба в якій стоїть клапан. Один кінець труби іде з випускного колектора а другий кінець труби у впускний колектор а клапан то відкриває пропуск газів то закриває...Можливий варіант що вони примусово програмно відключають турбіну коли забивається ЕГР...але то теж неможливо...можна тільки регулювання турбіни відключити...але навряд чи то так роблять.. А турбіна все одно буде крутитись і качати повітря
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Розказую, що було.
    Було зчитано помилку датчика надуву турбіни.
    Замінено датчик надуву турбіни. Check світиться далі і не скидається.
    Вилізає одразу друга помилка обриву мережі від датчика надуву.
    Танці з бубнами на сервісі 4 години. Прозвін усієї проводки від датчика надуву до мозгів, від датчика надуву ще кудись.
    Закорочений був фіолетовий провід "на" або "від" датчика надуву. Прочищено всі роз'єми від різних датчиків, мозгів і ще чогось. Перерухано проводку від датчика.
    Вуаля, чек пропав, результат є, машина їде, причина, що було не відома. Все, як

    Єдине не можу зрозуміти, навіщо мені робили перевірку системи димогенератором, як збирали машину, вартість якої 350 грн, але най там вже буде.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)