Порадьте GPS Навігатор

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем bamper, 2 лис 2010.

  1. bamper

    bamper Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat
    Отож, з'явилось бажання придбати собі такий гаджет, точніше навіть не бажання а потреба...В більшості їзда планується по Європі, але і по Україні помотатися потрібно...Через нет купляти не хочу, бо "коти в мішку" можуть звести з розума...
    Порадьте будь ласка щось хороше, щоб карти нові були і детальні..І так шоб сів та поїхав - а не бігав по радіобазарам..
    І де у Львові можна подивитися взагалі на ті навігатори, поконсультуватися....???
     
  2. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Готуй тоді пулярис, сів тай поїхав, тра купувати карти... Хоча можна взяти самий простий автомобільний навігатор (вибираєш з потужним проциком і по розміру екрану), закинути туди Іго-го, карти кіко картка памяті вмістить і вперед!
    Простенький навігатор більш-менш вартує десь 120 бацків... А карти залити, як руки не з дупи ростуть, нема проблем... А хош мати всьо і відразу, і пофіг кіко буде вартувати, то шукай гармін, і кижи, хочу всьо, маю бабки :)))
     
  3. bamper

    bamper Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat
    от на рахунок Іго-го мене знайомий відмовляє, каже що він правил взагалі незнає...Бабос канєша роль відіграє - але ж кажу потрібен для роботи - тобто правельна його робота має себе окупити...Підходив в супермаркет ВАМ, той що біля південного, хлопці радять однозначно цей навігатор:
    http://garmin.lviv.ua/catalogue/auto/Nuvi-1350
    кажуть сама оптимальна модель....Хтось може таким користувався, є якісь відгуки?
    плюс оновлення обіцяють....Ціна кусається - але після того як побачив ту ціну якось довіра до дешевших пропала....Рятуйте...що робити...?
     
  4. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Вже колись тут залишав свій коментар стосовно навігаторів в подібній темі.... Теж якось декілька років тому з"явилась необхідність і потреба у навігаторі. Перепробував багато різних (брав у знайомих)...і ТОМ-ТОМ, і АСУС,і ПІОНЕР...Потім попробував Гармін - бомба! Правда моделька недешева - Гармін 765Т. Але задоволений ним повністю,особливо в Європі!
     
  5. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    а я використовую кпк асус 696. поставив собі іго, гармін,... і маю на всі випадки життя.
    як на мене гармін це просто викачування бабок
     
  6. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    також цікавився в свій час
    купив Нокіа С6
    встановив гармін, все працює ідепльно
     
  7. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Ну можна поставити Гармін Мобайл, не юзаб по дуже обємнй і ресурсоємкий, льотає на гармінах, а от на кпк так собі... Хоча там карти бомба...
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Як не крути - найкращі карти в IGO. Якщо хтось каже інакше - значить він або не порівнював або є продавцем Гарміна :). Причина тому - гармін і томтом створюють карти за власні кошти, а Іго поповнюють самі юзери, дописуючи про помилки та уточнення на сайті розробника. Тому я за Ігого, яке, до того ж завжди можна безплатно оновити.

    Щодо самого девайса - я би рекомендував брати на базі Windows Mobile, оскільки тоді крім навігатора в машині отримуєш повноцінний комп з музикою, фільмами, інтернетом ітд. На інших платіормах функціонал як правило обмежений, крім того немає безкоштовних програм.

    Саме залізо може бути будь-яким, але мусить мати дві речі - якомога більший екран та функцію тачскріна. При малому екрані такі речі як введення адреси чи пошук будинку робляться мукою, для таких дурниць треба шукати парковку і зупинятися.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2010
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    навіть якшо в тебе 15-дюймовий монітор, зупинятися для таких "дурниць" обов"язково
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    чому це? Більшість автомобільних тач-скрінів екранів пристосовано для керування водієм в час їзди. Більше того, в більшості нових фольксвагенів вони вже вбудовані в панель, як безпечніший замінник багатьом кнопкам, зокрема керування кліматом, навігацією, звуком. Чи ти з тих хто зупиняється, щоби ввімкнути фари або зробити тихіше музику :)?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Не рівняй фари і гучність із пошуком координат на карті. На тому ж гарміні при запуску навіть пише що це заборонено під час руху.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    +100500
    при великій швидкості навіть ручку обдуву вікон повернути важко, хоча її намацати - що два палці об асфальт... (сам чуть не поплатився за таке), а що вже говорити про тачскрін де тре попасти в віртуальну клавіатуру...
     
  13. bamper

    bamper Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat
    ото тепер запутався....хтів вже брати той гармін - але бачу тре ще ритися в просторах інтернету про відгуки...Про програмку ту чув ХТ...в мене вона колись на Нокіі стояла,(здається - назва просто знайома) але там ппц яке все маленьке було....
    В тому то і діло що та всяка музика і фільми непотрібні - а то всі продавсці в супермаркетах зговорилися - розказують тільки про ту мультімедію, а про навігацію нічо толком....
     
  14. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Кожен вибирає те, що йому підходить. Як на мене, на що потрібно звернути увагу - це потужний процесор (мін 500Мгц - бажано 1Ггц), оперативна пам'ять (256-512Мб), чіп Gps з хорошими характеристиками швидкості пошуку та кількості супутників і більш-менш відому фірму-виробника.
    Той, хто любить в тому "покопатися", я думаю вибере потужний комунікатор і поставить туди карти (можна навіть не одну!), які йому більше до вподоби. Особисто я вибрав би кпк HTC HD2.
    P.S. Хоча я і не прихильник того Garmin-у, але думаю, якщо ти його вибереш, - то не пожалієш (зі своєю роботою він впорається) :)
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ну не знаю, навіщо шукати координати на карті, особисто в мене основна функція GPS - це кнопка додому та кнопка до роботи або набір номера будинку і першої букви вулиці. Власне в тому то і справа, що якщо екран маленький то треба добре попотіти, навіть якщо ти пасажир. Натомість, наприклад, в нових мерсах (зрештою і в фольксах теж) тачскріни стоять прямо перед правою рукою, натиснути там кнопку це менше часу ніж зробити гучніше на магнітолі.

    До топікстартера - повторюся, що жпс в телефонному екрані це мазохізм. Дивися в першу чергу не так на керуючу програму як на розмір екрану, наявність нічного режиму та легкість інтерфейсу, це комфорт і безпека в одному. Я раджу Іго лише тому, що його ергономіка далеко випереджує інших. Щоправда є один нюанс - його треба вивчити, гармін легкий з перших секунд. Зате, коли вивчиш і звикнеш до іго - зрозумієш про що я ;)
     
    Останнє редагування: 8 лис 2010
  16. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    IGO має набагато інтуїтивніший інтерфейс ніж гармін імхо
     
  17. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    До того в мене був HTC Diamond, в нього екран 2,8", брав його як телефон, але із завданням добратися до потрібного місця в незнайомому місці дуже добре справлявся і мені повністю підходив. Зараз вирішив поміняти на новішу модель - HD2, - там екран 4,3" - як і в більшості навігаторів, так шо це питання спорне!
     
  18. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Бери звичайний навігатор з дисплейом 4.3" і став собі всьо шо заманеться, я б не платив за надпис на навіку ГАРМІН
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Звичайно, що спорне, я просто висловлюю своє бачення. У мене є знайомі, що користаються інтернетом переважно з екрану телефона - теж можливо, навіть кажуть, що найкраще, але мазохізм то є мазохізм, половина сайтів не відкривається як має бути, половина шрифтів спотворюється, зір падає ітд, але геройство то вище понняття :)

    P.S. Ще згадав людей, що вдома і надворі слухають музику з динаміків телефонів. І попробуй скажи, що щось не так, вони навіть слова в піснях якось розрізняють :)
     
  20. LazerMan

    LazerMan Новачок

    Авто:
    фольксваген туарег, 2009 года

    http://z-price.com/ru/product/videoregistratory/globex/hqs-205b-104416 дуже раджу, сам користуюсь таким
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)